Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Odświeżacz powietrza » Oczyszczacz powietrza samochodowego

Kupuj według kategorii

Oczyszczacz powietrza samochodowego

Sortować  

Po spędzeniu tak dużo czasu w samochodzie, chcesz zapewnić najlepszą jakość powietrza dla siebie i swoich pasażerów, zwłaszcza w tych dniach skrajnych alergii, gdy po prostu nie możesz odpocząć między kichaniem i dmuchając nosem. Oczyszczacz powietrza jest świetnym rozwiązaniem dla lepszej jakości powietrza.


Rodzaje oczyszczacza powietrza samochodowego


Oczyszczacz powietrza jonowego do samochodu


Sposób, w jaki dzieje jonizator jest trochę inaczej. Nie muszą filtrować powietrza jako wysokiej wydajności systemów oczyszczania powietrza. Naładowane jony uwalniane przez oczyszczacz powietrza na bazie jonów przylegają do cząstek w samochodzie, dzięki czemu są zbyt ciężkie, aby kontynuować pływak. W przypadku systemów jonów zauważysz, że możesz częściej potrzebować próżni. Gdy cząstki spadną z ciężaru jonów, muszą iść gdzieś, zwykle w wewnętrznej podłodze, ścianie lub w oczyszczaniu na pokładzie.


Oczyszczacz powietrza HEPA dla pojazdu


System oczyszczania powietrza HEPA zbiera kurz, alergenny, dander Pet i większość innych zanieczyszczeń powietrza przez małe filtry fizyczne. Po krążę przez system wyczerpuje czyste powietrze. W systemie oczyszczacza powietrza HEPA będziesz musiał czasami zmienić filtry, w zależności od czasu i wielkości maszyny.


Producent oczyszczacza powietrza OEM Producent OEM Car Portable Oczyszczacz powietrza do COVID 19 dla sprzedawców Amazon, nawilżaczy powietrza samochodowego i jonizerów, oczyszczacz powietrza samochodowego z UVC, oczyszczacz powietrza samochodowego Xiaomi.

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności