Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Produkty » Owoce i środki warzywne » Olanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce ozonowe i owoce warzywne Ozon Ozon

loading

Udostępnij:
facebook sharing button
twitter sharing button
line sharing button
wechat sharing button
linkedin sharing button
pinterest sharing button
sharethis sharing button

Olanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce ozonowe i owoce warzywne Ozon Ozon

Stan dostępności:
Ilość:
Opis produktu

Czy wiesz?

Dlaczego ludzie są łatwo zachorować?

Według raportu przez grupę roboczą środowiskowej (EWG), brzoskwinie, jabłka, słodka papryka, seler, nektaryny, truskawki, wiśnie, jarmuż, sałata, importowane winogrona, marchewki i gruszki, które są 12 owocami i warzywami z najbardziej pozostałością pestycydy.

Olanssi owoce i owoce warzywne mogą rozwiązać ten problem.

Ufamy, że będziemy Twoim zaufanym dostawcą w Chinach, jeśli mamy szansę służyć.

Zasada dezynfekcji Przenośne sterylizator owoców i warzyw Zasilacz 5 V≤1a.
Moc wejściowa ≤5w. Zasada dezynfekcji Wytwarzanie kwasu podchlorowanego
Pojemność baterii 4400MAH. Obowiązująca pojemność 1.5-8L.
Wodoodporna ocena IPX7 (jednostka główna) Kolor produktu Biały
Waga netto produktu 0,44 kg (z podstawą ładowania) wymiary produktu 106x106x74mm (z podstawą ładowania)

Zasada działania

Oczyszczacz owocowy i warzywny Olansi C5 przyjmuje wysoką technologię oczyszczania jonów energetycznych, a woda jest rozłożona w OH-i H + w ramach działania generatora jonów. Część rozłożonego OH - usuwa H + z cytoderm pestycydów i bakterii oraz rekomenduje go w nieszkodliwe substancje. Druga część OH - łączy się z chlorem w wodzie, tworząc hipochlorite HCIO i zabij bakterie przez degradację oksydacyjną. Podchloryn może również uwolnić nowy ekologiczny tlen 0, który może skutecznie zabijać mikroorganizmy patogenne przez jego utlenianie.

Olanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer OzoneOlanssi Mała i przenośna wodoodporna ocena Owoce Owoce i warzywa Washer Owoce Przemysłowe Owoce i Warzywa Washer Ozone


Poprzedni: 
Dalej: 

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności