Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Odświeżacz powietrza » Oczyszczający powietrza UVC.

Kupuj według kategorii

Oczyszczający powietrza UVC.

Sortować  

Oczyszczacz powietrza Olansi UVC

Lekkie światło - oczyszczacze powietrza jonizerów powietrza


Oczyszczający powietrze przedstawia idealny sposób na usunięcie alergenów pływających w domu, prowadząc powietrze przez filtr, a następnie krążyć go do Ciebie w bardzo czystym formularzu.


Bardziej zaawansowany oczyszczający powietrza ultrafioletowego jest prowadzenie tego procesu, zabijanie wirusów i bakterii poprzez promieniowanie ultrafioletowe i bakteriobójcze.


Ponieważ istnieje wiele różnych sposobów radzenia sobie z zanieczyszczeniami w powietrzu, nowoczesne oczyszczacze są często gotowe do walki z wieloma systemami, z których tylko jeden jest światłem UV-C.


Metody czyszczenia są złożone, a projekty różnią się znacznie, więc trudne jest zadanie wyboru między nimi i ustalić, jak bardzo przywiązujesz wagę do powietrza, które jest tak czyste, jak to możliwe.


Wszystkie Oczyszczacze powietrza UVC Oferujemy:

Oczyszczacz powietrza UVC COVID, oczyszczacz powietrza z światłem UV, najlepsze oczyszczanie powietrza UV dla wirusów, komercyjnych oczyszczacz powietrza UV, Oczyszczacz powietrza UVC Amazon, przenośne oczyszczacz powietrza UVC, Oczyszczacz powietrza UVC Light oczyszczacz powietrza Covid, Oczyszczacz powietrza ultrafioletowego


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności