Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Owoce i środki warzywne

Kupuj według kategorii

Owoce i środki warzywne

Inteligentna maszyna do pralki warzywnej - automatyczna domowa ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia, maszyna do czyszczenia owoców morza


  • W życiu możesz całkowicie usunąć szkodliwe substancje z owoców, warzyw, ryb, mięsa i pikle. Używanie ozonu do zamrażania owoców morza i produktów mięsnych ma silną funkcję konserwacji.

  • Hormon degradacji: Ozon jest wysoce utleniony, który szybko utlenia się i zmniejszy. Jest to stabilna substancja nieorganiczna.

  • Ochrona żywności: Owoce morza, mięso i owoce i warzywa mogą być przetwarzane przez maszynę tlenową w celu przedłużenia czasu przechowywania, zwłaszcza owoców morza i mięsa. Woda ozonowa i woda ozonowa można zamrozić razem, efekt jest lepszy.


Utlenione jony metali ciężkich: atomy tlenu w tlenu mogą utleniać metale ciężkie w wodzie, tworząc związki nietoksyczne i wysokie wartościowe nierozpuszczalne w wodzie i oddzielić je od wytrącania. Oczyszczoną wodę może być stosowana bezpośrednio w 20 minut, a jakość wody jest czysta.


Oprócz zapachu i szkodliwego gazu może również wyeliminować wewnętrzny dym, farbę i szkodliwy gaz spowodowany farbą.


Olansi Owoc i warzywa Cechy: Cechy:

1. Nie szoruj! Korzystając z zasady tlenu ultradźwiękowego i aktywnego, ultradźwiękowa maszyna do czyszczenia żywności może wygodnie i skutecznie i skutecznie usunąć 98,9% pestycyd z owoców i warzyw


2. Ozon może wyeliminować zapachy, chlor i inne chemikalia, wirusy i bakterie. Dla owoców, warzyw, przyborów kuchennych, zabawek dla niemowląt itp.


3. Użyj operacji cichej wibracji, bez plusk na obręczy. To urządzenie znajduje się na blacie lub bezpośrednio w dowolnym zlewie kuchennym


4. Ponowne wykorzystanie wielofunkcyjnej maszyny do czyszczenia wielofunkcyjnego Samsona sprawią, że naczynia i przybory kuchenne przywracają oryginalny kolor


Olansi Fruit and Feelble Cleaning Machine Zastosowania:

  • Warzywa i owoce do usuwania 98,9% pestycydów.

  • Ryżowe pestycydy i dezynfekcja.

  • Clenbuterol z mięsem.

  • Sterylizacja ryb i czyszczenie.

  • Czyszczenie naczyń kuchennych: tablica do krojenia, nóż, widelca

  • Inne czyszczenie: biżuteria, metal, łańcuch zegarków, okulary, golarka, protezy, artykuły dla dzieci


O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności