Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Metody oczyszczania powietrza stosowane w Chinach Maszyny oczyszczające powietrze

Metody oczyszczania powietrza stosowane w Chinach Maszyny oczyszczające powietrze

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-07-30      Źródło:https://www.olansichina.com/

Metody oczyszczania powietrza stosowane w Chinach Maszyny oczyszczające powietrze

Metody oczyszczania powietrza stosowane w Chinach Maszyny oczyszczające powietrze

Oczyszczacze powietrzanie są tworzone równe. Z powodu popularności tych gadżetów pomaga zrozumieć różne tryby oczyszczania, które istnieją, aby pomóc w procesie podejmowania decyzji. Chiny oczyszczacze powietrza można wybrać w oparciu o funkcje i jak dobrze mogą pracować na różnych zanieczyszczeniach znalezionych w domu.


Oczyszczacze powietrza Olansi mogą obsługiwać cząstki jak pyłek i pył i nie mogą być najlepsze dla gazowych zanieczyszczeń takich jak tlenek węgla. Istnieją jeszcze inne, które są idealne do bakterii i wirusów. Jednak inni mają tytułowy oczyszczacz powietrza, ale nie działają nad żadnym zanieczyszczem.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (13)

Oczyszczacze powietrza Olansi są wykonane z największej technologii i ponoszą pewne wspaniałe funkcje, które wykonują możliwość oczyszczania powietrza. Dlatego wybór z tej firmy może być w końcu świetna.


Filtry HEPA.

Oczyszczacze powietrza HEPA.często są wykonane z filtrami HEPA. Są idealne do pułapki cząstek stałych za pomocą filtrów fizycznych. Większość systemów obejmuje technologię filtrów multimedialnych w systemie. Wysokowydajne filtry wchłaniania cząstek stałych lub HEPA są bardzo skuteczne w czyszczeniu powietrza i mogą być stosowane w szpitalach, w których potrzebny jest sterylne powietrze.

Plusy

• Skuteczność tych filtrów nadal występuje z użyciem

• Wymagają bardzo mało konserwacji

• Są powszechnie używane w najlepszych oczyszczalniach na rynku

• Są świetnie przy opiece nad zanieczyszczeniami cząstek stałych

Cons

• Mogą trafić do bakterii hostingowych

• Wymiana filtra może być droga

• Mogą wpływać na wydajność systemów HVAC, ponieważ mogą blokować przepływ powietrza

• Gdy filtry mają ładunek elektrostatyczny, bardzo szybko tracą wydajność


Jonizatory

W tym przypadku, oczyszczacze pompują jony do powietrza. Negatywne oczyszczacze jonowe przenosi ładunki do cząstek w powietrzu, powodując ich dołączenie do powierzchni i ścian, które usuwa je z powietrza. Ten proces działa. Bez opieki, oczyszczacz może tworzyć tlenek, co pogarsza astma.

Plusy

• Są przystępne, ponieważ nie są potrzebne żadne filtry

• Są skuteczne

• są ciche

Niedogodności

• Jonizacja powoduje zanieczyszczenia na powierzchniach. Może być konieczne czyszczenie powierzchni częściej, aby uniknąć czernionego

• Może prowadzić do produkcji ozonu


Lampy UV.

Są to systemy, które mają lampy UV. tenOczyszczacze powietrza UVC.Pracuj, powodując napromieniowanie zarazków za pomocą śmiertelnych dawek promieniowania UV. Są one stworzone do zabijania zarazków, ale pracują lepiej, gdy na miejscu jest system filtrujący. Ważne jest, aby pamiętać, że mogą generować ozon jako produkt uboczny.

Plusy

• Są dość przystępne i potrzebują niewielkiej konserwacji

• Są świetnie w kontaktach z zanieczyszczeniami biologicznymi

Cons

• W razie potrzeby do całego domu wymagana jest profesjonalna instalacja.

• Produkują ozon, który niszczy bakterie i wirusa, ale mogą szkodzić ludziom

• Dotyczą tylko zarazków


Filtry gazowe.

Są to filtry, które stosują substancje, takie jak węgiel aktywny, aby pułapkować związki organiczne, które są lotne i inne typy zanieczyszczeń gazowych. Może to być skuteczne, gdy używane razem z filtrami cząstek. Są one powszechnie stosowane w zastosowaniach handlowych i przemysłowych, ale nie powszechnie w domach.

Plusy

• Są świetnie w filtrowaniu zanieczyszczeń gazowych

Cons

• Tańsze modele stosowane w rezydencjach nie są skuteczne

• Mogą obsługiwać tylko konkretne gazy

Producent Producent Oczyszczania powietrza Olansi (61)

Oczyszczacze powietrza Olansi są jednymi z najlepszych na rynku. Dostępne są różne opcje, a można dokonać właściwego wyboru na podstawie ich konkretnych potrzeb.

Więcej informacji na temat stosowanych metod oczyszczania powietrzaChiny Oczyszczacz powietrzaMaszyny, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansigr.com/po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności