Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
Banner12-min
Banner8-min
shoujibanner
shoujibanner3
baths phone banner
shoujibanner4

Dlaczego Oczyszczacze powietrza Olansi

Chcesz czystsze powietrze w swoim domu? Wybierz oczyszczający oczyszczający powietrza, który działa, aby usunąć szkodliwe cząstki powietrzne, takie jak kurz, pyłek i bakterie, umożliwiając oddychanie zdrowym, czystym powietrzem.
1. Design oczyszczacza + jonizator (2 w 1)
2. Kręgowość: Najwyżej oceniane filtr HEPA Produkuje czyste powietrze
3. Oficjalny: japoński dostosowany silnik, cichy, oszczędzaj energię
4. CZĘŚĆ: 18DB ~ 55DB, nie przeszkadza sobie ze swoim snem
5. Czujnik jakości: Od Shinyei Kaisha (Japonia)
6.Small Efekt ciała, wysoki kadr niski poziom hałasu, wielokrotne oczyszczanie, czujnik podczerwieni dokładny, kontrola wifi, operacyjna humanitarna
7.ce, CB, CQC, 3C, RoHS, ERP, zatwierdzenie SGS

OEM OEM Oczyszczacz

30+ lat doświadczenia wytwarzania pochodzi z wysokiej jakości oczyszczania ODM i OEM.
Inteligentny oczyszczacz powietrza
Inteligentne oczyszczacze powietrza
Inteligentne oczyszczacze powietrza są łatwe w użyciu, zapewniają najświeższe i najbardziej naturalne powietrze i usunąć najsilniejsze alergeny. Inteligentny oczyszczacz powietrza WiFi do domu.
PM1.0 Oczyszczacz powietrza
Pm1.0 oczyszczacze powietrza
This area can be fully edited and gives you the opportunity to introduce yourself, your website, your products or your services.
PM 2.5 Oczyszczacz powietrza
PM2.5 Oczyszczacze powietrza
PM2.5 Filtr powietrza do podróży domowych, osobistych jonizator powietrza USB Małe i powietrza do palaczy, usuń PM2.5, zapewnia najlepszą ochronę przed finedustem.
Oczyszczacz powietrza samochodowego
Oczyszczacze powietrza samochodowego
Oczyszczacze powietrza samochodowego Olanssi charakteryzują się silnym, wydajnym i szybko działającym systemem filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza samochodowego USB, 3-w-1 wysoki filtr HEPA HEPA.
DESTOP Oczyszczacz powietrza
Oczyszczacze pulpitu
Oczyszczacze powietrza do pulpitu do biura i innych małych przestrzeni używają filtrów HEPA, mają wiele ustawień prędkości i są wystarczająco małe, aby pasować do Twojego obszaru roboczego.
Oczyszczanie powietrza nawilżającego
Oczyszczacze powietrza nawilżającego
Nawilżacze dodają wilgoć do powietrza i pomagają zapobiegać suchom, które może powodować podrażnienie organizmu. Cały dom oczyszczający powietrza i nawilżacz.
Negatywne oczyszczacze powietrza jonowego
Specialized in product
This area can be fully edited and gives you the opportunity to introduce yourself, your website, your products or your services.
Mały oczyszczacz powietrza
Małe oczyszczacze powietrza
This area can be fully edited and gives you the opportunity to introduce yourself, your website, your products or your services.
Oczyszczacz powietrza TVoc.
Oczyszczacze powietrza TVoc.
Najlepszym sposobem na zmniejszenie poziomu LZO od domu jest wentylację i sterowanie źródłem. Gdy te opcje są ograniczone, można użyć oczyszczacza powietrza z aktywnym technologią sterowania gazem i zapachami.
Oczyszczacz powietrza HEPA.
Oczyszczacze powietrza HEPA.
Najlepszy oczyszczający powietrza na rynku jest oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności filtra powietrza cząstek stałych (HEPA). Wydajność usuwania cząstek o średnicy mniejszej niż 0,3 mikrona wynosi 99,97%.
Oczyszczacz powietrza domowego
Domowe oczyszczacze powietrza
Aby pomóc w oddychaniu bezpieczniejszym i zdrowszym w domu, wybierz Oczyszczacze powietrza Olansi, które utrzymają czyste powietrze wewnętrzne. Cały dom oczyszczający powietrza, może usunąć kurz, zapach, dander Pet, pyłek w powietrzu.
Oczyszczający powietrza UVC.
Oczyszczacze powietrza UVC.
Oczyszczanie powietrza ultrafioletowego jest stosowaniem ultrafioletu krótkiego falowego (światła UV-C), aby dezaktywować patogeny i mikroorganizmy w powietrzu, takie jak pleśń, bakterie i wirusy.

Producent oczyszczania powietrza

Olansi zapewnia wszelkiego rodzaju produkty do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach,
Niezależnie od biura, domu ani pojazdu, mamy najlepsze rozwiązanie.
Nowa generacja Ochrona środowiska Technologia oczyszczania powietrza,
Profesjonalny oczyszczający powietrza, wybrany przez głównych instytucji i organizacji

O oczyszczarce powietrza

Dziś spędzamy 90% naszych czasów w pomieszczeniach. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), poziom zanieczyszczenia powietrza wewnętrznego wynosi 2-5 razy na zewnątrz powietrza. Oznacza to, że nawet w zamkniętym przestrzeni zanieczyszczenie powietrza spowoduje ogromne obciążenie ludzkiego ciała. Objawy gorączki siana, alergii alergii lub alergii na pyłu lub alergią roztocza pyłu mogą być złagodzone przez leki lub alternatywne rozwiązania, takie jak oczyszczacze powietrza.

Wysokiej jakości powietrze dla pacjentów alergicznych

Ludzie z alergią, zwłaszcza złej jakości powietrza. Ale więc dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze, ludzie z chorobą serca i ludźmi z chorobami oddechowymi. Typowe objawy obejmują: zmęczenie, swędzący nos, kichanie, łzy w oczach, swędzące gardło i obrzęk, kaszel i świszczący kaszel, szczelność klatki piersiowej, pokrzywka, wysypka i atak astmy.

Reakcje fizyczne są zwykle spowodowane przez wdychanie pyłku, kurzu, włosów zwierząt, roztoczy pyłu lub innych zanieczyszczeń w powietrzu. Objawy te mogą być traktowane przez leki i istnieje wiele sposobów leczenia: z sprayu nosa i kropli do oczu do sprayu przeciwhistaminy lub astmy.

Jednakże leki często mają skutki uboczne, dlatego zaleca się - w zależności od nasilenia alergii - stosować zabiegi domowe i alternatywy wewnętrzne, takie jak oczyszczacze powietrza, aby złagodzić problem.

Poprawić jakość życia

Oprócz terapii narkotykowej znajdują się terapie rodzinne, takie jak pungent imbirowa woda, witamina C, solankowy spray do nosa i środki homeopatyczne. W przypadku wewnątrz istnieje inny, skuteczny roztwór: oczyszczacz powietrza. Oczyszczacz powietrza jest rodzajem urządzenia do wdychania zanieczyszczonych powietrza, z systemem filtrowania do filtrowania cząstek, pyłku, alergenów, zapachu i lotnych związków organicznych w powietrzu. Oczyszczone powietrze jest odprowadzane z powrotem do pomieszczenia. Z postaci stadler oczyszczacza powietrza można zobaczyć trwałą poprawę jakości życia i wreszcie zacznij oddychać łatwo.

Zalety najlepszego oczyszczonego powietrza

 • Lepsze poczucie szczęścia- Usuwanie zanieczyszczeń z powietrza, zmniejszając obciążenie ludzkiego ciała - prowadzi do większego poczucia szczęścia w codziennym życiu.
 • Mniej alergii- Zmniejszone lub całkowicie unikane - pacjenci z astmą lub alergią mogą łatwo oddychać.
 • Świeże wewnętrzne powietrze- Kryty powietrze wygląda na świeższe, czystsze i przyjemniejsze do oddychania - świeże powietrze dla zdrowego życia.
 • Bądź aktywny i wydajny- Zmniejsz objawy zmęczenia i nieuwaga - poprawa wydajności w pracy i dążenie do hobby.
 • Usuwanie zapachu- Zapachy gotowania i zapachów z innych źródeł można szybko i skutecznie usunąć.
 • Bezpłatny oddychanie.- Złagodzenie objawów chorób układu oddechowego.

Dodatkowa ochrona antywirusowa

Pandemicznie CoronaVirus udowodnił ponownie, że jakość powietrza jest bardzo ważna dla naszego zdrowia. Wirusy, takie jak SARS-Cov-2 dołączyć do cząstek i pozostać w powietrzu przez długi czas. Oczyszczacz powietrza może pomóc filtrować pakiet cząstek wirusa w powietrzu, zmniejszając w ten sposób obciążenie wirusa. Bardzo ważne jest regularne zmianę filtra oczyszczania powietrza, aby uzyskać najlepszą wydajność filtracji. Jednak oczyszczacze powietrza nie zapewniają 100% ochrony antywirusowej. Wspólne zasady, takie jak częste mycie rąk lub dystans społeczny, są nadal obowiązkowe, a maski mają sens.

Co jest przefiltrowane z powietrza?

 • Bakterie i wirusy
 • Dym i tytoń
 • Formaldehyd
 • Ozon
 • Roztocza
 • Złe zapachy
 • Sierść
 • Kurz
 • Lotliwe związki organiczne (VOC)
 • Pleśń
 • Pyłek

4 wskazówki dotyczące zakupu oczyszczacza powietrza

Znam rozmiar twojego pokoju

Nie każde urządzenie jest odpowiednie dla dowolnego rozmiaru pomieszczenia, dlatego ważne jest, aby poznać rozmiar oczyszczania powietrza, który będzie używać. Im większy pokój, tym potężniejszy Twój sprzęt musi być. Jednym ze sposobów ustalenia, jak potężny jest urządzenie, jest obserwując wartość CADR: to reprezentuje ilość czystego wytwarzanego powietrza. Większy jest większy pokój, tym wyższa wartość CADR jest potrzebna. Wielu producentów wskazuje również odpowiedni numer M2.

2 Wybierz swoją ulubioną technologię

Istnieją dwa różne typy technologii do wyboru: wysokiej wydajności filtrów powietrza i filtrów elektrostatycznych. Chociaż te dwa filtry mogą filtrować cząstki, wirusy, pyłek itp. W powietrzu różnica między nimi jest utrzymywana w sposób, w jaki są utrzymywane. Filtry HEPA należy regularnie zastąpić, co można zrobić szybko i łatwo z niewielkim wysiłkiem. Sam filtr elektrostatyczny można czyścić, co należy przeprowadzić regularnie. W rezultacie produkuje mniej odpadów, ale wymaga pewnego wysiłku.

Trzy. Czy potrzebuję filtra węgla aktywnego?

Tylko aktywowany filtr węglowy może usunąć nieprzyjemny zapach i gaz w powietrzu. Oczyszczacz powietrza bez filtra węgla aktywnego nie może usunąć nieprzyjemnego zapachu i gazu w powietrzu w powietrzu niezawodnie i skutecznie. Bardziej skutecznie aktywowany węgiel w filtrze, tym skuteczniej może usunąć zapach i gaz w powietrzu. Cięższy jest aktywowany filtr węglowy, tym bardziej aktywny węgiel zawiera, tym więcej gazów i zapachów absorbuje.

Spójrz na poziom hałasu

Innym ważnym wskaźnikiem jest poziom hałasu. Nikt nie lubi hałaśliwy sprzętu, zwłaszcza jeśli twój oczyszczający powietrze będzie używany w salonie lub sypialni, warto spojrzeć na decybele, które zostaną wygenerowane. Ważne jest, aby urządzenie działa cicho przy niskich ustawieniach. Oczyszczacz powietrza powinien być przez cały czas, ponieważ jest to jedyny sposób, aby skutecznie oczyszczać powietrze. Najważniejszą rzeczą jest to, że działają cicho w niskim otoczeniu, aby ci nie przeszkadzały ani nie przeszkadzali ci dobrym snem.
WHAT DID WE DO
NEWS & EVENTS
Olansi china air purifier factory (1).jpg
Jak wybrać najlepszy przenośny dostawca oczyszczacz powietrza Filipiny

Jak wybrać najlepsze przenośne oczyszczacz powietrza PhilippinestHe Korzyści, że urządzenie do oczyszczania powietrza może umożliwić, że doświadczenie jest zbyt trudne do zignorowania. Mogłyby pozbyć się pyłu, dymu, pachnoziem, zapachu, dander, wirusów, głosów i wielu innych szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu. Ogólnie Spea.

READ MORE
2022-04-13
Fabryka oczyszczacza powietrza
Olansi Air Purifier Supplier (15).jpg
Najlepsze przenośne Oczyszczacz powietrza z kołami i nawilżacza opinii o Apartment

Najlepsze przenośne Oczyszczacz powietrza z kołami i nawilżacza opinii o ApartmentIt Odkryto, że wiele osób nie wie, że jest to możliwe do wykorzystania oczyszczacze powietrza z nawilżaczy razem. Niektórzy nawet uważają, że zarówno przeprowadzenie podobnych funkcjach. To nie jest prawda w żaden sposób. Jeśli jesteś naprawdę seriou

READ MORE
2022-03-14
Fabryka oczyszczacza powietrza
China Olansi Air Purifier Manufacturer (40).jpg
Który mała inteligentna oczyszczacz powietrza samochodowego HEPA jest najlepsza dla samochodu z jonem negatywnym?

Który mała inteligentna oczyszczacz powietrza samochodowego HEPA jest najlepsza dla samochodu z jonem negatywnym? Istnieje wiele powodów, dla których eksperci zalecają negatywne oczyszczacze powietrza jonowego w ostatnim czasie. W rzeczywistości, próbując zignorować te korzyści, może wrócić do prześladowania cię później. Jeśli naprawdę poważnie myślisz o przezwyciężaniu

READ MORE
2022-03-09
Oczyszczanie powietrza
O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności