Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Co robić, aby zapewnić, że Chiny Hepa Pair Purifier odgrywa swoją rolę

Co robić, aby zapewnić, że Chiny Hepa Pair Purifier odgrywa swoją rolę

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-06-09      Źródło:https://www.olansichina.com/

Co robić, aby zapewnić, że Chiny Hepa Pair Purifier odgrywa swoją rolę

Co robić, aby zapewnić, że Chiny Hepa Pair Purifier odgrywa swoją rolę

Oczyszczacze powietrza Olansi.są zaprojektowane, aby zabić i filtrować zanieczyszczenia obecne w powietrzu i poprawić czystość środowiska. Prawidłowo stosowanie oczyszczacz powietrza zapewnia długą żywotność i serwis ze strony oczyszczacza powietrza. Zapewnia również najlepszy efekt oczyszczania w odniesieniu do powietrza wewnętrznego.

Producent oczyszczacza powietrza Olansi (67)

Są rzeczy, które można zrobić, aby upewnić się, że zakupiony oczyszczający powietrza China odgrywa swoją rolę do najwyższych możliwych limitów.

1. Zrozumienie obecnego zanieczyszczenia środowiska

Ważne jest, aby kupić oczyszczacz na podstawie rodzaju obecnego zanieczyszczenia powietrza. Na przykład oczyszczacz par PM2.5 jest dobrym wyborem, gdy zanieczyszczenie środowiska wewnętrznego jest bardzo poważny. Pomaga to zapewnić najlepszy efekt. Gdy powietrze atmosferyczne jest dobre, oczyszczacz powietrza może nie być potrzebny od jakiegoś czasu. Czasami chiny oczyszczacze powietrza mogą być używane w parze z nawilżaczami na najlepszy efekt.

2. Czyszczenie i konserwacja

Ważne jest, aby utrzymać i oczyścić oczyszczacz w odpowiednim czasie. Można to zrobić, instalując oczyszczacz absorpcji elektrostatycznej, która ma światło sygnału czyszczącego. Jeśli przełącznik przejdzie, jest to wskazanie, że kolekcja pyłu jest pełna i potrzebuje czyszczenia.

3. Wysoka wydajność

Zawsze zaleca się wybieraszOczyszczacze powietrza HEPA.które mają wydajną funkcję filtracji. Gdy Chiny Oczyszczający powietrze ma wskaźnik, służy mu lepiej. Sprawdzanie wskaźnika wymiany pozwala wiedzieć, gdy filtr musi zostać wymieniony lub oczyszczony. Gdy Oczyszczający powietrza Olansi nie ma wskaźnika, urządzenie można włączyć, aby obsługiwać zanieczyszczenie przedmiotowego elementu.


Efekt oczyszczania oczyszczacza powietrza jest coś, co należy spojrzeć. Ważne jest, aby znać rodzaj efektu oczyszczania powietrza, który ma oczyszczający powietrze. Gdy efekt oczyszczania jest znacznie zmniejszony lub osobliwy zapach zostanie zwolniony, gdy oczyszczający jest włączony, filtr powinien być czyszczony lub wymieniony.

1. Bezpieczeństwo

To kolejna krytyczna rzecz do rozważenia. W przypadku stosowania oczyszczaczy wchłaniania elektrostatycznego należy unikać bezpośredniego kontaktu, zwłaszcza z dziećmi. Dzieje się tak, ponieważ ma wysokie napięcie, a unikanie kontaktu zapobiegnie wstrząsie. Wysokowydajne filtry i filtry węglowe aktywowane muszą być jak najdalej od źródeł przeciwpożarowych. Pomaga to zapobiegać pożarom.

2. Lokalizacja

Jest to ważne dla domowego oczyszczacza powietrza, który ma być umieszczony we właściwym miejscu. Nie powinno być przeciwko mebli lub ścianie. Jeśli to możliwe, ujemne oczyszczający powietrza jonowego powinno być w środku domu. Można go umieścić jedną odległość metra od ściany. Oczyszczacz powietrza nie powinien być blisko ciała ludzkiego. To dlatego, że zawiera szkodliwe gazy wokół niego. Jeśli oczyszczający jest do palenia dymu, może być umieszczona w pobliżu palacza.

3. Unikaj wentylowanych pomieszczeń

Nie jest idealny do używaniaOczyszczacz powietrza domowegoW pokojach z otwartymi oknami lub celem wentylacyjnym. Jeśli okna są otwierane do wentylacji, należy rozważyć zanieczyszczenie zewnętrzne.

Producent Producent Oczyszczania powietrza Olansi (61)

Oczyszczacze powietrza Olansi mogą służyć wszystkim celom, na które są przeznaczone i dają czyste powietrze.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności