Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Lingo, aby zrozumieć więcej z rynkiem oczyszczaczy powietrza w China

Lingo, aby zrozumieć więcej z rynkiem oczyszczaczy powietrza w China

Liczba wyświetleń:2     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-07-22      Źródło:https://www.olansichina.com/

Lingo, aby zrozumieć więcej z rynkiem oczyszczaczy powietrza w China

Lingo, aby zrozumieć więcej z rynkiem oczyszczaczy powietrza w China

The.Chiny oczyszczacze powietrzaRynek jest infiltrowany z dużą ilością produktów. Z tego powodu jest to normalne, aby uzyskać trochę zdezorientowanych w procesach wyboru. Zrozumienie Lingo używane na tym rynku może pomóc w procesie podejmowania decyzji. Całe oczyszczacze powietrza Olansi są dziś jednymi z najlepszych dostępnych na rynku; Pomaga wiedzieć, na czym są, jeśli ktoś ma wybrać najbardziej idealną opcję dla ich konkretnej potrzeby.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (18)

Istnieją pewne terminy, które należy rozumieć i brać pod uwagę. Najlepsze oczyszczacz powietrza w domu powinno być w stanie skutecznie wyczyścić powietrze w pomieszczeniu lub domu. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy dokonany jest najlepszy wybór.


Microns:

Odnosi się to do milionów jednego metra. Nazywa się go mikronem lub mikrometrem. Jest to symbol M. Jednostka ta jest powszechnie stosowana do opisania rozmiarów cząstek pod względem pomiaru, że konkretny filtr stosowany w oczyszczaniu powietrza może złapać.

Są pewne porównania, które mogą pomóc w zrozumieniu rozmiarów cząstek w mikronach.

Cząstki widoczne dla ludzkiego oka są około 50m

• Ludzkie włosy mogą wynosić 30-120 m

• Pollen wynosi 10m

• Cząstki respirabilne mogą mieć do 10 m lub mniej

• Wirusy są około 0,003m

• bakterie .3 m


Cząstki oddechowe

Są one w odniesieniu do sprawie powietrznej, która ma rozmiar 10 m lub mniejsza. Cząstki mogą wejść głęboko w płuca i powodować problemy sercowo-naczyniowe i oddechowe u ludzi.


Cadr.

Oznacza to czystą szybkość dostawy powietrza. System ten był używany przez jakiś czas i mierzy ilość powietrza, który jest skutecznie traktowany przez przenośne oczyszczacze powietrza. Oceny znajdują się w opakowaniu jednostki i zazwyczaj mają trzy liczby. Każda liczba reprezentuje skuteczność oczyszczacza w łapaniu różnych zanieczyszczeń, takich jak dym, pyłek i kurz.


Zaleca się uzyskanie oczyszczacza z 2/3 oceny dymu przed materiałem pomieszczenia. Oznacza to 10 do 15 ft. powinien mieć oczyszczający łożysko ocenę 100 lub więcej przy założeniu wysokości sufitu wynosi 8 stóp.


Oczyszczacze powietrza Olansi.Weź pod uwagę system CADR, ponieważ jest bardzo szanowany.


MERV

Minimalna wartość raportowania wydajności lub MERV była rozwójem pomiaru zdolności filtra do zanieczyszczeń cząstek pułapki, takich jak kurz. Skala ratingowa może wahać się od 1-16. 4 jest oceniającym do prawidłowych filtrów pyłu w celu ochrony systemu HAVC. 16 jest skutecznym filtrem, który może złapać około 95% wszystkich cząstek stałych. Skala nie obsługuje filtrów HEPA, ponieważ oceniają się między 17-20. To sprawia, że ​​oczyszczacze HEPA tak skuteczne.


Chodzi o to, że wielu właścicieli domów nie potrzebuje filtrów MERV 16. Dzieje się tak, ponieważ mają tendencję do ograniczania przepływu powietrza, co zmniejsza wydajność systemów HAVC. Mogą być również bardzo głośni, jeśli są używane w opcjach jednoosobowych i mogą spożywać dużo energii.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (13)

Chiny oczyszczacze powietrza mają wszystkie kształty i rozmiary. Oczyszczacz powietrza Olansi obejmuje różne rodzaje, w tym jon ujemny, pm2.5, UVC i HEPA oczyszczacze powietrza. Porównaj produkty i dokonać najmądrzejszej decyzji. Więcej informacji na temat China Pain Purifier można złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansipl.com/po więcej informacji.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności