Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Top 6 Oczyszczacz powietrza do redukcji LZO

Top 6 Oczyszczacz powietrza do redukcji LZO

Liczba wyświetleń:1     Autor:Edytuj tę stronę     Wysłany: 2016-04-20      Źródło:Ta strona

Top 6 Oczyszczacz powietrza do redukcji LZO

Najlepszym sposobem na zmniejszenie poziomu VOC VOC jest wentylacja i sterowanie źródłem. Gdy te opcje są ograniczone lub masz wiele wrażliwości chemicznych (MCS), można stosować oczyszczacze powietrza z aktywnymi technikami sterowania gazem i zapachami. Studiowaliśmy i skompilowaliśmy listę z siedmiu najlepszych oczyszczaczy powietrza LZO w zamkniętej przestrzeni.


Dołączamy również listę oczyszczaczy AIR LOC, aby uprościć proces wyboru.


No to ruszamy.


Jakie są lotne związki organiczne?


Lotne związki organiczne lub LZO są uwalniane do powietrza w postaci gazów i pary z farby, perfum, odświeżacze powietrza, środków czyszczących, mebli lub palenia, gotowania lub płonącego drewna.


Najczęstszymi lotnymi związkami organicznymi są formaldehyd, toluen, benzen i glikol etylenowy. Długoterminowa ekspozycja na LZO może powodować wiele problemów zdrowotnych, w tym ryzyko raka.


Technologia filtracji VOC:


Technologie do kontrolowania lotnych związków organicznych, zapachów i gazów w powietrzu obejmują:


  • Adsorpcja chemiczna (węgiel aktywny jest powszechnie stosowany jako materiał adsorpcyjny),

  • Utlenianie fotokatalityczne (PCO),

  • Plazma i

  • Generator ozonu.


Adsorpcja chemiczna jest wspólną metodą przenośnego oczyszczacza powietrza.


Lista oczyszczacza powietrza LOC:


Oto lista, którą możesz śledzić:H653F8E68A5F240E4B079EC4748E4E52BC. HTB1JOK_BL1H3KVJSZFBQ6ZSMXXY. H49EB0177272B4CB9BDCEF61C30356364L.
HLB1HCJXSQZOK1RJSZFLQ6YI4VXAC. Htb1iqnzahus3kvjszkbq6xqkfxau. HTB1TU4UA4Z1GK0JSZSGQ6YVPXAH.✓ gruba warstwa nośnika węgla aktywnego lub adsorpcji


Ilość adsorbowanego materiału w filtrach gazowych i zapachowych jest bezpośrednio proporcjonalny do efektu sterowania LZO. Wybrano tylko te z bardziej aktywnymi węglem lub innymi materiałami adsorpcyjnymi. Wspólne materiały adsorpcyjne są następujące:


  • Węgiel aktywowany

  • Aktywowany alumina

  • zeolit

  • jodek potasu

  • Mineral gleby


Można wybrać tylko granulowany lub ziarnisty filtr multimediów adsorpcyjnych. Unikaj stosowania impregnowanych cienkich filtrów aktywnych, które są mniej wydajne.


✓ Unikaj używania generatora ozonu


Ozonatory są bardzo skuteczne w neutralizacji lotnych związków organicznych i chemikaliów w powietrzu. Ale nie nadają się do przestrzeni życiowej.


Ponadto unikaj filtrowania innych elektronicznych głosów, takich jak PCB lub plazma. Jeśli masz problemy z astmą lub oddechami, pracują powoli i produkują ozon, który nie jest odpowiedni.


Jeśli oczyszczacz ma jakiś dodatek elektroniczny, upewnij się, że jest zatwierdzony węglowodany.


✓ Zbudowany czujnik LZO


Dla Twojej wygody możesz wybrać oczyszczacz powietrza z wbudowanym czujnikiem LZO. Automatycznie dostosuje prędkość wentylatora w zależności od poziomu WCZEŚ. Jednak ta funkcja nie jest powszechna w oczyszczarkach powietrza konsumenckiego. Zawsze możesz dostać czujnik telewizyjny i formaldehyd, aby monitorować koncentrację LZO w swoim domu w czasie rzeczywistym.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności