Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi dla twojego domu

Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi dla twojego domu

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-05-25      Źródło:https://www.olansichina.com/

Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi dla twojego domu

Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi dla twojego domu

Oczyszczanie staje się bardzo ważne w tym obecnym świecie, w którym mieszkamy. Energooszczędne drzwi i okna mogą być instrumentalne w utrzymaniu zanieczyszczeń w zatoce. Jednak także pułapki w wielu rzeczach w środku. Zauważono, że zanieczyszczenia są bardzo skoncentrowane w pomieszczeniach niż na zewnątrz, prawdopodobnie ze względu na zamkniętą przestrzeń.


Zanieczyszczenia mogą pochodzić z wielu rzeczy, w tym dymu tytoniowego, gotowania, płonącego drewna, wyroby do czyszczenia gazów, materiałów budowlanych, roztoczy z pyłu pleśni, gościnni, dander itp. Wszystkie te zanieczyszczenia prowadzą do środowiska wewnętrznego, które nie jest zdrowe. Wszyscy byli świadkami pożarów, choroby, takie jak SARS i Covid-19. WildFires zanieczyszczają środowisko, podczas gdy te ostatnie są wirusami, które mogą być przesyłane przez powietrze, które oddychamy.

Producent oczyszczacza powietrza Olansi (77)

DostanieOczyszczacz powietrza Olansi.jest zatem pomysłem powitalnym. W dymie i kurzu znajdują się wiele cząstek. Zwykle mają one średnicę około 10 mikrometrów. Są to świetne obawy w tym sensie, że mogą pójść bardzo głęboko w płucach. Gdy te cząsteczki oddychają przez jakiś czas, mogą pogorszyć płuca, prowadzące do ataków astmy, zwłaszcza u osób z chorobą serca. Bycie narażonym na bardzo wysoki poziom tych cząstek jest ściśle związany z przedwczesną śmiercią, zredukowaną funkcją płuc i zapaleniem oskrzeli.


Niektóre lotne związki organiczne, takie jak formaldehyd, wsiadają do powietrza z środków czyszczących, farb i klejów. Mogą one podrażniać oczy, gardło lub nos. Mogą również powodować bóle głowy i nudności. W sytuacjach ekstremalnych mogą powodować uszkodzenie układu nerwowego, nerków i wątroby. Gazy takie jak radon mogą powodować rak płuc, a czasami ich wdychanie może być śmiertelny.


Aby uniknąć efektów wszystkich tych zanieczyszczeń, jest mądry, aby zainwestować w najlepszy domowy oczyszczacz powietrza, aby dbać o środowisko w domu. Ważne jest, aby ocenić potrzebę pod ręką, wykonać porównania i wybrać najlepszy oczyszczacz związany z aktualną sytuacją.


Chiny oczyszczacze powietrzasą świetnym sposobem na usunięcie zanieczyszczeń z powietrza. Usuwanie wszystkich źródeł zanieczyszczeń i wentylacji przestrzeni wewnętrznych jest świetnym sposobem radzenia sobie z zanieczyszczeniami, zanieczyszczenia zewnętrzne mogły wejść do całego domu.


Podczas wentylacji domu nie jest wystarczające do radzenia sobie z oczyszczaniem, uzyskanie oczyszczacza powietrza UVC może pomóc. Istnieją domowe oczyszczacze powietrza, które są przeznaczone do filtrowania powietrza w pokojach jednoosobowych. Są one zaprojektowane w sposób, który pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie wewnętrzne. Maszyny mają różne limity, a to zależy od tego, co wybiera się.


Istnieją oczyszczacze powietrza, które są dobre w filtrowaniu pyłku, dymu i kurzu.Oczyszczacze powietrza HEPA.zmniejszyć cząstek stałych o ponad 50 procent. W wielu przypadkach filtry mogą również obsługiwać około 30 procent gruboziarnistych cząstek, takich jak kurz.

Producent oczyszczacza powietrza w Chinach (31)

Korzyści z oczyszczalników powietrza są widoczne zgodnie z różnymi badaniami, które zostały przeprowadzone w czasie. Oczyszczacze powietrza Olansi oznacza uzyskanie wysokiej jakości produktów. Firma ta była na rynku przez prawie dziesięć lat, a teraz i oferują najwyższe standardy w swoich filtrach.


Firma ma świetną wiedzę wodświeżacz powietrzaobszar i oferują najbardziej innowacyjne i przyjazne dla użytkownika projekty.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności