Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego

Olansi.

Jesteśmy zobowiązani do stania się wiodącym na świecie
środowiskowych urządzeń domowych.

Pomysły na zdrowie

Olansi Healthcare Co., Ltd (Guangzhou Olansi Water Oczyszczalnia Urządzenia Co. Ltd) jest przedsiębiorstwem o wysokiej technologii innowacji, założona w 2009 r., Koncentrując się na badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsłudze produkcji zdrowego urządzenia domowego, w tym powietrza Oczyszczacze, oczyszczacze wodne, maszyny wodorowe i tak dalej. Olansi jest zaangażowany w używanie nauki i technologii do stworzenia zdrowego, pięknego i wysokiej jakości życia dla konsumentów. Nasza firma wygrała tytuł High-Tech Enterprise prowincji Guangdong i wielu nagród, takich jak 10 najlepszych zawodowych marek urządzeń elektrycznych Chin (oczyszczacz powietrza) w 2017 r. W 2020 r. Park przemysłowy 40000-kwadratowy zbudowany przez Olansi In W mieście Lanhe, dzielnica Nansha Guangzhou została wykorzystana.

 

Przestrzeganie koncepcji technologii Green, Olansi został zaangażowany w promowanie iteracji i zastosowania technologii środowiskowej i zdrowotnej. Obecnie ma ponad 100 patentów technicznych, trzech głównych platform badawczych naukowych, a ponad 60 000 metrów kwadratowych nowoczesnej bazy produkcyjnej biurowej przedsiębiorstwa.

Jego niezależne produkty badawcze i rozwojowe obejmują serię oczyszczania powietrza, serii oczyszczania wody, seria wodoroślana, seria maszyn do sterylizacji owoców i warzyw i serii fizjoterapii piękna. Dzięki procesowi Excelsior tworzymy doskonałe produkty wysokiej jakości.

Z zespołem R & D Stronp Olansi rozwija rocznie więcej niż 10 nowych linii produktów. Produkty nadal rozszerzają się, co obejmują ochronę środowiska, leczenie, urody, zdrowie, inteligentne domy i inne pola sprzętu zdrowotnego.

Nasza firma obejmuje na całym świecie, a nasze produkty są sprzedawane w miastach w Europie, Ameryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i ponad 30 prowincjach w Chinach. Założyliśmy stosunki spółdzielcze z wieloma przedsiębiorstwami.

Raporty kwalifikacyjne

Centrum oceny

Centrum Ewaluacyjne jest platformą badań produktowych i oceny wydajności zbudowanej przez Olansi, obejmujące powierzchnię 450 m2, z 11 laboratoriami i ponad 100 instrumentami i sprzętem. Wydajność testowania produktu jest zgodna ze standardami autorytatywnych instytucji testowych. Zapewnić jakość i wydajność produktu.

Centrum oceny

W warsztacie wtrysku jest 12 maszyn do formowania wtryskowego, z największym 780t. Wszystkie części do formowania wtryskowego są wytwarzane przez siebie, tak że strukturalne części produktów mogą być monitorowane i kontrolowane, a jakość produktu może być zagwarantowana ze źródła. Posiadamy niezależne korzyści procesowe i bogate doświadczenie w celu zapewnienia jakości, precyzji i życia formy. Z projektu formy, produkcji, testowania, debugowania systematycznej operacji zapewniamy całe usługi łańcuchów przemysłowych dla klientów OEM / IDM.

Warsztaty montażowe

Olanssi wprowadza międzynarodowy zaawansowany sprzęt produkcyjny, tworzenie warsztatów produkcyjnych bez pyłu, czyste środowisko, czyste środowisko i wyroby wysokiej jakości Olansi.

Monitorowanie jakości

Ściśle wdrażamy certyfikację systemu zarządzania jakością OLASI ISO9001: 2015. Dzięki samodzielnie opracowanemu systemowi zarządzania produkcją ERP i standaryzowany proces produkcji możemy wdrożyć monitorowanie całego procesu na temat jakości surowców, zarządzania produkcją i jakością produktu. W każdym procesie wdrażamy wymierne i kontrolowane zarządzanie, a dane naukowe standaryzują proces, aby zapewnić doskonałą jakość każdego produktu.

Wystawa

Producenci współpracy

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności