Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Różna zasada pracy oczyszczających powietrza dostępna na rynku

Różna zasada pracy oczyszczających powietrza dostępna na rynku

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-05-26      Źródło:https://www.olansichina.com/

Różna zasada pracy oczyszczających powietrza dostępna na rynku

Różna zasada pracy oczyszczających powietrza dostępna na rynku

Oczyszczanie powietrza jest czymś, co jest bardzo potrzebne w społeczeństwie. Stałe zanieczyszczenie spowodowało ich potrzebę w różnych ustawieniach, w tym domach. Zanieczyszczenie wiąże się z różnymi dolegliwościami i chorobami, i dlatego musi być traktowany ciężko.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (19)

Niektóre modele wyposażone są w różne filtry, niektóre mają filtry węglowe, podczas gdy inne mają filtry HEPA. Wszystkie filtry znajdują się z zestawem zalet i dzięki czemu wybór nie powinien być taki twardy. Istnieją różne filtry stosowane w tworzeniuChiny oczyszczacze powietrzai obejmują:

• Filtry mechaniczne.

W tym przypadku oczyszczacz powietrza ma plisowane filtry i używać fanów, aby wymusić powietrze do włókien, w których uwięziono cząstki. W tej kategorii są te z drobnymi siatkami. Są to filtry HEPA. Zbierają dużą liczbę cząstek, w tym pigmenty farby i dym

Filtry HEPA mogą usunąć większe cząstki z powietrza, w tym zarodniki pleśni, pyłku i pyłu, podczas gdy w powietrzu. Filtry mechaniczne nie są najlepsze z drzwiami i gazami i są drogie, gdy dotyczy konserwacji.

• Filtry węglowe aktywowane

W tym przypadku, dom oczyszczacz powietrza domowego jest wyposażony w filtry sorbentu. Używają tych węgla aktywnego, co absorbuje cząsteczki, które powodują zapach z powietrza. Są również zdolne do obsługi różnych gazów. Jednak nie są najlepsze dla tlenku azotu, amoniaku i formaldehydu. Nie radzą sobie z cząstkami, dlatego większość oczyszczanów powietrza w tej kategorii, aktywowała filtry węglowe i plisowane do cząstek. Węgiel aktywny jest zwykle nasycony w bardzo szybkim tempie i może częściej wymagać wymiany.

• Generatory ozonowe

W tym przypadku maszyna wytwarza ozon. Jest to cząsteczka, która reaguje z niektórymi zanieczyszczeniami zmieniającymi ich ogólny skład chemiczny. Może to prowadzić do słabej atmosfery.

• elektroniczne oczyszczacze powietrza

Jonizatory elektrostatyczne i rzadki zwykle ładują cząstki, a jednocześnie w powietrzu. Trzymają się płyt maszynowych lub powierzchnie w pobliżu, używając atrakcyjności, która jest magnetyczna. Niektóre z tych oczyszczaczy powietrza nie są wysoce zalecane, ponieważ mogą prowadzić do produkcji ozonu.

• Napromieniowanie bakteriobójcze ultrafioletowe

Oczyszczacze powietrza UV są również dostępne na rynku. Te oczyszczacze powietrza zabijają wszelkie zarodniki grzybów, bakterii i wirusów w powietrzu. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że niektóre zarodniki i bakterie mogą być odporne na promieniowanie UV. TrochęOczyszczacze powietrza Olansi.Pochodzą w technologię oczyszczacza powietrza UVC. Narażenie na promieniowanie UV powinno zostać rozszerzone na maszyny do pracy zgodnie z przeznaczeniem.

• utlenianie fotokatalityczne

Maszyny te wykorzystują fotokatalizatory i promieniowanie ultrafioletowe do wytwarzania cząstek hydroksylowych, które utleniają zanieczyszczenia gazowe. Ważne jest, aby sprawdzić skuteczność maszyny przed dokonaniem zakupu.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (20)

Oczyszczacze powietrza Olansi są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Radzą sobie z oczyszczonami powietrza HEPA, oczyszczacze powietrza UVC, oczyszczacze powietrza PM2.5 iNegatywne oczyszczacze powietrza jonowego.


Oczyszczacze powietrza Olansi są poddawane energicznym testom, aby określić ich skuteczność, bezpieczeństwo i przydatność w różnych ustawieniach.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności