Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczacz wody alkalicznej Osmoza » Komercyjna karczona wodna: Dlaczego możesz potrzebować błyszczącego producenta wody bez CO2

Komercyjna karczona wodna: Dlaczego możesz potrzebować błyszczącego producenta wody bez CO2

Liczba wyświetleń:0     Autor:Komercyjny producent dozowników wodnych     Wysłany: 2024-04-11      Źródło:https://www.olansgz.com/commercial-carbonated-water-machinewhy-you-may-need-a-sparkling-water-maker-without-co2/

Komercyjna karczona wodna: Dlaczego możesz potrzebować błyszczącego producenta wody bez CO2

Komercyjna karczona wodna: Dlaczego możesz potrzebować błyszczącego producenta wody bez CO2

Używać Sparujący ekspres do wody bez CO2 Zbiorniki to bardzo tani i prosty sposób, aby pomóc Ci zrobić wodę bąbelkową. Dlaczego jest to bardzo dobry sposób na zrobienie wody błyszczącej, nie chcesz iść na kompromis na poziomie dwutlenku węgla.

Ka instalacja nasycona przez cały czas napoju. To daje sodę wodną na bazie wody, która zapał i oomph, które nadają mu pyszny smak. Jednak wytwarzanie wody gazowanej z gazem dwutlenku węgla jest o wiele więcej.

W domu lub biurze typowym sposobem wody węglowej są zbiorniki CO2. Czy istnieje alternatywny sposób użycia CO2 do wody sodowej? Na szczęście dla miłośników napojów gazowanych istnieją inne opcje produkcji wody sodowej bez CO2.

Producenci producentów napojów gazowanychProducenci producentów napojów gazowanych

Co to jest wodę gazowaną?

Woda gazowana obejmuje mieszanie normalnej wody z gazem dwutlenku węgla. Ponieważ gaz CO2 jest pod wysokim ciśnieniem, po zmieszaniu tworzy pęcherzyki w wodzie. Rezultat tej mieszanki chemicznej jest zwykle dodawany do smaków i dodatków, które można cieszyć się jako napoje, napoje i tak dalej. Smak i uczucie mrowienia z tego napoju (bez smaków i dodatków) są wytwarzane przez reakcję chemiczną między dwutlenkiem węgla a wodą. Woda gazowana jest wysoce kwaśna i ma poziom pH od 3 do 4.


Jak możesz zrobić wodę błyszczącą bez CO2

W świecie Producenci producentów napojów gazowanych, wytwarzanie wody musującej bez CO2 jest powszechnym wyrazem. To wyrażenie ogólnie oznacza, że ​​woda musująca jest wytwarzana bez zwykłych zbiorników CO2. Metoda jest zakończona przy użyciu innego agenta zawierającego CO2. Oznacza to, że błyszczący ekspres do wody bez zbiornika CO2 zmniejsza całkowity rozmiar maszyny. Zasadniczo woda gazowana jest wytwarzana przez zmieszanie środka z wodą. Reakcja chemiczna działa w celu wytwarzania wody musującej. Jednym z głównych powodów rozważenia wody błyszczącej bez zbiornika CO2 jest to, że zbiorniki mogą być drogie. Ponadto zajmują dużo miejsca.


Alternatywni producenci wody sodowej: 4 sposoby produkcji wody błyszczącej bez zbiorników CO2

Jeśli jesteś nowy w świecie błyszczących producentów wody, będziesz wiedział, że wiele osób uważa, że ​​czołgi CO2 są kłopotliwe. Oprócz tego, że zajmują tyle miejsca w kuchni, mogą być również drogie. Dlatego zwykle szukają innych środków do produkcji wody sodowej bez zbiorników CO2. Metody te obejmują:


  1. Sodowe syfony

Jeśli potrzebujesz bardzo przenośnego i prostego sposobu na stworzenie ulubionej gazowej wody, musisz użyć sody. Korzystanie z tej metody oznacza, że ​​nie będziesz musiał korzystać z konwencjonalnych zbiorników CO2. Używanie sody do wytwarzania wody musującej ma wiele korzyści, ponieważ jest to jedna z najbardziej przenośnych metod. Sody sodowe są najlepszymi produktami najbliższymi do stosowania rzeczywistych zbiorników CO2. Jeśli kiedykolwiek potrzebujesz użycia musującego ekspresu do wody bez zbiorników CO2, jest to najlepsza opcja. Zazwyczaj są przenośne i mają eleganckie kształty. Oznacza to, że można ich używać na imprezach. Dodatkowo możesz je łatwo zainstalować. Z drugiej strony są bardzo przystępne cenowo i są świetną alternatywą dla używania zbiorników CO2. Jednak nie możesz uzyskać potrzebnych poziomów nasycenia dwutlenku węgla w porównaniu do zbiorników CO2.


  1. Ocet i soda oczyszczona

Ocet i soda oczyszczona są ważnymi codziennymi odczynnikami, których używamy do większości rozwiązań DIY. Tworzą naturalne reakcje chemiczne, które wytwarzają naturalne bąbelki. Korzystając z tych składników, możesz wytworzyć własną wodę gazowaną na majsterkowicz. A dużą zaletą tej metody jest to, że nie potrzebujesz lśnionego ekspresu do wody. Ale potrzebujesz tylko podstawowych elementów, takich jak składniki i dwie butelki. Butelki są dostarczane z wodą i składnikami (ocet i soda oczyszczona). Kiedy będziesz gotowy, wstrząśnij mieszanką. Następnie odłóż go i obserwuj formę twoich bąbelków. Jest to bardzo podstawowy sposób, aby zrobić wodę musującą, jeśli nie chcesz używać zwykłych kanistrów CO2.


  1. Suchy lód

To kolejna interesująca metoda nasycania wody bez zbiorników CO2. Ta bezpośrednia metoda ma suchy lód, który jest dwutlenkiem węgla w stanie zamrożonym. Proces ten może nie obejmować żadnych błyszczących producentów wody. Jest to bardzo podstawowa metoda, która polega na dodaniu jednego funta suchego lodu do galonu wody. Tworzysz reakcję, która powoduje parowanie i mgłę. Proces ten wygenerował również karbonizację, która wytwarza wodę gazowaną.


  1. Sparkle saszetki

Możesz produkować wodę musującą bez CO2 przy użyciu musujących saszetek. Jest to bardzo korzystne, ponieważ proces obejmuje prostą metodę. Brastring Water Maker, którego używasz w tym przypadku, jest tak mały jak urządzenie kuchenne. Producent wodny wygląda jak zwykły ekspres do kawy. Oznacza to, że ma mniejszy ślad i nie zajmuje dużo miejsca na blatach. Z niewielką liczbą przycisków do zabawy, jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na tej liście, aby wygenerować błyszczącą wodę. Jest to bardzo prosta metoda, gdy napełniasz uszczelnioną komorę wodą. CO2 w tym przypadku jest wytwarzany przez zmieszanie wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego. Jedną z korzyści z tej opcji jest to, że karbonator nie będzie zakłócać smaku i czystości napoju. Wypełnisz tylko zapał i sprytną konsystencję napoju. Ten producent ma również około 5 różnych poziomów nasycenia dwutlenku węgla, co jest wyższe niż zwykłe producenci napojów gazowanych z zbiornikami CO2.

Dozownik wodny z blatemDozownik wodny z blatem

Korzyści płynące z produkcji wody błyszczącej bez zbiorników CO2

Jedna z wad tworzenia woda gazowana to fakt, że zbiorniki CO2 mogą być problematyczne. Ze względu na wyzwania, które oferuje ten komponent, istniało wiele alternatyw dla produkcji ulubionych napojów gazowanych. Oferując wodę musującą bez zbiorników COS następujące korzyści:

  • To jest mniej kosztowne.

  • To prosty proces.

  • Nie zajmuje dużo miejsca jako oryginalna metoda.

Aby uzyskać więcej informacji o komercyjna maszyna wodna: Dlaczego możesz potrzebować błyszczącego producenta wody bez CO2, możesz odwiedzić Olansi w https://www.olansgz.com/top-questions-about-countertop-sparling-water-dispenser/ po więcej informacji.


Artykuł oryginalny: https://www.olansgz.com/commercial-carboned-water-machinewhy-you-may-need-a-sparling-water-without-co2/


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności