Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Odświeżacz powietrza » Oczyszczacz powietrza UVC

Kupuj według kategorii

Oczyszczacz powietrza UVC

Sortować  

Oczyszczacz powietrza Olansi UVC

UV -C Light - Oczyszczacze powietrza Oczyszczacze powietrza Jonizery


Oczyszczacz powietrza stanowi idealny sposób na usunięcie alergenów unoszących się w domu, prowadząc powietrze przez filtr, a następnie krążył je w bardzo czystej formie.


Bardziej zaawansowany oczyszczacz powietrza ultrafioletowego napędza ten proces, zabijając wirusy i bakterie przez ultrafiolet i promieniowanie bakteriobójcze.


Ponieważ istnieje wiele różnych sposobów radzenia sobie z zanieczyszczeniami w powietrzu, współczesne oczyszczacze są często gotowe do walki z wieloma systemami, z których tylko jeden to światło UV-C.


Metody czyszczenia są złożone, a projekty różnią się znacznie, więc trudnym zadaniem jest wybór między nimi i ustalenie, jak bardzo przywiązujesz znaczenie do powietrza, które jest tak czyste, jak to możliwe.


Wszystkie oczyszczacze powietrza UVC, które oferujemy:

UVC COVID COVID, Oczyszczacz powietrza z światłem UV, najlepszy oczyszczacz powietrza UV dla wirusów, komercyjny oczyszczacz powietrza UV, Oczyszczacza powietrza UVC Amazon, przenośny oczyszczacz powietrza UVC, UVC Light Air Ofloifier Covid, ultrafioletowe oczyszczacze powietrza


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności