Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Maszyna do inhalacji wodoru

Maszyna do oddychania wodoru Olansi, maszyna do oddychania wodoru

Model Maszyny: H300
Moc znamionowa: 140 W
Napięcie: AC220V / 50Hz
Ciśnienie wyjściowe: 0,2 mpa
Dostępna woda: czysta woda / woda destylowana
Przepływ wodoru: 300 ml / min ± 5%
Kolor: złoty, niebieski, biały
Waga netto: 3,5 kg
Rozmiar produktu: 282x221x375mm

Dlaczego maszyna do inhalacji wodoru olanssi

Olansi Healthcare Co., Ltd. jest najpierw zaawansowaną technologią zdrową i przyjazną środowiskową fabryką do oczyszczacza.

Olansi znalazł ED w 2009 roku, ponad 10 lat doświadczenia OEM ODM, ze zintegrowanym programem badawczo-rozwojowym. Nasze działania obejmują badania, rozwój, wtrysk, montaż, sprzedaż i sprzedaż. Jesteśmy czystym źródłem wysokiej jakości roztworu oczyszczacza powietrza, oczyszczacz wodnych, producentów wodorostów wodorowych i innych produktów do pielęgnacji Heath. Mamy 25 opatentów projektowych. Teraz Olansi jest jednym z 5 najlepszych fabryk Produktów oczyszczania OEM. Sprzedajemy ponad 20 krajów, a kluczowe rynki i roczne obroty wynosi ponad 100 milionów dolarów.

Korzyści z wodoru

1. Przedłużyć życie
Badania stwierdziły, że picie wody wodoru przez długi czas doprowadzi do dłuższego życia.

2. Wybój i usuń pieg
Długotrwałe oddychanie wodoru i wodą hy-driwną można skutecznie poprawić elastyczność skóry, zmniejszają miejsca i sprawiają, że skóra jaśniejsza i bardziej delikatna.

3. Popraw immunity
Wodór oddychający może skutecznie promować syntezę ludzkiego kolagenu fibroblastów, usuwając szkodliwe wolne rodniki, hamują śmierć keratynocytów i poprawić immunitet ludzką.

4. Anti-utlenianie
Długotrwałe oddychanie wodoru mogą zwiększyć przeciwutleniacze organizmu, neutralizując w ten sposób złośliwy aktywny tlen w organizmie i pomaga naprawić ludzkie komórki.

5. Uwolnij zmęczenie
Długotrwałe oddychanie wodoru mogą promować metabolizm i łagodzić zmęczenie.

6. Pomóż spać
Długotrwałe oddychanie wodoru mogą łagodzić zmęczenie i pomóc spać.

Olanssi Hoden Inhalation Inhalation Maszyna Bezpieczeństwo

Możesz znać wodór wodór lub słyszałem o generatorze wodoru. Chociaż woda wodorowa jest absolutnie wspólnym sposobem spożywania wodoru, stosując inhalator wodoru w celu wdychania wodoru jest kolejnym wspólnym mechanizmem transportu. Wodór jest potężną cząsteczką sygnalizacyjną komórką o silnym właściwościom przeciwutlenialnym i przeciwzapalnym. Wdychanie wodoru z maszyną do terapii wodoru może szybko rozprzestrzeniać się na całe całe ciało i jest szeroko stosowany do leczenia różnych warunków zdrowotnych.

Wykazano, że inhalacja wodoru ma wiele korzyści zdrowotnych i okazało się ogólnie bezpieczne w dużej liczbie badań ludzkich i zwierząt. W rzeczywistości, amerykańskie żywność i podawanie leków (FDA) zatwierdziła GRA (ogólnie uważany za bezpieczny) stan wodoru. W latach 40. nie było raportu na temat toksycznych skutków zużycia wodoru.

Wodór jest naturalny - w rzeczywistości wykonujemy do 10 litrów wodoru dziennie w okrężnicy (właściwie bakterie w jelita). To jeden z powodów, dla których terapia wodoru jest tak skuteczna - rozpoznaliśmy go na poziomie komórkowym.

Jednak nie wszystkie urządzenia absorpcyjne wodoru są równe. Czy twój generator wodoru jest bezpieczny?

Jedną z rzeczy, które naprawdę ustawiają kluczową reakcję absorber wodoru, jest naszym zaangażowaniem w bezpieczeństwo.
Olanssi jest w rzeczywistości jednym z największych producentów sprzętu absorpcyjnego wodoru na świecie, a istotna reakcja jest ich jedynym dystrybutorem w Ameryce Północnej.
Inhalator wodoru Olanssy został starannie skalibrowany w celu utrzymania stosunkowo niskiego wyjścia wodoru. Nasza jednostka wytwarza 2-6% wodoru, w zależności od modelu. Maszyny te mają wewnętrzny czujnik, który utrzymuje stężenie wodoru poniżej 10%.

10% jest bardzo ważnym progiem.

Niedawne badanie w czasopiśmie badania gazu medycznego pokazuje, że inhalator wodoru, który wytwarza ponad 10% wodór, ma poważne ryzyko wybuchu. Badania pokazują, że wodór z stężeniem więcej niż 15% będzie eksplodować, powodując \"poważne obrażenia\" użytkownikom.

Badania pokazują, że więcej wodoru jest lepszy niż pewny punkt. Na przykład, spożywanie 99% wodoru i 5% wodoru nie jest dobre. Wręcz przeciwnie, to jest częstotliwość dawki. Lepiej jest częściej stosować niskie urządzenia procentowe niż wysokie urządzenia wyjściowe.

Nasz model kliniczny przyczynął się na nasycenie tkanki w 30 minutach - po nasyceniu tkanki, dodając więcej wodoru, nie zrobiłby żadnego dobrego.

Prawdziwym powodem, dla którego firmy te sprzedają wysokiej wydajności wodorami, jest to, że są one znacznie tańsze. Wiele z nich jest faktycznie odnowiony sprzęt spawalniczy. bez żartów. Po prostu używają respiratorów zamiast zapalników.

Jeśli kupujesz jeden z tych urządzeń wodorowych o wysokim wyjściu dla domu lub kliniki, skontaktuj się z dostawcą ubezpieczenia. Maszyny te są niebezpieczne i mają wysokie ryzyko odpowiedzialności.

Ponadto te wysokie wyjściowe inhalatory wodoru mogą udusić z powodu braku tlenu. Jeśli oddychasz 99% wodoru, oddychasz mniej tlenu w powietrzu. W przeciwieństwie do tego, istotna reakcja inhalator wodorowy miesza wodór stosowany do inhalacji z otaczającym powietrzem, więc przy stosowaniu niezbędnej inhalatora wodoru reakcji można uzyskać 98% - 94% normalnego powietrza, podczas gdy w innych opcjach, tylko 1% normalnego powietrza.
O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności