Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Odświeżacz powietrza » PM1.0 Oczyszczacz powietrza

Kupuj według kategorii

PM1.0 Oczyszczacz powietrza

Sortować  

Oczyszczacz powietrza olansi pm1.0

Czy kupujesz oczyszczający powietrze do zanieczyszczenia, dla cząstek stałych, PM2.5, PM10? Jakie jest zanieczyszczenie w domu? Czy zanieczyszczenie cząstek cząstek stałych tak zwanego pyłu w domu? Najpierw sprawdźmy, czy chcesz odfiltrować powietrze oczyszczającym domowym oczyszczaniu powietrza - Załóżmy, że szukasz oczyszczacza powietrza dla PM2.5, PM10 itp.


Poprawa jakości powietrza z oczyszczającym powietrzem

  • Większość oczyszczaczy powietrza jest wyposażona w

  • Filtr węglowy do filtracji gazowej


Oddzielny filtr HEPA do filtracji cząstek stałych

Materiał cząstek stałych - PM2.5, PM10 i PM10 + - składa się z stałych (i cieczy) cząstek. Dlatego filtr HEPA oczyszczacza powietrza jest jedynym filtrem, który robi wszystko, aby zmniejszyć stężenie cząstek stałych w pomieszczeniu. Filtry węglowe mogą ograniczyć stężenie szkodliwych gazów, takich jak lotne związki organiczne lub zapachy.


Większość oczyszczaczy powietrza na rynku jest wyposażona w filtry powietrza o wysokiej wydajności. Dlatego większość oczyszczaczy powietrza jest w pełni wyposażona, co może zmniejszyć koncentrację w pomieszczeniu.


Wszystkie Oczyszczacze powietrza PM1.0 Oferujemy:

Oczyszczacz powietrza Xiaomi PM10, oczyszczacz powietrza MI 3H PM10, PM1.0 oczyszczacz powietrza, PM1.0 Cleaner, Oczyszczacz powietrza do usuwania PM1.0, Powietrze do usuwania PM1.0

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności