Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Jaki jest najlepszy duży oczyszczanie powietrza w domu na rynku Kanada w 2021 i 2022?

Jaki jest najlepszy duży oczyszczanie powietrza w domu na rynku Kanada w 2021 i 2022?

Liczba wyświetleń:2     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-07-16      Źródło:https://www.olansichina.com/

Jaki jest najlepszy duży oczyszczanie powietrza w domu na rynku Kanada w 2021 i 2022?

Jaki jest najlepszy duży oczyszczanie powietrza w domu na rynku Kanada w 2021 i 2022?

Statystyki pokazują, że większość oczyszczających powietrza w Kanadzie nie jest wystarczająco dobra, jeśli chodzi o usunięcie szkodliwych zanieczyszczeń z powietrza. Dzieje się tak, ponieważ wielu użytkowników skarżył się, że takie urządzenia nie są skuteczne w pozbyciu się dymu, pyłu, pyłków, alergenów i wielu innych. Prawda jest taka, że ​​wybierając prawoProducent oczyszczania powietrzajest czymś, co wymaga czasu. Dzieje się tak, ponieważ będziesz musiał przeszukać wszystkie różne opcje na rynku. Nawet jeśli planujesz zakup oczyszczacza powietrza China, nadal jest to ten sam proces.


Szukasz najlepszych dostawców oczyszczania powietrza do protekcjonowania w Kanadzie? Czy wiesz, że większość dostępnych opcji nie jest wystarczająco dobry, jeśli chodzi o spełnienie Twoich potrzeb? Głównym celem tego posta jest ujawnienie jednych z najlepszych urządzeń do oczyszczania powietrza dla Kanadyjczyków. Za każdym razem, gdy wybierzesz dowolną z tych opcji, zawsze oczekiwać pyłu, dymu, zapachu, bakterii, wirusów i innych szkodliwych zanieczyszczeń, których można poznać.

Olansi Air Oczyszczacz Dostawca (11)

Oto najlepsza część

Po sprawdzeniu szczegółów tego artykułu poniżej, będziesz znać odpowiednią fabrykę oczyszczania powietrza. Dzieje się tak dlatego, że opcje wyjmą każdą zgadywanie z drogi.


Niebieski czysty 211+.

Jest coś, co większość Kanadyjczyków jeszcze nie zrozumieć o niebieskim czysty 211+. Jest to fakt, że jest to jedna z najnowocześniejszych oczyszczaczy powietrza. Jeśli chodzi o funkcje Premium, to nie druga. Przez lata producent oczyszczania powietrza był przeznaczony na pomoc ludziom żyją bardzo zdrowo nie tylko w Kanadzie, ale także innych częściach świata. Jest to certyfikowane urządzenie, które można używać w przestrzeni z resztą umysłu. Wyobraź sobie oczyszczacz powietrza, który może oczyścić pokój do co najmniej pięć razy.


Oto, co niebieskie czysta 211+ może umożliwić doświadczenie z pierwszej ręki. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej skutecznych oczyszczaczy powietrza. Wynika to z jego konstrukcji, która pozwala na 3600. Przy jego procesie filtracji 3Stage można być pewnym, że w pokoju nie zostanie w pokoju żadna szkodliwa cząstek. Doświadczenie prawdziwego komfortu nie musi być skomplikowane ani trudne. Ten producent oczyszczania powietrza umożliwia taki możliwy. Jego funkcje są dość podobne do tych niezawodnychChiny Oczyszczacz powietrza. Niektóre z nich są:


• Może oczyścić przestrzeń, która mierzy około 540 mqft

• Jego CADR wynosi 340 m3 / godzinę

• Jego proces 3stage Filtration zawiera prefilter, węgiel aktywowany i zaawansowany filtr

• Niski generowanie hałasu (32dB-56 dB)

• I więcej


Lewoit Core 300.

Lewoit Core jest dostawcą oczyszczania powietrza, który udało się uzyskać mnóstwo pochwały z Kanadyjczyków na przestrzeni lat. Niektórzy porównali jej wydajność i niezawodność z tym, co ma do czynienia Oczyszczacz Air Olansi. Prawda jest taka, że ​​oboje (oczyszczacz LEVOIT i OLANSI AIR) są różne na wiele sposobów. Powiedziałem wszystkie te, kluczowe jest wiedzieć, że Lewoit Core 300 ma tendencję do wyróżniania się w różnych oczyszczarkach powietrza, które przyjdziesz na rynku.


Na przykład, jeśli cierpisz na alergie, jest to jedna z najlepszych opcji, którą możesz zbadać. Dlatego sugeruje się, czy dowiesz się, czy dostawca oczyszczania powietrza przed wyborem żadnej innej marki. Jest bardzo skuteczny, aby pozbyć się zapachów, dymu, pyłu i więcej. Z Levoit Core 300, zdecydowanie będziesz miał wysokiej jakości sen każdej nocy. Również jego prędkość 3-wentylatora sprawia, że ​​jest to jedna z najbardziej elastycznych opcji na rynku. Więcej jego funkcji to:


• 99,97% niebezpiecznych i szkodliwych zanieczyszczeń zostanie uwięziony

• Ma ocenę CADR 250 m3 / godzinę

• Dzięki najniższym hałasie wynosi 24dB, masz gwarantowany nieprzerwany sen

• Jest wyposażony w automatyczny czyszczenie

• Jego 3-etapowy proces filtracji obejmuje Filhilter, aktywowany filtr HEPA

• I inni


Winix 5500-2.

Nie ma wątpliwości, że Winix 5500-2 jest bardzo wydajny, jeśli chodzi o sprzątanie przestrzeni. Na przykład jest wyposażony w ustawienie turbo, które może osiągnąć około 250 cm. Ważne jest również, aby podkreślić, że urządzenie wykorzystuje technologię, która jest wyjątkowa. Niektóre typowe przykłady tego są jego inteligentne czujniki, które automatycznie monitorują jakość powietrza w swoim pokoju. Istnieje również jego technologia plazmawave. Wszystkie z nich mają zapewnić doskonały proces czyszczenia.


Ponadto jest wyposażony w światło, które może pomóc wykrywać jakość powietrza. Oznacza to, że nie będziesz musiał zgadnąć o zanieczyszczeniu powietrza, czy nie. Podczas snu można dostosować go do trybu uśpienia. Spowoduje to zmniejszenie pokolenia hałasu. Poniżej znajdują się więcej jej funkcji:


• jego proces czyszczenia jest silniejszy niż regularnyodświeżacz powietrza

• Jego technologia plazmawave jest skuteczna w usuwaniu oparów chemicznych, pyłków, alergenów, zapachów i więcej

• W celu skutecznego procesu czyszczenia jest również wyposażony w zaawansowaną technologię filtrów HEPA

• Może oczyścić pokój, który mierzy 350 mqft


Germguardian AC4300.

Germguardian AC4300 to bardzo popularne urządzenie, które pomoże Ci pozbyć się zarazków w swoim pokoju. Jego proces oczyszczania jest dość skuteczny ze względu na 3-warstwowy proces. Mogą to być prefilter, który zapewnia, że ​​duże cząstki są uwięzione. Umożliwi to jego filtr HEPA trwać przez bardzo długi czas przed wymianą. Jego filtr węglowy aktywowany może pozbyć się zapachów z pokoju.


Wśród różnych opcji wspomnianych tutaj Germguardian AC4300 wydaje się generować najniższy poziom hałasu podczas trybu uśpienia. Jest wyposażony w UV-C, który może pomóc w zabijaniu alergenów i wirusów w powietrzu. Jest to jedna z najlepszych oczyszczaczy powietrza, które Kanadyjczycy mogą korzystać bez kłopotów. Jedynym żartem jest to, że może być używany tylko w małych przestrzeniach, w przeciwieństwie do opcji wymienionych powyżej.


Oczyszczacz powietrza olanssi (K15B)

Jeśli chodzi o sprzątanie powietrza w swoim pokoju, oczyszczacz Olansi Air ma wiele do zaoferowania. Przez lata jest to jeden oczyszczający oczyszczający powietrza China, który udało się przyciągnąć wiele pozytywnych przeglądów od użytkowników. Funkcje, które przynosi, są typowym dowodem faktu, że technologia oczyszczacza powietrza wyróżniała się poza tym, co ludzie znali je w przeszłości.


Podobnie jak opcja, która została wyjaśniona powyżejOczyszczacz powietrza Olansi.K15B jest przeznaczony do przestojów komercyjnych. Na przykład jego CADR wynosi około 800. Również podwójny filtr zapewni czyste powietrze. Inne udogodnienia, jakie znajdziesz:

• Wskaźniki zanieczyszczenia powietrza

• Generuje niski poziom hałasu

• Jego zużycie energii jest dość minimalne

• Jest bardzo skuteczny w usuwaniu szkodliwych gazów z miejsca

• Jest bardzo trwały

• Można go łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego w przestrzeni ze względu na jego den Caster Wheel Design

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (7)

Wniosek

Jest to dość oczywiste, że wybór właściwej fabryki oczyszczania powietrza nie musi być trudne ani skomplikowane. Biorąc pod uwagę wszystkie opcje wymienione powyżej, widać, że istnieją różne oczyszczacze powietrza wysokiej jakości, które Kanadyjczycy mogą korzystać bez problemu. Są one testowane i udowodnione urządzenia. Aby uzyskać więcej o najlepszych dużych oczyszczarniach powietrza w Kanadzie w Kanadzie w 2021 i 2022, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansifr.com/po więcej informacji.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności