Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczacz wody alkalicznej Osmoza » Co jest wodorem alkaliczny RO Odwrócona osmozy oczyszczacz z filtrem i jak to działa?

Co jest wodorem alkaliczny RO Odwrócona osmozy oczyszczacz z filtrem i jak to działa?

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-19      Źródło:https://www.olansichina.com/

Co jest wodorem alkaliczny RO Odwrócona osmozy oczyszczacz z filtrem i jak to działa?

Co jest wodorem alkaliczny RO Odwrócona osmozy oczyszczacz z filtrem i jak to działa?

Wodóralkaliczna RO Odwrócona osmoza Dozownik wody OczyszczaczSkutecznie poprawia jakość i smak wody, dzięki czemu jest bezpieczny i zdrowy do picia. Jest przydatny w zastosowaniach komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych i ma szeroką gamę świadczeń. Ze względu na zwiększone poziomy zanieczyszczenia i rosnącą szybkość chorób spowodowanych zanieczyszczoną wodą, RO Odwrócona osmoza Dozmozie oczyszczacz Dozownik jest niezbędny dla każdego domu. Wykorzystuje proces odwróconej osmozy (RO) w celu wytworzenia bezpiecznej i zdrowej wody pitnej.


Istnieje jednak kilka metod oczyszczania wody, jednak odwrócona osmoza jest obecnie wśród najczęściej stosowanych i zaawansowanych technologii w filtracji wodnej i leczeniu. Do celów niniejszego artykułu, co RO Odwrócona osmoza Dozmozie oczyszczacza jest i jak działa, zostanie omówiony.

Olansi China Factory oczyszczacza powietrza (12)

Co to jest oczyszczacz Dozmozie wody RO Osmoza?

RO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozownik wody wykorzystuje proces odwróconej osmozy oczyszczania wody. Odwrócona osmoza (RO) to procedura obróbki wody, która zmusza czystą wodę (woda z kranu, wody deszczowej i wody z strumienia, rzeki i naturalnej sprężyny) przez membranę z maleńymi pory pod wysokim ciśnieniem do filtrowania niepożądanych cząstek (zanieczyszczeń) i pozostałości Sól, brud i chlor z wody do picia. Oprócz usunięcia pozostałości i zanieczyszczeń, oczyszczacz dozownik wody odwróconej Osmoza RO może dodatkowo usunąć mikroorganizmy, wytwarzając wodę, która jest czysta i zdrowa do picia.


Niewielkie pory w membranie oczyszczania dozownika wody odwróconej osmozy RO wynosi około 0,0005 μm (mikrometry) lub mniej. To utrudnia dla większości zanieczyszczeń (o większych rozmiarach) do filtrowania. Jednak ze względu na wielkość cząsteczek wody mogą przechodzić przez pory membrany. Te cząstki (zanieczyszczenia) dużej wielkości są oddzielone i przemywa stale.


Jakie są zanieczyszczenia usunięte przez oczyszczacz dozownika wodnego RO Odwróconą osmozy?

RO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozownik wody usuwa około 99,9 procent całkowicie rozpuszczonych substancji stałych (TDS) z źródeł wody. TDS reprezentuje stężenie wszystkich substancji rozpuszczonych w wodzie. Składa się z materii organicznej w małych ilościach i soli nieorganicznych.


Sole nieorganiczne, które są powszechnie występujące w wodzie, obejmują potas, sód, magnez, wapń, węglany, wodorowęglany, siarczany, fluorki i azotany. Te minerały mogą pochodzić z różnych źródeł, zarówno działań ludzkich, jak i naturalnych.


Istnieją jednak pewne zanieczyszczenia, że ​​proces odwróconej osmozy nie jest w stanie całkowicie usunąć. Te zanieczyszczenia obejmują pestycydy, siarkowodór, herbicydy i niektóre związki organiczne.


Jak działa RO Odwrócona osmozy oczyszczacz do oczyszczacza?

Woda wytwarzana przezRO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozownik wodyprzechodzi przez cztery etapy, aby stać się odpowiednie do picia:


• Filtr wstępny węgla

• Odwrócona membrana osmozy

• Filtr do węgla


1. Filtr wstępny węgla

Gdy woda (z kranu, strumienia, rzeki lub naturalnej sprężyny) wchodzi do oczyszczacza dozownika wody RO Odwrócona przez rurę podłączoną do oczyszczacza, przechodzi przez aktywowany węgiel drzewny lub filtr wstępny węgla. Węgiel aktywny, znany również jako węgiel aktywowany, jest przetwarzany węglem lub wyrafinowany, aby mieć maleńkie, niskie objętościowe porów. Te drobne niskie objętościowe pory zwiększają powierzchnię filtra wstępnego z węgla stosowanego do adsorpcji.


Filtracja węgla aktywnego lub węgla drzewnego należy do licznych procesów popularnie stosowanych w leczeniu wody w celu usunięcia zanieczyszczeń w postaci materiałów organicznych; A ponieważ może również usunąć zanieczyszczenia, które powodują zapach, zawsze jest używany w uczynianiu wody bardziej smacznie do picia.


Poprzez adsorpcję, pozostałości, takie jak prowadzenie, chlor, lotne związki organiczne (VOC) znane również są również zanieczyszczenia wodoodporne, a zanieczyszczenia powodujące, powodując zanieczyszczenia aktywowanego węgla lub filtra węglowego. Te zanieczyszczenia lub zanieczyszczenia stają się uwięzione i nie mogą przenieść się na następny etap filtracji wody.


2. Membrana odwrócona osmozy

Chociaż filtry wstępne węgla zapewniają skuteczną filtrację wody podawanej doRO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozownik wody, aktywowane filtry rudy węglowej nie są w stanie usunąć rozpuszczonych minerałów lub soli z wody. W takim przypadku membrana odwrócona osmozy staje się bardziej skuteczna. Efektywna półprzepuszczalna membrana może usunąć około 99% materiałów nieorganicznych. Istnieją jednak również pewne zanieczyszczenia (bardzo małe), które mogą podróżować przez porów membrany odwróconej osmozy.


3. Filtr do węgla

Jak powiedział wcześniej, niektóre zanieczyszczenia są bardzo małe i podróżują przez odwróconą membranę osmozy. Te zanieczyszczenia są usunięte przez filtr sygnału węgla. Filtr z filtrem węgla pułapki niektóre resztkowe chemikalia na tym etapie filtracji wody.


4. Remineralizacja wody po odwróconej osmozy

RO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozownik wody zawiera filtr remineralizacyjny. Od pierwszego do trzecich etapów procesu filtracji wody omówiono w tym artykule, TDS lub rozpuszczone sole nieorganiczne, takie jak magnez, potas i wapń, są usuwane przez proces odwróconej osmozy. Proces remineralizacji wody wytwarzanej przez odwróconą osmozę dodaje treści tych minerałów.


Woda o minimalnym stężeniu tych rozpuszczonych substancji stałych lub soli nieorganicznych ma płaski smak. Dla wielu ludzi ten płaski smak jest niepożądany. Remineralizacja poprawia smak i alkaliczność wody.


Obróbka wstępna do oczyszczacza dozownika wodnego RO Odwrócona

Membrana i filtry zawarte w oczyszczaniu dozowniku wody odwróconej RO może stać się złe wcześniejsze niż oczekiwano przez pewne zanieczyszczenia. Zmniejsza to przydatność membrany i filtrów. Obróbka wstępna pomaga zapobiegać zanieczyszczeniu, uszkodzeniom chemicznym, skalowaniu i awariom mechanicznym.


Ekonomicznie, wstępnie leczenie wody przed odwróconą osmozą jest najbardziej opłacalne. Dlatego wstępnie leczenie wody jest bardziej przydatne w handlu niż w domach.


Na ogół są cztery etapy przedawkowania wodyRO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozownik wody.


1. Przesiewanie substancji stałych

Po pierwsze, substancje stałe są wyeliminowane z wody. Zapobiega to zanieczyszczeniu membrany RO w wyniku wzrostu biologicznego. Minimalizuje również potencjalne uszkodzenia pompy wodnej.


2. Filtracja kasety.

Zanieczyszczenia rozmiarów od 3 do 5 μm są usuwane przez filtr nabojowy, wykonany z polipropylenu.


3. Dozowanie

Bakterie i różne mikroorganizmy powodujące choroby są usuwane przez środek utleniający, który może działać jako biocyd, na przykład chlor. Zapobiega to bakterii z gromadzenia powierzchni membrany


4. Dostosowanie pH.

Alkaliczność, pH i twardość wody mogą powodować skalowanie w oczyszczaniu dozowniku wody odwróconej osmozy RO. Ta faza obróbki wstępnej zmodyfikowała pH wody i minimalizuje skalowanie spowodowane węglanem wapnia. Inhibitory skali można również dodawać do powolnego lub zapobiegania wszelkim skalowaniu w systemie wodnym odwróconej osmozy.

Olansi China Factory o oczyszczacz powietrza (14)

Wniosek

Jeśli chcesz system filtracji wody, który zaoferuje świeżą i bezpieczną wodę pitną z wielkim smakiem, dla gospodarstwa domowego lub biura, RO Odwrócona osmoza Oczyszczacz dozowniku wody jest wspólną i opłacalną metodą oczyszczania wody. Oczyszczający wykorzystuje różne etapy omówione w tym artykule, aby wytworzyć zaneralizowaną wodę z pysznym smakiem, który jest bezpieczny do picia .ForHydrogen alkaliczny RO Odwrócona osmoza Dozmator wodny Oczyszczaczz filtrem i jak to działa, możesz zapłacić wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansichina.com/alkaline-Reverse-osmosis-water-purifier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności