Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Chiny oczyszczacze powietrza i wspomaganie w okresie pandemicznym o oczyszczaniu powietrza antywirusowego

Chiny oczyszczacze powietrza i wspomaganie w okresie pandemicznym o oczyszczaniu powietrza antywirusowego

Liczba wyświetleń:2     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-06-03      Źródło:https://www.olansichina.com/

Chiny oczyszczacze powietrza i wspomaganie w okresie pandemicznym o oczyszczaniu powietrza antywirusowego

Chiny oczyszczacze powietrza i wspomaganie w okresie pandemicznym o oczyszczaniu powietrza antywirusowego

Każdy może zgodzić się, że powietrze wewnętrzne jest bardzo ważne i może określić, jak jest zdrowa lub niezdrowa osoba. Aby być bezpiecznym, pomaga utrzymać środowisko wewnętrzne jako czyste i czyste, jak to możliwe.


W jedną stronę powietrze wewnętrzne można regulować i utrzymywać czyste, jest używającChiny oczyszczacze powietrzaneutralizować wszelkie szkodliwe elementy i radzić sobie z wychwytywaniem zanieczyszczeń fizycznych. Jedną rzeczą do odnotowania z nowoczesnymi oczyszczonami powietrza Olansi jest to, jak skuteczne mogą być przeciwko bakteriom i wirusom. Jak wszyscy wiedzą, jeden sposób przekazywania wirusa COVID-19 jest w powietrzu. Przestrzenie są szczególnie bardzo niebezpieczne.

Producent oczyszczacza powietrza Olansi (80)

Część populacji czuje, że wentylacyjne pomieszczenia mogą pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w domu. Jednak posiadanie oczyszczacza powietrza Olansi może zrobić sztuczkę.


Ważne jest, aby pamiętać, że większośćdomowe oczyszczacze powietrzamoże usunąć daną objętość zanieczyszczenia z powietrza przez silnik w nich. Zwykle powietrze jest filtrowana warstwą przez warstwę, a następnie zwolniona po oczyszczeniu, zmniejszając zanieczyszczenia wewnętrzne w dużym stopniu i poprawia jakość powietrza, dezodorizacja jest również możliwa. Gdy ktoś udekoruje pokój i chce usunąć formaldehydę lub chcą wchłonąć bakterie i smog z pomieszczenia, a następnie oczyszczacz powietrza może być doskonałym wyborem do obsługi tego.


Chociaż żadne dowody pokazują, że oczyszczacze powietrza mogą zabić lub wchłonąć wirusa COVID-19, fakt, że domowe oczyszczacze powietrza poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach powietrza nie można zignorować. Fakt, że zdrowie jest również podniesiony w jednostkach, które mieszkają w oczyszczonych środowiskach, nie można zignorować. O oczyszczonym powietrzu oznacza zmniejszenie ryzyka zakażenia. Oczyszczacze powietrza nie mogą całkowicie zabijać i absorbować wirusa, ale mają zasadnicze znaczenie w czyszczeniu powietrza do dopuszczalnych poziomów.


Sprawienie, że oczyszczacze powietrza wykonują lepszą pracę

Niektóre badania wykazują szkodliwe substancje, takie jak wirusy i bakterie w powietrzu, nie istnieją samodzielnie. W większości przypadków pozostają zawieszone w cząstkach w powietrzu w postaci aerozoli i kropelek. Jest to zanieczyszczenia, które oczyszczacze powietrza mają na celu usunięcie. Cząstki są zablokowane do oczyszczania powietrza wokół pomieszczenia.

Producent oczyszczania powietrza Olansi (16)

Każdy, kto chce poprawić powietrze wewnętrzne za pomocą domowego oczyszczacza powietrza, musi wziąć pod uwagę trzy punkty:

1.Właściwa pozycja:upewnij się, że.Oczyszczacz powietrza ujemnego jonowegojest umieszczony w ramach najlepszej pozycji w pokoju. Jeśli to możliwe, upewnij się, że pozostanie w środku pokoju i unikaj przeszkód. Pozostaw odległość między oczyszczaczem powietrza Olansi a ścianą. Upewnij się, że obszar nie jest zaśmiecony, jeśli używasz oczyszczacza powietrza pulpitu.

2.Otwórz okna do wentylacji:Oczyszczacze powietrza HEPA są najlepiej stosowane w zamkniętych przestrzeniach do normalnej pracy. W takim czasie pozostawiając otwarte okna i drzwi otwarte zwiększenie ciśnienia roboczego oczyszczacza powietrza PM2.5, a oznacza to zmniejszenie poziomu oczyszczania. Okna można otworzyć, gdy oczyszczacz powietrza jest wyłączony. Powinien to zrobić tylko wtedy, gdy powietrze jest dobre.

3.Usuwanie pyłku, cząstek, wirusów, bakterii i innych substancji:kiedy te substancje muszą zostać usunięte, należy zauważyć, żeOczyszczacze powietrza Olansi.mieć wspaniałe efekty. W miarę możliwości, pomaga inwestować w najwyższej jakości China oczyszczacz powietrza w domu.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności