Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Kosmetyki

Kupuj według kategorii

Sprzęt kosmetyczny plazmowy


Fibroblast, mockowanie skóry plazmowej, pióro plazmowe i plazma fibroblast to kilka nazw tej procedury. W przeszłości uważano, że jest to procedura nieinwazyjna z niewielkim ryzykiem i bardziej przystępna niż operacja.


Dobrze wiadomo, że napinanie skóry fibroblastów odniosło sukces w nie chirurgicznej podnoszenia oczu, napinanie brzucha i leczenia nadmiarowej skóry na szyi i jakiejkolwiek innej części ciała. Niektórzy pacjenci są jednorazowe, a niektórzy pacjenci muszą być kontynuowane przez 8 tygodni po pierwszej operacji.


Wyniki mogą trwać dwa lata, ale podobnie jak inne zabiegi starzenia się, proces można powtórzyć raz w roku. Wyniki zazwyczaj pojawiają się natychmiast po pierwszym leczeniu, a czas gojenia wynosi 7-10 dni, ale pełne wyniki są bardziej oczywiste w ciągu 8 tygodni po gojeniu skóry subecepidermalnej.


Pióro sił tkanki skóry do kontraktu i niemal natychmiast uszkadza skórę i fibroblasty. Ta minimalnie inwazyjna kontuzja stymuluje nową kolagenę (nową produkcję kolagenu), pomaga uwolnić i aktywować istotne białka i czynniki wzrostu, takie jak cytokiny i fibroblasty, tak że bardziej kolagen zostanie zniszczony niż wcześniej. Ostatecznie nadmiar skóry wysycha, tworząc maleńkie skorupy, które spadają w ciągu zaledwie kilku dni, takich jak Dandruff. Nowe formy kolagenowe do sześciu miesięcy.


Twarz podnoszący instrument kosmetyczny


Dokręć i poprawić skórę: Dokręcane urządzenie kosmetyczne może promować metabolizm komórek, zwiększyć krążenie krwi, złagodzić ciśnienie skóry i sprawić, aby skóra była bardziej kompaktowa i elastyczna ..


Reakcja skóry Uvenation: Masaż kosmetyczny na twarzy EMS wykorzystuje technikę z tworzywa sztucznego bez igły do ​​bezpośredniego wprowadzania warstwy skóry, nawilżającej skórę i uczynić cię młodszym.


Funkcja wielofunkcyjna: 6 rodzajów kolorystycznych urządzeń kosmetycznych, wybielanie przeciwstarzeniowe, wygładzające zmarszczki, ciemne koła, drobne linie. Nadaje się do oczu, twarzy, szyi i ciała.


Częstotliwość radiowa i technologia fal elektromagnetycznych: kompleksowa pielęgnacja skóry z częstotliwością radiową i elektroniczną technologią perforacji. Żaden ból i wysoka przepuszczalność sprawiają, że esencja pochłaniają lepiej i szybciej.


Masażer do czyszczenia twarzy, instrument oczyszczania twarzy


Czy masz nudną skórę, zatkane pory, zaskórniki, suchą skórę, plamy olejowe, widoczne skazy, zmarszczki, drobne linie lub starzenie się skóry? Olans CleanSer może rozwiązać problem! Aby zapewnić Ci najlepszy wybór produktów do pielęgnacji skóry. Pokochasz ten elektryczny pędzel do twarzy!


W porównaniu z tradycyjnym sposobem prania twarzy, wydajna szczotka do czyszczenia twarzy jest bardziej skuteczna w głębokich czyszczeniu i usuwaniu zanieczyszczeń, co pomaga zmniejszyć wygląd drobnych linii i zmarszczek, zwiększają zawartość kolagenu w skórze i jest odpowiednie dla wszystkich Rodzaje skóry i nawet wrażliwa skóra.


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności