Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Najlepsze oczyszczacze powietrza do usunięcia zapachów kuchennych i zapachów zapachów w 2021 roku

Najlepsze oczyszczacze powietrza do usunięcia zapachów kuchennych i zapachów zapachów w 2021 roku

Liczba wyświetleń:3     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-09-13      Źródło:https://www.olansichina.com/

Najlepsze oczyszczacze powietrza do usunięcia zapachów kuchennych i zapachów zapachów w 2021 roku

Najlepsze oczyszczacze powietrza do usunięcia zapachów kuchennych i zapachów zapachów w 2021 roku

Jeśli chodzi o zanieczyszczenie w kuchni, zawsze będziesz miał zamiar zmierzyć się z dwoma głównymi problemami. Na przykład istnieją szkodliwe zanieczyszczenia produkowane przez kuchenkę gazową jak formaldehyd i tlenek węgla. Ponadto, lotne związki organiczne są zawsze uwalniane do powietrza, gdy masz tendencję do smażenia lub gotowania. Problem ze wszystkimi tymi zanieczyszczeniami jest to, że możesz skończyć cierpienie pewnych chorób długoterminowych, które zaszkodzą systemowi układu oddechowego. Badania wykazały również, że środki zanieczyszczeń, takie nie pomagają w żaden sposób pacjentów z astmami.

Producent oczyszczacza powietrza Olansi (80)

Co to jest rozwiązanie?

Po sprawdzeniu konsekwencji, że zanieczyszczenie powietrza w kuchni może sprawić, że cierpisz na powyższe, istnieje jedno pytanie w twoim umyśle. W ten sposób takie koszmar można zarządzać lub wyeliminować. Nie ma potrzeby, aby stał się twoim mózgiem jakoChiny Oczyszczacz powietrzajest tylko tym, co jest wymagane, aby zapewnić, że jakość powietrza poprawia się w domu.


Przy oczyszczaniu powietrza, gazów, lotnych związków organicznych, formaldehyd i inne niebezpieczne zanieczyszczenia zostaną pozbyć się. Ten post zostanie ujawniony niektóre z najlepszych oczyszczaczy powietrza, które możesz wykorzystać do tego celu. Przed skontaktowaniem się z dowolnym producentem fabryki oczyszczania powietrza lub oczyszczania powietrza zaleca się odczytać opcje tutaj.


Bissell Myair (2780a)

Pierwsza cecha tego oczyszczacza powietrza, którą zauważysz, jest jego kompaktowa konstrukcja. Niezależnie od tego, czy chcesz umieścić go na podłodze lub blatu w kuchni, urządzenie to jest wysoce elastyczne. Dlatego idealnie pasuje do dowolnej z takich pozycji bez kłopotów. USA jest tam, gdzie znajduje się fabryka oczyszczania powietrza. Jest to urządzenie 3-w-1, które może zapewnić, że kuchnia ma świeże i zdrowe powietrze. Dzięki aktywowanym filtrze węglowym i filtrem HEPA można pozbyć się zapachów gotowania.


Ze względu na 3600, istnieje znacznie lepszy przepływ powietrza. Zapewnia szybsze oczyszczenie powietrza. Jeśli przestrzeń kuchenna ma do 100 m⊃2;, Bissell Myair (2780a) jest zdecydowanie idealnym urządzeniem do czyszczenia powietrza. Ta marka jest zaufanaProducent oczyszczania powietrzaPonieważ wiele osób potwierdziła jakość swoich produktów.


Niektóre z jego funkcji to:

• Pochodzi z 1 godziny, 3HOUR i 8HOUR

• Wskaźnik filtra wbudowany, który powiadamia Cię podczas wymiany filtra

• Jego filtry są bardzo skuteczne w czyszczeniu powietrza

• ma nowoczesną, jak również kompaktową konstrukcję

• Można łatwo obsługiwać


Winix 5500-2.

Jest wystarczająco uczciwy, aby przyznać, że Winix 5500-2 jest rewolucyjnym oczyszczającym powietrzem. Jeśli naprawdę poważnie myślisz o machaniu zapachów neutralizowanych w kuchni, jest to producent oczyszczania powietrza, który można zaufać. Jego produkty zawsze dostarczają zgodnie z oczekiwaniami dla użytkowników. Jest to oczyszczacz powietrza z nowoczesnymi i unikalnymi cechami. Na przykład jego proces czyszczenia znajduje się w różnych etapach, aby uzyskać optymalną wydajność. Filtr węglowy aktywowany ma być pierwszym etapem. Druga jest filtracja plazmawave, podczas gdy ostatni jest filtr HEPA.


Jeśli chodzi o usunięcie gazów i dym z miejsca kuchni, wszystkie te etapy filtracji mają kluczowe znaczenie role do gry. Jeśli przestrzeń kuchenna wynosi do 350 mqft, to oczyszczający powietrze może wykonać świetną robotę w utrzymaniu tych szkodliwych zanieczyszczeń w zatoce. W rzeczywistości jego CADR wynosi 232 cm, więc kuchnia zostanie sprzątana o 5times. Jeśli naprawdę potrzebujesz zaufanego dostawcy oczyszczania powietrza, Winix jest jednym z najbardziej niezawodnych rozwiązań.


Niektóre z jego korzyści są:

• Zanieczyszczenia gazowe są usuwane przez jego technologię plazmawave

• Zapachy kuchenne (Volatized) można wykryć przez jego czujnik LZO

• Można myć jego filtr węglowy

• Jest skuteczny w wyeliminowaniu zapachów z kuchni

• I więcej


Molekule Air Mini +

Molekule Air Mini + to nie tylko oczyszczacz powietrza. To dlatego, że ma teżFabryka oczyszczacza powietrzaW USA i Malezji, w których produkty są montowane i dostarczane do użytkowników końcowych. Jest to nowoczesne urządzenie, które może zapewnić, że Twoja kuchnia jest zdrowa. Niezależnie od tego, czy jesteś astmatyczny, czy cierpiący na trudność oddychania, przy użyciu tego oczyszczacza powietrza może pomóc zapewnić, że zdrowie nie pogorszy się, gdy jesteś w kuchni.


Jest popularny do przyjęcia systemu filtracji PECO. Dzięki temu VOC i gazy można podzielić w najbardziej skuteczny sposób. Chociaż istnieje reakcja chemiczna, taka jest faktycznie nieszkodliwa. Jeśli chodzi o wyeliminowanie LZO, ten Chiny oczyszczacz powietrza może zmienić różnicę. Warto również wspomnieć, że jest całkowicie bezone.


Niektóre z jego korzyści są:

• Jest wyposażony w 5 prędkości wentylatora, które mogą być regulowane

• Ma łączność WiFi

• Jest wyposażony w czujnik do wykrywania cząstek w kuchni

• System filtracji Peco do łamania gazów, a także LZO

• Elegancki projekt

• I wiele więcej

Oczyszczacz powietrza Olansi K08

Oczyszczacz powietrza Olansi.zdobył liczne pozytywne recenzje w przeszłości. Dlatego warto wspomnieć wśród najlepszych oczyszczaczy powietrza do pomieszczeń kuchennych. Ten producent oczyszczania powietrza udowodnił przez lata, że ​​rozumie potrzeby właścicieli domów. Takie jest wykazywany w cechach i cechach jego OLS-K08, który został oklaskiwany. To urządzenie oczyszczające powietrze może pomóc zapewnić, że koszmary w kuchni są w przeszłości.


Jest niezawodny w usuwaniu niebezpiecznych zanieczyszczeń w powietrzu, takich jak TVOC, benzen i formaldehyd. Oprócz jego skuteczności w kuchni można również korzystać z tego urządzenia w sypialni lub salonie. Oczyszczacz powietrza Olansi został zbudowany na różne okazje z bardzo wysokim CANC, aby zapewnić czyste powietrze.


Jego korzyści są:

• Wysokiej jakości czujnik pyłu

• Może usunąć TVOC, benzen i formaldehyd w kuchni

• Jest wyposażony w pilot

• Ma detektor jakości powietrza

• Jego projekt jest stylowy

• I więcej

Producent oczyszczania powietrza Olansi (57)

Wniosek

Na podstawie powyższego widać, że istnieje wiele wysokiej jakości oczyszczacze powietrza, które można wybrać spośród pozycji w kuchni dla zdrowego powietrza. Zostały one wybrane na podstawie ostatnich opinii klientów. Prawda jest taka, że ​​są testowane i udowodnione, jeśli chodzi o dostarczanie i spełnienie potrzeb.Najlepsze oczyszczacze powietrzaAby usunąć zapachy kuchenne i zapachy w 2021 r., Możesz złożyć wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansichina.com/smart-air-purifier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności