Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
 • Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi dla twojego domu
  Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi dla twojego domu
  2021-05-25

  Globalna potrzeba oczyszczacza powietrza Olansi do twoich głównych oczyszczania staje się bardzo ważna w tym obecnym świecie, w którym żyjemy. Energooszczędne drzwi i okna mogą być instrumentalne w utrzymaniu zanieczyszczeń w zatoce. Jednak także pułapki w wielu rzeczach w środku. Zauważono, że zanieczyszczenia

  więcej
 • Rozważania, aby dokonać zakupu oczyszczacza powietrza z fabryki Chin
  Rozważania, aby dokonać zakupu oczyszczacza powietrza z fabryki Chin
  2021-05-24

  Rozważania, aby kupować oczyszczający powietrze z Chin oczyszczacze wakacyjne stały się koniecznością w większości gospodarstw domowych, zwłaszcza dla osób, które przestrzegają zdrowego życia. Wybieranie właściwego oczyszczacza powietrza umożliwia wolne od patogenów, które mogłyby potencjalnie uszkodzić zdrowie. Th.

  więcej
 • 7 najlepszych metod, aby uzyskać największy zysk za pomocą oczyszczacza powietrza
  7 najlepszych metod, aby uzyskać największy zysk za pomocą oczyszczacza powietrza
  2016-04-20

  W domu wentylacja może utrzymywać wolne od zanieczyszczeń powietrza wewnętrznego. Problem polega na tym, że umożliwiające powietrze do wejścia z zewnątrz wprowadza również niektóre zanieczyszczenia. Na przykład dym tytoniowy, wydechowy samochodowy lub dziki dom siedział, wentylacja może utrzymywać wolne od zanieczyszczenia powietrza wewnątrz. Problem polega na tym, że umożliwiające powietrze do wejścia z zewnątrz wprowadza również niektóre zanieczyszczenia. Na przykład dym tytoniowy, wydechowy samochodowy lub dymny pożaru.moke.What to najlepszy sposób na usunięcie zanieczyszczeń w pomieszczeniu?

  więcej
 • Top 6 Oczyszczacz powietrza do redukcji LZO
  Top 6 Oczyszczacz powietrza do redukcji LZO
  2016-04-20

  Najlepszym sposobem na zmniejszenie poziomu VOC VOC jest wentylacja i sterowanie źródłem. Gdy te opcje są ograniczone lub masz wiele wrażliwości chemicznych (MCS), można stosować oczyszczacze powietrza z aktywnymi technikami sterowania gazem i zapachami. Studiowaliśmy i skompilowaliśmy listę z siedmiu najlepszych oczyszczaczy powietrza LZO

  więcej
 • Najlepsze przewodniki do wyboru właściwego oczyszczacza powietrza
  Najlepsze przewodniki do wyboru właściwego oczyszczacza powietrza
  2016-04-20

  Jeśli martwicie się swoim ogólnym zdrowiem, prawdopodobnie troszczysz się o to, co jest w powietrzu, w którym oddychasz. Nawet nasze domy są pełne zanieczyszczeń, które mogą wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie. Codzienne działania mogą wypełnić powietrze w domu z zanieczyszczeniami i alergenami.

  więcej
 • Łącznie11stron  Idź do strony
 • OK
O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.

Buidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
   daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności