Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Odświeżacz powietrza » Mały oczyszczacz powietrza

Kupuj według kategorii

Mały oczyszczacz powietrza

Sortować  

Olanssi oczyszczacz powietrza

Gdy przepływ powietrza jest ograniczony, przeziębienia, grypa i inne wirusy mogą łatwo wystąpić w domu, powodując rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów w powietrzu. Najlepszy oczyszczający powietrza na rynku jest oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności filtra powietrza cząstek stałych (HEPA).

Zgodnie ze standardem ogólnym, efektywność usuwania cząstek o średnicy mniejszej niż 0,3 mikrona wynosi 99,97%, w tym PM2.5, PM0.5 i inne śmiertelne cząstki.


Należy zauważyć, że nawet najlepszy mały filtr HEPA nie może zabić wirusa, ponieważ wirus jest submikronowy i trudny do wychwytywania. Jednak oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności filtra powietrza może wyeliminować szkodliwe mikroorganizmy powietrza w powietrzu, a także alergeny, takie jak kurz i pyłek w powietrzu. Aby oddychać bezpieczniejsze i zdrowsze w domu, wybraliśmy 10 oczyszczaczy powietrza o wysokiej wydajności, aby utrzymać powietrze wewnętrzne czyste.


Wszystkie małe oczyszczający powietrza Oferujemy:

Małe przenośne oczyszczacz powietrza, mini oczyszczacz powietrza do biurka, oczyszczacz powietrza osobistego, przenośnego oczyszczacza mini powietrza, małe oczyszczacz powietrza Amazon, mały oczyszczający powietrza do biura, najlepszy mały oczyszczający powietrza do ciosu, małego oczyszczacza powietrza do sypialni, mały oczyszczający powietrza do łazienki , Małe oczyszczający powietrza do dymu, oczyszczacz powietrza małego, małego oczyszczacza powietrza HEPA, mały cichy oczyszczacz powietrza.

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności