Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Maszyna wodorowa » Ekspres do wody wodorowej

Kupuj według kategorii

Ekspres do wody wodorowej

Sortować  

Olanssi przenośny hydrogenowy generator wody bogatych w wodór - Woda energetyczna jest bogata w wodór, który może usunąć reaktywne gatunki tlenu i zapobiec różnym chorobom.


Generator wody bogatych w wodór może bezpośrednio przekształcić wodę pitną w wodorową wodę w ciągu 5 minut. Przenośna maszyna wodorowa bogata woda ma pojemność 500 ml. Jest łatwy w użyciu i noszenie, dzięki czemu można pić magię i zdrową wodę w dowolnym miejscu i wszędzie.


Przyczyny aktywnego pokolenia tlenu


Zgodnie z badaniami, 2-5% tlenu może wytwarzać rodniki wolne od nieruchomości o silnej mocy destrukcyjnej po wdychaniu przez ludzkie ciało. Normalne komórki są uszkodzone przez reaktywne gatunki tlenu, przyspieszając w ten sposób proces starzenia.


Charakterystyka wodoru


  • Przeciwutleniacze mogą rzucić tylko reaktywne gatunki tlenowe wytwarzane w komórkach przez membranę komórkową.

  • Jest to najmniejszy element i jedyny, który może wyczyścić reaktywne gatunki tlenowe wytwarzane w mózgu przez barierę krwi-mózgu.

  • Jeśli spożywasz wodór wodór, zostanie pochłonięty jelito w ciągu jednej minuty i zajmuje około 10 minut, aby dostarczyć wodór do komórek we wszystkich częściach ciała.


Olanssi przenośny generator wodoru bogatych w wodociąg


Wodór jest jednym z najlepszych naturalnych przeciwutleniaczy. Neutralizuje reaktywne gatunki tlenu (wolne rodniki) we krwi i komórkach.


Wyniki pokazują, że potencjalna pojemność antyoksydacyjna bogata w wodór z Sugawa wynosi - 300 do 500 mV, tj. 0 to medium. Im większa wartość ujemna jest silniejsza pojemność przeciwutleniająca.


Olanssi przenośne funkcje wodoru


  • Wartości pH surowej wody (woda neutralna), oczyszczona woda (woda kwasowa), woda butelkowana (częściowo kwaśna woda) i inna woda została zmieniona na słabą alkaliczną.

  • Zamień wodę surową do aktywnej, małej cząsteczki, silny przeciwutleniacz.

  • Konwencjonalny potencjał redoks wody surowej wynosi + 400 mV (metodą utleniania chemicznego). Po włączeniu urządzenia mobilnego, jego napięcie zostanie zmniejszone do około - 300 mV. Ma silną zdolność antyoksydacyjną i pomaga usunąć nadmiar wolnych rodników w organizmie.


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności