Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Korzystanie z Olansi China Hepa oczyszczacze powietrza w odpowiedni sposób

Korzystanie z Olansi China Hepa oczyszczacze powietrza w odpowiedni sposób

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-07-07      Źródło:https://www.olansichina.com/

Korzystanie z Olansi China Hepa oczyszczacze powietrza w odpowiedni sposób

Korzystanie z Olansi China Hepa oczyszczacze powietrza w odpowiedni sposób

Jakość powietrza jest dziś krytyczna niż kiedykolwiek wcześniej z powodu chorób powietrznych, które stoją przed światem, w tym koronawirus. Większość rządów adwokata dla skutecznej i dokładnej mycia dłoni po kontakcie z powierzchniami, noszenie masek, sanitizing i unikanie zatłoczonych przestrzeni.


Kiedy w zamkniętym przestrzeni zaleca się swobodnie płynące powietrze, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego. W przypadkach, gdzie nie jest w stanie wentylować pomieszczeń, może być mądry, aby zainstalowaćChiny oczyszczacze powietrzapoprawić jakość powietrza w pokoju.

Producent Producent Oczyszczania powietrza Olansi (65)

Oczyszczacze powietrza Olansi powinny być umieszczone w pomieszczeniach z większością ruchu. W tym miejscu musi być większość przypadków zanieczyszczeń. Powinny być również umieszczane w przestrzeniach, w których ludzie spędzają większość czasu, jak salon i sypialnie. Poprawa jakości powietrza pomaga zmniejszyć szanse na zakażenie i poprawia zdrowie, jak wiele innych zanieczyszczeń jest wyeliminowanych.


Na długi czas stosowano świeże klimatyzacje, ale oczyszczacze powietrza mają tendencję do przynoszenia nowej rewolucji, która jest wygodna i łatwa w użyciu. Ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób można prawidłowo wykorzystać oczyszczający powietrze, aby poprawić jakość powietrza i żywotność w najlepszym sposobie.


Na rynku dzisiaj większość oczyszczaczy powietrza w Chinach są z oczyszczaniem filtra. Zasada za maszynami jest wentylator w maszynie, a następnie umieścić go przez filtr powietrza i zwolnij go. Większość razy oczyszczacze powietrza HEPA mają otwory filtrujące, które są mniejsze niż średnica mikrobiologicznego. Dotyczy to absorpcji. Jest to, co sprawia, że ​​wysokiej jakości filtry HEPA tak popularne, ponieważ mają tendencję do wyższej zdolności filtrowania. Mają również tendencję do wyższej odporności na wiatr.


Istnieją różne typyOczyszczacze powietrza HEPA., z główną różnicą, która jest jakością filtrów powietrza. Istnieją pewne stopnie filtrów, które zostały zweryfikowane w przypadku obsługi wirusów, takich jak H1N1, który jest prawie taki sam jak Coronawirus. Oznacza to, że istnieje duża szansa na oczyszczanie domu zajmujące się nowym wirusem.


Istnieją również pM2.5 oczyszczacze, które zajmują się zanieczyszczeniami PM2.5. Dokąd wybrany jest oczyszczacz powietrza, pomaga zapewnić, że zostanie umieszczony w najlepszej pozycji. W miarę możliwości, maszyna powinna być w środku pokoju. Nie ma mądry, aby mieć oczyszczacz przed ścianami i innymi przedmiotami. Ułatwia to płynne przepływ powietrza do iz wyposażenia maszyny.


Unikaj obiektów wodą lub nawilżaczami. Eliminuje to szanse powietrza do oczyszczacza powietrza. Pary może spowodować uszkodzenie negatywnego oczyszczacza powietrza jonowego, który nie jest dobrą rzeczą. Można również zdarzyć się porażenie prądem.


Podczas normalnych operacji oczyszczacza powietrza domowego najlepiej jest mieć zamkniętą przestrzeń. Właściwa wentylacja umożliwia krążenie powietrza. Gdy okna i drzwi są otwarte, nie zawsze jest wskazane, aby pozostawić oczyszczacz, ponieważ efekt oczyszczania jest zmniejszony na tym czasie.

Producent oczyszczania powietrza w Chinach (27)

Gdy nie jest używany, upewnij się, że oczyszczacz powietrza UVC jest odłączony, zwłaszcza gdy nie ma planu używania go w najbliższej przyszłości. Wybierz wysokiej jakościOczyszczacze pulpitui domowe oczyszczacze powietrza z Olansi.


Istnieje szereg produktów, aby dowiedzieć się więcej o. Więcej o oczyszczarkach powietrza Olansi China HEPA można zapłacić wizytę w Olansi Chiny nahttps://www.olansifr.com.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności