Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Najlepsza oczyszczacz powietrza w klasie medycznej z filtrem HEPA i światłem UV i ich skuteczności w czyszczeniu wewnętrznej atmosfery

Najlepsza oczyszczacz powietrza w klasie medycznej z filtrem HEPA i światłem UV i ich skuteczności w czyszczeniu wewnętrznej atmosfery

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-03      Źródło:https://www.olansichina.com/

Najlepsza oczyszczacz powietrza w klasie medycznej z filtrem HEPA i światłem UV i ich skuteczności w czyszczeniu wewnętrznej atmosfery

Najlepsza oczyszczacz powietrza w klasie medycznej z filtrem HEPA i światłem UV i ich skuteczności w czyszczeniu wewnętrznej atmosfery

Oczyszczanie powietrzaJest ważnym tematem, który ma dziś rozwiązać, dzięki stopniu zanieczyszczenia w różnych częściach świata. Oczyszczacze powietrza UVC są dziś dość popularne. Jednak mogą nie sterylizować powietrza całkowicie i nie może usuwać wszystkich zanieczyszczeń. Istnieją przypadki, w których oczyszczacze powietrza UVC mogą nawet prowadzić do produkcji ozonowej, co jest dość szkodliwe.


Wybierając oczyszczacz powietrza UVC, pomaga zrozumieć, że pewne wady są powiązane z tym samym. Podczas obrotu jest wiele takich produktów, pomaga wybrać taki produkt od renomowanego producenta oczyszczacza powietrza. Zapewnia to, że był dobrze przetestowany i nie emituje gazu ozonu przekraczającego dopuszczalny limit.

Producent oczyszczania powietrza Olansi (16)

Wiele spółek oczyszczacz powietrza produkuje wszelkiego rodzaju produkty do obsługi różnych rodzajów zanieczyszczeń w domach. Należą do nich oczyszczacze jonowe, jonizery, wytrącania i oczyszczacze elektrostatyczne. Wybór powinien być dobrze poinformowany przez badania,Oczyszczacze powietrza Olansi.są niezawodne i świetna opcja.


Jak działa oczyszczacze powietrza UVC

Te oczyszczacze próbują stosować światło ultrafioletowe i jego sterylizującej mocy, aby pozbyć się biologicznych zanieczyszczeń takich jak wirusy, bakterie i pleśń. Lampy UV są szczególnie popularne w centralnych systemach sterylizacji i czyszczenia powietrza.


Jednym z największych wad stosowania tej metody oczyszczania powietrza jest drogie żarówki UV. Istnieje również dopuszczalna intensywność i czas ekspozycji wymagany do oczyszczaczy powietrza UVC do prawidłowego działania i neutralizowania różnych zanieczyszczeń biologicznych.


Niektórzy producenci nie produkują żarówek, którzy mają wystarczającą ilość mocy, aby mieć potrzebny wpływ. Ponadto światła stosowane w większości sanitizatorów i oczyszczających powietrze nie są skuteczne energooszczędne, co oznacza duże koszty na koniec dnia.


Drugą kwestią jest to, że zanieczyszczenia biologiczne muszą być narażone na światło przez jakiś czas, aby były sterylizowane. Oznacza to, że dobry i skuteczny system może obejmować leczenie powietrza, które porusza się powoli. Jeśli system HVAC ma powietrze, które szybko się porusza, sterylizacja nie może zostać zakończona, ponieważ ekspozycja ma miejsce na bardzo krótki czas. Krótka ekspozycja może nie być adekwatna, aby spowodować wymagane szkody, które mogą dezaktywować mikroorganizmy.


Inną rzeczą do zanotowania jest to, że gdy system oczyszczania powietrza składa się tylko z lamp UV, fizyczne usunięcie alergenów nie może się zdarzyć. Nawet po dezaktywacji mikroorganizmów nadal będą zawieszone w powietrzu, co oznacza, że ​​nadal będą przechodzić przez otwory wentylacyjne. Oznacza to, że taki oczyszczający można najlepiej wykorzystać obok dobrego oczyszczacza powietrza HEPA.


Dlaczego należy wziąć pod uwagę oczyszczacze powietrza UVC

Po utworzeniu przez największych producentów powietrzy w Chinach, takich jak Olanssi, oczyszczacze powietrza UVC mogą być bardzo skuteczne. Szczury światła UV mogą uszkodzić RNA i DNA cząsteczek ważnych dla replikacji i podziału komórek.

Olansi China Factory o oczyszczacz powietrza (1)

Oznacza to, że stosowanie tego rodzaju leczenia może spowodować mniej zakaźne, co oznacza, że ​​nie można ich porwać mechanizmów podziału komórek. Jednak takie zarazki mogą jednak nadal powodować alergie nawet po tym, jak są niezdolne do replikacji. Ważne jest, aby rozważyć najlepszy sposób radzenia sobie z całym usuwaniem dezaktywowanego organizmu.Najlepsza oczyszczacz powietrza w klasie medycznej z filtrem HEPA i światłem UVI ich skuteczność w sprzątaniu krytych atmosfery, można zapłacić wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansichina.com/uvc-air-purifier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności