Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Oczyszczacz wody » Oczyszczacz wody UF

Kupuj według kategorii

Oczyszczacz wody UF

Sortować  

Co to jest oczyszczacz wody UF?


Różnica między UV a UF jest to, że technologia UF działa bez żadnej energii elektrycznej. Usuwa zawieszone stałe, większe cząstki i cząsteczki z wody przez pustą membranę. Oczyszczacz wody może zabić bakterie i mikroorganizmy, ale nie usuwa rozpuszczonego ciała stałych. W przeciwieństwie do oczyszczacza RO, nie może konwertować twardej wody do miękkiej wody. Najlepszym doświadczeniem do picia jest stosowanie odwrotnej osmozy oczyszczacza wody ultrafioletowej z ultrafiltracją, zwłaszcza gdy nie masz pewności co do poziomu TDS w wodzie.


Czy oczyszczacz wody UF jest bezpieczny?


Membrana ultrafiltracyjna jest niewielka i ma zdolność do filtrowania pyłu i innych cząstek, tak aby zapewnić bezpieczeństwo wody pitnej. Jedynym problemem oczyszczacza wody UF jest to, że jeśli w wodzie jest szkodliwa sól rozpuszczona, nie można go przesłać.


Oczyszczacz wody Olansi UF


Ultrafiltracja lub ultrafiltracja jest zaawansowanym filtrem, który może wyeliminować najmniejsze bakterie, cząstki pyłu lub zanieczyszczenia w wodzie. Jedną z najważniejszych korzyści wynikających z oczyszczacza wody UF jest to, że działa nawet bez energii elektrycznej i usuwa wszystkie mikroorganizmy z wody pitnej. Oczyszczacz wody Olansy UF ma wiele funkcji, co pomaga utrzymać wodę czystą i wolną od wirusów. Są światło, więc mogą być prowadzone wszędzie. Ich pojemność przechowywania waha się od 9 do 22 litrów, więc woda może łatwo trwać dwa do pięciu dni. Niektóre inne specyfikacje zawarte w tych filtrach wodnych obejmują nielegalne korpus z tworzywa sztucznego, filtr opadów, filtr węglowy itp.

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności