Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Odświeżacz powietrza » Oczyszczacz powietrza domowego

Kupuj według kategorii

Oczyszczacz powietrza domowego

Sortować  

Oczyszczacze powietrza Olansi.

Oczyszczacze powietrza Olansi pułapka i usuń alergeny z powietrza w swoim domu. Powietrze jest rysowane przez urządzenie i przeszedł przez filtr, który przechwytuje kurz, bakterie, roztocza i wiele innych.


Czyszczenie powietrza do oczyszczania powietrza Szybkość dostawy powietrza (CADR) wskazuje, jak szybko oczyszczacz może oczyścić powietrze dymu, pyłku i kurzu. Rating powyżej 300 wskazuje wysoki model wykonujący.


Aby uzyskać większą kontrolę nad jakością powietrza w domu, szukaj oczyszczacza powietrza z regulowanymi ustawieniami prędkości.


Większość oczyszczaczy powietrza jest wyposażona w wymienny filtr HEPA. Modele z wskaźnikiem filtra powiadomi Ci, gdy ten filtr musi być czyszczony lub wymieniony.


Wszystkie oczyszczacze powietrza Oferujemy:

Domowe oczyszczacz powietrza Covid, oczyszczacz powietrza domowego do dymu, oczyszczacz powietrza domowego z filtrem HEPA, łatwy domowy oczyszczacz powietrza, oczyszczacz powietrza domowego z filtrem HEPA.

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności