Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Maszyna wodorowa

Kupuj według kategorii

Co to jest woda wodorowa?

Woda wodorowa jest po prostu czystą wodą, a także dodatkowe cząsteczki wodorowe.


Wodór jest bezbarwny, bez smaku, nietoksyczny gaz, który łączy z tlenem, azotem, węglem i innymi elementami, tworząc różne związki, w tym cukier i wodę (wiarygodne źródło).


Cząsteczki wodne składają się z dwóch atomów wodoru i jednego atomu tlenu, ale niektórzy ludzie twierdzą, że wstrzyknięcie dodatkowego wodoru w wodzie mogą powodować korzyści, że zwykła woda nie może zapewnić.


Potencjalne korzyści zdrowotne wody wodoru


Eksperci uważają, że woda pitna zawierająca wodór może mieć pewne korzyści. Ale wielu ludzi nie jest pewien, czy są większe niż zwykła woda. Ogólnie rzecz biorąc, utrzymanie wody jest dobrym sposobem na zachowanie zdrowia.


Wielu ekspertów medycznych zgadza się, że potrzebne jest więcej badań, aby odkryć lub weryfikować wszelkie zalety wody wodorowej. Według wstępnych badań następujące są potencjalne korzyści zdrowotne:


  • Zmniejsz skutki uboczne z terapii promieniowania

  • Popraw wydajność sportową

  • Zapobieganie chorobom


Woda wodorowa odnosi się do konwencjonalnej wody, w której dodaje się wodór. Według niektórych zasobów, dodanie wodoru w wodzie może poprawić właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające. Jest reklamowany ze względu na swoją zdolność do zwiększenia energii, spowolnienia procesu starzenia i poprawić odzyskiwanie mięśni po wysiłku.


Maszyna do wodoru olanssi


Olanssi Wodórowa maszyna jest nowym sposobem na uzyskanie bardzo wysokiego poziomu wodoru molekularnego w naszej wodzie pitnej. Jeśli twoje ciało nie wydaje się potrzebować korzyści z alkalizacji jonomeru wodnego, po prostu wstrzykiwanie wodoru molekularnego do wody i / lub wdychania może być najlepszym wyborem. Maszyna wodorowa zapewnia korzyści terapeutyczne z wodoru molekularnego bez zmiany pH wody.


Olanssi Hydrogen Water Generator Cechy:


Wysoki stężenie generator wodoru.

Wodór molekularny zwalcza wolne rodniki w organizmie i chroni komórki przed skutkami stresu oksydacyjnego.

Natychmiast generowanie wody wodorowej.

Funkcja czyszczenia samochodów, utrzymywanie higieny generatora wody wodoru.

Miękki rozrusznik rozruszający przedłużający żywotność systemu.

Funkcja automatycznego czyszczenia komórek wodnych.

Dwukierunkowa pokrywa zamykająca magnetyczna, łatwa do otwarcia do konserwacji.

Automatyczne wykrywanie komórek elektrolizy wody nieprawidłowej funkcji.

Projekt błyszczący panelu, więcej Deluxe.

Inteligentny wskaźnik artystyczny LED.

Inteligentna kontrola, 4 funkcje w 1 Opcjonalnie: Zawiadomienie o zmianie filtra, detektor jakości wody, czujnik szczelności, automatyczne płukanie.


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności