Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Niektóre wspólne pytania w świecie o oem OEM i ODM China Home Air Ourfiers

Niektóre wspólne pytania w świecie o oem OEM i ODM China Home Air Ourfiers

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-08-04      Źródło:https://www.olansichina.com/

Niektóre wspólne pytania w świecie o oem OEM i ODM China Home Air Ourfiers

Niektóre wspólne pytania w świecie o oem OEM i ODM China Home Air Ourfiers

Chiny oczyszczacze powietrzamuszą być wybierane z myślą o wielu względach. Przed wyborem najlepszej opcji należy ocenić potrzeby, a pytania poproszone o pomoc więcej o tym, co jest dostępne i jaka jest najlepsza opcja dotyczy szczególnych potrzeb.


Należy zapytać o kilka pytań, gdy wybierając najlepsze oczyszczacz powietrza Olansi dla domu.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (16)

1. Czy oczyszczacz jest potrzebny w domu?

Odpowiedź na to pytanie zależy od różnych czynników. Obejmują one komfort, który jest pożądany, a rodzaj jakości powietrza znajdują się w domu. Istnieją też czynniki, które należy rozważyć. Istnieje wiele organizacji, które zgadzają się, że jakość powietrza wewnętrznego została pogorszenie. Drażniący i alergeny, takie jak Pet Dander, Dym, a pył, mają tendencję do pogorszenia w pomieszczeniach niż na zewnątrz.

Istnieje wiele powodów, które mogą pomóc określić potrzebę najlepszego oczyszczacza powietrza domowego. Obejmują one symptomy alergiczne, takie jak katar, wodnisty oczy i swędzące oczy. Częste wysypki skórne, sucha skóra i swędzona skóra może być również wskazaniem. Inni to posiadające zwierzęta domowe, które mieszkają w pomieszczeniu, żyjące lub bycie palaczem, a problemy z oddychaniem jak astma. Jeśli w domu jest pleśń lub pleśń w domu, oczyszczający powietrze może być świetną opcją.


2. Co czyści oczyszczacz powietrza?

Chiny oczyszczacze powietrzanie są równi. Oznacza to różne opcje mają różne możliwości. Oczyszczacze powietrza mogą czyste bardzo szczególne substancje z powietrza. Istnieją jednak różnice w sposób, w jaki czyściają i co mogą oczyścić. Niektóre oczyszczacze mogą skutecznie radzić sobie z cząstkami stali i pyłu. Istnieją jeszcze inne, które są idealne do pleśni, pleśni, wirusów i bakterii. Niewiele opcji może obsługiwać wszystkie zanieczyszczenia jednocześnie.


3. Jaki jest najlepszy rozmiar oczyszczacza powietrza?

Podczas wybierania rozmiaru ważne jest, aby sprawdzić ocenę podaną przez firmę. Dlatego wybór z oczyszczaczy Air Olansi jest taki dobry pomysł. Oceny są prawidłowe i mogą pomóc określić rodzaj pomieszczenia oczyszczacz powietrza może odpowiednio obsługiwać. Wiele opcji dostępnych na rynku jest indywidualne pokoje jednoosobowe zamiast opcji pełnozbiorowych. Jeśli nie masz zainstalowanego systemu filtracji powietrza za pomocą systemu HVAC, osobne jednostki są najlepszą opcją. Dostaje się jeszcze lepiej, jeśli jednostki są łatwe przenośne. Numer CADR wskazuje szybkość dostawy powietrza i musi być 2/3 stosunku na stóp kwadratowy w pomieszczeniu.


4. Ozon i bezpieczeństwo w pomieszczeniu

Ozon można opisać jako bez smaku i bezbarwnego gazu z trzema atomami. Występuje naturalnie i jest produkowany przez wyładowanie elektryczne podczas burzy w górnej atmosferze. Kiedy trzymany jest na akceptowalnym poziomie, jest bezpieczne w pomieszczeniach. Powinno to wynosić od 0,02 do 0,05 części / milionów. Oczyszczacze powietrza olanssi rozumie znaczenie utrzymania zakresów w sprawdzeniu. Oczyszczacze są tworzone, aby zapewnić, że prawidłowa ilość ozonu jest utrzymywana i nie wykracza poza dopuszczalne poziomy.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (20)

W przypadku oczyszczaczy AIR HEPA do pracy dobrze, ważne jest, aby zapewnić zmianę filtrów, a oczyszczacz powietrza regularnie wyczyścił. Różne czynniki dyktują częstotliwość; Istnieją również specyfikacje producenta i wytyczne, które mogą pomóc określić, kiedy odpowiedni czas do czyszczenia lub zmiany filtrów jest .For więcej o OEM i ODMChiny domowe oczyszczacze powietrza, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansigr.com/po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności