Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczacz wody alkalicznej Osmoza » Gorąca i zimna wodoodporna woda alkaliczna Odwróć osmosis RO System Dozownik wody oczyszczający, który rozwiązuje swój problem gorącej lub chłodnej oczyszczonej wody

Gorąca i zimna wodoodporna woda alkaliczna Odwróć osmosis RO System Dozownik wody oczyszczający, który rozwiązuje swój problem gorącej lub chłodnej oczyszczonej wody

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-30      Źródło:https://www.olansichina.com/

Gorąca i zimna wodoodporna woda alkaliczna Odwróć osmosis RO System Dozownik wody oczyszczający, który rozwiązuje swój problem gorącej lub chłodnej oczyszczonej wody

Gorąca i zimna wodoodporna woda alkaliczna Odwróć osmosis RO System Dozownik wody oczyszczający, który rozwiązuje swój problem gorącej lub chłodnej oczyszczonej wody

Oczyszczacz wody gorącej i zimnej wody ROzapewnia oczyszczoną i bezpieczną wodę pitną w wybranej temperaturze. Dozowanie zimnej i gorącej wody przy użyciu technologii RO (odwrócona osmoza) jest niedawno opracowana technologia, która zapewnia nam wodę oczyszczonej w pokoju, zimno i gorące temperatury. Nie trzeba już stale wypełniać butelkę wody z oczyszczacza wody Dozownik RO, umieść go w lodówce, a następnie poczekaj, aż butelka wody zostanie zimna.


To jest urocze! Teraz możesz szybko zrobić gorącą, ciepłą kawę lub schłodzoną lemoniadę, naciskając przycisk. Do celów niniejszego artykułu spójrzmy na niektóre bardzo niezawodne i najlepszej jakości oczyszczacze wody w chłodniej i zimnej wody.

Olansi China Factory o oczyszczacza powietrza (11)

1. AO Smith Z8 Zielony 10-litrowy gorący i zimny system wody RO Oczyszczacz wody

Ta oczyszczacz wody z gorącą i zimną wodą RO ma 8-etapowy proces oczyszczania wody ze srebrną technologią membranową (SCMT), która zapewnia oczyszczoną, bezpieczną i zdrową wodę pitną. Wszystkie filtry wody przez odwróconą membraną osmozy i jest podwójnie oczyszczany za pomocą SCMT. Etapy oczyszczania wody są filtracyjne, filtr sedymentowy, blok węglowy, technologia awansowa (sztuka), opatentowany strumień boczny RO, Mineraliser Technology (min-tech) i ZX Podwójny filtr podwójny (Silver aktywowany blok węgla i SCMT ).


Cechy:

• Technologia mineralizatu (min-tech). Ta funkcja dodaje ponownie ważne minerały, takie jak magnez i wapń w kolejce do oczyszczonej wody. Wzmacnia to smak wody i nadaje mu naturalny, świeży i zrównoważony pH - kluczowy wymóg bezpiecznej i czystej wody pitnej.

• Zaawansowany system powiadomień. Ta funkcja przynosi wygodę. Umożliwia wiedzieć, że odwrócona membrana osmozy i inne filtry w urządzeniu należy zmienić.

• Gorąca woda. Jest to wyjątkowa funkcja tego urządzenia. Wystarczy naciskając przycisk, oczyszczono i oczyszczoną gorącą wodę w tych temperaturach-45 ° C i 80 ° C zawierające dodatkowe minerały, które mogłyby być wykorzystywane, aby szybko wytworzyć filiżankę zielonej herbaty, przygotować żywność dla dziecka, zboża moczyć, lub uspokoić ból gardła.

• RO i SCMT (Silver naładowana technologia membrany). Jest to dodatkowy etap oczyszczania wody, aby zatrzymać jakiekolwiek prawdopodobne dodatkowe zanieczyszczenie mikrobiologiczne po oczyszczeniu RO

• Nocna pomoc. Ma efekt przepływu, który prowadzi do urządzenia w nocy. To dodaje piękno do Twojej kuchni.

• Oszczędność wody. To urządzenie ma innowacyjną feature-art (technology regeneracji) - sprawia, że ​​wyzdrowiejesz dwukrotnie większą wodę, zmniejszając w ten sposób odpadek wody, gdy woda przechodzi przez urządzenie. Oszczędza około 9 000 litrów każdego rodzaju wody rocznie ze sztuką.

• Może być wykorzystywany do TDS co najwyżej 2000 ppm


2. BEPURE 4G 9-litrowa woda gorąca i zimna woda RO Oczyszczacz wody z UV, UF, TDS i oczyszczanie alkaliczne

BEPURE 4G 9L.Oczyszczacz wody gorącej i zimnej wody ROJest wyposażony w 8-etapowy proces oczyszczania i technologii mineralnej alkalicznej, która zapewnia zarówno czystą, jak i zdrową wodę. Posiada trzy zbiorniki do przechowywania-zimno, regularne i gorące zbiorniki do przechowywania z pojemności odpowiednio 1, 7 i 1 litrami.


BEPURE 4G Gorąca i zimna woda RO Oczyszczanie wody zapewnia zimną wodę w temperaturze 15 ° C-20 ° C przy szybkości przepływu 1,5 litra na godzinę. Aby uzyskać gorącą wodę, BEPURE 4G Gorącej i zimnej wody RO Oczyszczacz wody Dyspensuje ciepłą wodę w natężeniu przepływu 2 litrów na minutę i w temperaturze 80 ° C do 90 ° C. Minimalizuje to walkę o zdobycie ciepłej wody, którą można wypić i wykorzystać w drodze napojów.


Oczyszczacz wody BEPURE 4G ma inteligentny ekran LED do monitorowania operacji gorącej i zimnej wody RO oczyszczacz wody, a także jego konserwacji.

8 etapów procesu oczyszczania wody to:

• Filtr wstępny: Jest wbudowany i blokuje cząstki zawieszone.

• Filtr sedymentu: usuwa każdą cząstkę o rozmiarach do 5μm (mikrometry)

• Filtr węgla aktywnego: usuwa chlor, złe smak i zapach.

• RO Membrana: Usuwa rozpuszczone zanieczyszczenia znane jako TDS-całkowicie rozpuszczone sole.

• Membrana ultrafiltracyjna: usuwa bakterie, cząstki koloidalne i wirusy.

• Kontroler TDS: Reguluje TDS

• Alkalina: utrzymuje pH oczyszczonej wody w zakresie od 7,5 do 8,5 przez mineralizację, zapewniając tym samym zdrową i czystą wodę pitną, która może być stosowana jako środek zaradczy w kwestiach zdrowia w refluksie kwasowym, silne nawodnienie i silniejsze ludzkie kości.

• Ultrafioletowy leczenie systemu: Ta gorąca i zimna woda systemowa oczyszczacz wody ma lampę UV w zbiorniku magazynowym, który dezynfekuje lub odkażają wodę.


Cechy:

• Przełącznik zimny i ciepłej wody

• Funkcjonalność Inteligentna LED: Ma cztery wskaźniki: pełny zbiornik, do wypełnionych zbiornika pamięci; Oczyszczanie, do oczyszczania wody w toku; Ogrzewanie, do gorącej wody jest dozowane; i mogą być wymagane ustawienia, w celu rozwiązywania problemów, mogą być wymagane lub dowolne z filtrów wymaga wymiany.

• Łatwa i wygodna wymiana filtra

• Przepis na oczyszczanie wody w temperaturze pokojowej w przypadku braku energii elektrycznej.


3. Niebieska gwiazda Stella 8,2-litr, RO i UV, gorącej i zimnej wody RO Oczyszczacz wody

Niebieska gwiazda stella 8,2-litraOczyszczacz wody gorącej i zimnej wody ROWykorzystuje zarówno technologię UV, jak i RO do oczyszczania wody, co zapewnia, że ​​masz absolutnie bezpieczną i zdrową wodę pitną. Ma niesamowitą filtr osadu (5 μm), który filtruje najlepszy kurz, piasek i zawieszone cząstki wodorozcieńczeniowe.


Oczyszczacz wody wykorzystuje technologię RO, aby usunąć jony, cząstki wodne i rozpuszczone zanieczyszczenia, podczas gdy wykorzystuje technologię UV, aby wyłączyć mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy i torbiele.


Cechy:

• Funkcjonalność blokady dziecięcej: jego funkcjonalność blokady dziecka aktywowana w trybie grzewczym \"zapewnia ochronę dzieci przed przypadkowymi oparzeniami ciepłej wody. Jest idealny na dom z dziećmi.

• Woda oczyszczona zimna, gorąca i otoczenia: Oczyszczacz wody Blue Star Stella i zimna woda RO zapewnia łatwy i wygodny dostęp do zimnej i ciepłej wody oraz wody w temperaturze pokojowej, po prostu naciskając przycisk. Dyspensuje zimną wodę w minimalnej temperaturze 5 ° C i gorącej wody w maksymalnej temperaturze 85 ° C.

• Usuwanie TDS (Ultra-High): O ile 96% usuwania TDS. Dlatego niezależnie od dużej ilości rozpuszczalnych zanieczyszczeń z źródła wody, woda pitna jest czysta, bezpieczna i zdrowa.

• Duża zbiornik 8.2 litrów: Ta pojemność zbiornika składa się z temperatury otoczenia, pojemności na zimno i ciepłej wody 4,2, 3,4 i 0,6 litra odpowiednio.

• Oddzielny kran do gorącej wody: Oprócz funkcji blokady dziecka, ta cecha zapewnia bezpieczeństwo, gdy gorąca woda jest dozowana.

Olansi China Factory oczyszczacza powietrza (12)

Wniosek

Oczyszczacz wody gorącej i zimnej wody RO jest przeznaczony do stylu życia; Aby zrezygnować z bezpiecznego, czystego i zdrowej wody w temperaturze gorącej, zimnej i pokojowej. Jest to rozwiązanie wspólnego problemu ogrzewania lub chłodzenia czystej i oczyszczonej wody.


Niezbyt wiele marek oczyszczaczy wody zapewnia zimną i gorącą wodę. Każda z marek oczyszczania wody z ciepłej i zimnej wody RO o oczyszczaniu w tym artykule ma wyjątkowe funkcje, które są idealne dla twojego domu.For więcej o gorącej i zimnejWodórowa woda alkaliczna Odwróć Osmosis RO System Dozownik wodny Oczyszczaczrozwiązuje problem gorącej lub chłodnej oczyszczonej wody, możesz zapłacić wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansichina.com/alkaline-Reverse-osmosis-water-purifier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności