Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Maszyna do środka dezynfekującego

Kupuj według kategorii

Co to jest generator dezynfekcji?

Jest to rodzaj generatora dezynfekującego. Wykorzystuje wspólną sól do wytwarzania wielofunkcyjnego środka dezynfekującego widma. Nie stosuje żadnych szkodliwych chemikaliów, wykorzystuje tylko całkowicie naturalną sól elektryczną. Bardzo zaawansowana technologia, główne części wykonane są z tytanu. Generator może wytwarzać środek dezynfekujący zgodnie z wymaganiami. Nie ma potrzeby kupowania wszelkiego rodzaju środków czyszczących i środków dezynfekujących, tylko zwykłą sól stosuje się jako surowiec do produkcji na żądanie. Nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale nie stykają się z żadnymi szkodliwymi chemikaliami. Ten bardzo skuteczny środek dezynfekujący w szerokim spektrum można wykorzystać do dezynfekcji wszystkich zbiorników do przechowywania wody, wody pitnej, czyszczenia warzyw, zwierząt domowych, kuchni i podłóg łazienkowych. Dezynfekuj obiekty szkolne i rekreacyjne, dezynfekować i odtłuścić powierzchnie restauracji i kuchni, dezynfekować powierzchnie wyposażenia szpitala i klinik, centrów diagnostycznych i innych obiektów medycznych oraz urządzeń dezynfekujących salon i spa.


WSZYSTKIE MASZYNA WODY OSKONEKTOWANIA OLANSI Oferujemy:


Maszyna do dezynfekcji dezynfekcji gospodarstwa domowego, maszyna do dezynfekcji wody soli, maszyna dezynfekująca do wytwarzania cieczy, ekspres do dezynfekcji Electrolite dezynfekujące dezynfekujący powierzchni sanitizer spray, generator podchodów podchlorowych kwasu, generator podchlorynu sodu, prystine hipohome dezynfekujące generatory do domu


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności