Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Myjka do czyszczenia sterylizatorów warzywnych » W jaki sposób najlepszy mini ultradźwiękowy owoce i warzywa maszyna do czyszczenia maszyn do pracy

W jaki sposób najlepszy mini ultradźwiękowy owoce i warzywa maszyna do czyszczenia maszyn do pracy

Liczba wyświetleń:7     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-15      Źródło:https://www.olansichina.com/

W jaki sposób najlepszy mini ultradźwiękowy owoce i warzywa maszyna do czyszczenia maszyn do pracy

W jaki sposób najlepszy mini ultradźwiękowy owoce i warzywa maszyna do czyszczenia maszyn do pracy

Korzystanie z najlepszychMaszyna do mycia warzyw do domulub użycie domowe pomaga dezynfekować, czyste i dezynfekować warzywa, które spożywamy. Maszyna do pralki warzywnej usuwa pozostałe pestycydy i inne zanieczyszczenia z homegrown lub produkowanych organicznie warzyw przed spożywaniem warzyw, abyśmy mogli zostać zdrowym. Mycie warzyw z wodą, jak jest regularnie wykonane, nie wystarczy do usunięcia zanieczyszczeń i pestycydów pozostałych na powierzchni warzyw na poziomie mikroskopowym.


Najlepsza maszyna do mycia warzyw do celów domowych lub krajowych ma funkcje, które sprawiają, że wyróżniają się między innymi maszynami do czyszczenia warzyw. Obejmuje to wysoką wydajność, niskie zużycie energii, zero lub niewielką konserwację, kompaktową konstrukcję i estetykę, minimalny lub zerowy hałas generowany i niska ilość wody stosowanej w czyszczeniu warzyw. Jednak ważne jest jednak, znamy technologię za każdą maszyną do myjki warzywnej i jak najlepsza maszyna do mycia warzyw dla prac domowych lub domowych.

H69DF1902DA39418CBAAEBEE9BFD8FDE73.

Ten artykuł podkreśla, jak każdy z najlepszych maszyn do spryskiwaczy warzywnych do prac domowych. Umożliwia to wiedzieć, jak działają i technologia za ich działaniem.


Sonic Soak ultradSonic Machine Machine

Maszyna do czyszczenia ultradźwiękowa Sonic Soak jest przełomową innowacją w czyszczeniu, która przynosi skuteczność technologii ultradźwiękowej do każdego domu. Jest jeden z (jeśli nie)Najlepsza maszyna do mycia warzyw do domuposługiwać się. Pomaga nam bronić się przed szkodliwym skutkiem bakterii, wirusów i chorób przez czyszczenie i dezynfekcję warzyw i owoców, które jemy, ubrania i biżuterię nosząmy, a wyroby kuchni, których używamy w gotowaniu.


Jak to działa

Sonic Soak produkuje fale ultradźwiękowe, które tworzą pęcherzyki. Proces o nazwie \"efekt kawitacyjny\". Pęcherzyki powstałe wdzięczne, tworząc ogromne ciśnienie, które natychmiast przemieszczały zanieczyszczenia na powierzchni warzyw.


Fale ultradźwiękowe są modulowane. Modulowane fale przesuwają się po wodzie w pojemniku, aby usunąć cząstki brudu, resztkowe pestycydy i bakterie na powierzchni warzyw. Ten proces czyszczenia występuje na poziomie mikroskopowym i jest bardziej wydajny i skuteczny niż regularne metody mycia warzyw.


Aby ustawić urządzenie do czyszczenia, postępuj zgodnie z poniższą procedurą:


• Umieść warzywa w pojemniku wypełnionym wodą.

• Umieść urządzenie bezpośrednio nad warzywami w pojemniku wody.

• Podłącz urządzenie czyszczące ultradźwiękowe Sonic Soak do gniazda ściennego.

• Ustaw swój timer.

• Pozwól urządzeniu zakończyć proces czyszczenia.

• Natychmiast ustawiony zegar jest wyłączony lub jest aktywowany, oczyszczanie jest zakończone.

• Twoje warzywo są czyszczone i gotowe do konsumpcji.


CIRSUM Ultrosponic Warzywo Maszyna do czyszczenia warzyw i owoców to kolejna maszyna do mycia warzyw, która wykorzystuje technologię ultradźwiękową w swojej operacji


Maszyna do warzyw i owoca Kent Ozone

Kent Ozone Warzywa Washer Maszyna dezynfekuje warzywa za pomocą innowacyjnej technologii oczyszczania ozonu, aby zniszczyć szkodliwe bakterie i usunąć pozostałe pestycydy na powierzchni warzyw. Pomaga nam nam spożywać świeże warzywa bez zanieczyszczeń. Po prostu mycie te warzywa czystą wodą nie usuwa resztek pestycydów i różnych szkodliwych zanieczyszczeń z powierzchni warzyw.


Jak się dzieje

Ozon (O₃) jest silnym utleniaczem. Łatwo utlenia wszystkie pestycydy, toksyczne chemikalia, wirusy, bakterie i różne patogensy obecne na powierzchni warzyw. Proces dezynfekcji ozonu rozpoczyna się od generowania bańki ozonu przy 200 mg na godzinę. Wytworzone ozonu rozpuszcza się w wodzie zawierającej warzywa, a natychmiastowe utlenianie, a zanieczyszczenia, takie jak bakterie są utlenione. Ozon utlenia kilka materiałów organicznych przymocowanych do membran lub tkanek bakterii, pasożytów i wirusów.


Elegancka i kompaktowa konstrukcja, maszyna do warzyw Warzywa Kent istnieje zarówno w konstrukcjach konstrukcyjnych, jak i montowanych na ścianie. Ta przenośna i kompaktowa maszyna do mycia warzyw jest przyjazna dla użytkownika i utrzymuje warzywa świeże przez dłuższy czas. Posiada funkcję timera od 15 do 30 minut.


Postępuj zgodnie z poniższymi procedurą, aby rozpocząć proces mycia warzyw jednym z najlepszych maszyny do mycia warzyw do użytku domowego, który wykorzystuje technologię ozonową.


• Umieść warzywa w pojemniku wypełnionym wodą.

• Włóż urządzenie ozonu lub rurkę w pojemniku warzyw.

• W zależności od tego, jak długo chcesz trwać proces czyszczenia, czas można ustawić na 15-30 minut.

• Po zakończeniu procesu oczyszczania umyć warzywa czystą wodą.

• Warzywa są gotowe do konsumpcji


InneMaszyna do mycia warzywWykorzystuje technologię ozonową do dezynfekcji warzyw to O₃ Pure Elite 50kt Warzywo i owoców Cleaner, Greenway Ozone Maker, Arg Opieka zdrowotna Oczyszczacz i Opiekań owocowych, Maszyna do czyszczenia warzyw i owoców Prestige (Ozonizer) -Poz 1.0.Aquox Warzywo i owocowy Oczyszczacz Dezynfekujący Dezynfekujący

Aquox to naturalna maszyna do mycia warzyw z dezynfekcją powierzchni, odtłuszczarki, sterylizator, dezodoryzer i sanitizer, który utrzymuje jedzenie, które konsumujemy bezpieczne i wolne od resztek chemikaliów. Skutecznie niszczy 99,99% bakterii, pestycydów i wirusów z powierzchni warzyw utrzymują je świeże i bezpieczne do konsumpcji.


Jak to działa

Aquox.Maszyn do warzywE wykorzystuje technologię HOCL (kwas podchlorałowy) stosowany w przetwórstwie żywności, opieki zdrowotnej, uzdatnianiu wody, sanitizacji, produktów dla dzieci i przestrzeni przemysłowej. Technologia HOCL obejmuje produkcję HOCL w kraju, łącząc wodę z kranu, ocet, sól stołową i elektryczność. Wytwarza to kwasową elektrolizowaną wodę, która jest zdolna do niszczenia zarazków i różnych szkodliwych mikroorganizmów na powierzchni warzyw.


Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby wytworzyć podchronić kwas i dezynfekować warzywa:


• Wlać wodę z kranu do maszyny do podkładki warzyw i owoce Aquox

• Dodaj trochę soli tabeli

• Dodaj ocet.

• Podłącz urządzenie i włącz elektryczność

• HOCL jest produkowany i natychmiast niszczy zanieczyszczenia na powierzchni warzyw.

HA655002AE81D457480BADE22FBB5A9BEY.

Wniosek

Zużycie warzyw oferuje wiele korzyści zdrowotnych. Jednak warzywa i inne żywności ekologiczne, takie jak owoce w supermarketach i sklepach spożywczych, są zanieczyszczone, a ich konsumpcja może wpływać na nasze samopoczucie. Mycie warzyw z najlepszą maszyną do myjki warzywnej do celów domowych lub domowych pomaga usunąć mikroby i pestycydy, które zanieczyszczały powierzchnię warzyw. Ważne jest również, jak te maszyny do pralki pracują i technologia za ich działaniami. Więcej oNajlepszy Mini Ultradźwiękowy Okładowy i warzywny Sterylizator Cleaner Maszyna do czyszczeniaW pracy domowej możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/vegetable-fruit-sterilizer-Cleaner-washer.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności