Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Oczyszczający Oczyszczacz Olansi i wpływ na jakość snu

Oczyszczający Oczyszczacz Olansi i wpływ na jakość snu

Liczba wyświetleń:7     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-09-10      Źródło:https://www.olansichina.com/

Oczyszczający Oczyszczacz Olansi i wpływ na jakość snu

Oczyszczający Oczyszczacz Olansi i wpływ na jakość snu

Ludzie definiująOczyszczacze powietrzaZ różnych powodów. Najważniejsze jest jednak oczyszczanie powietrza. Największe pytanie, które ludzie pytają, czy oczyszczacze powietrza poprawiają się lub pomagają u snu.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (9)

Jakość powietrza i sen

Ponad sześćdziesiąt procent chorób wpływających na ludzi w wyniku zanieczyszczenia powietrza. Kiedy śpisz, układ odpornościowy spowalnia i jest najniższy. W takim czasie, szkodliwe substancje, bakterie i wirusy mogą atakować ciało i spowodować szkody.


Według badań psychologicznych, widziałem, że środowisko naturalne może mieć bardzo pozytywne skutki. Może to wyjaśnić, dlaczego jest relaksujący słuchać ptaków, wody, naturalnego wiatru i deszczu.


Oczyszczacz powietrza oczyszcza różne zanieczyszczenia z powietrza. Obejmuje to formaldehyd, bakterie i wirusy. Oznacza to bezpieczne środowisko do spania i relaksu. Utworzenie czystego środowiska symuluje naturalne środowisko. Gdy powietrze wewnętrzne jest oczyszczone, ujemne jony są uwalniane do promowania koordynacji pomiędzy pomieszczeniem a ludem. W ten sposób ludzie mogą osiągnąć dobry sen w najlepszym środowisku.


Stworzenie mikrośrodowiska

Oczyszczacze powietrza Olansi mogą pomóc w stworzeniu mikro-środowiskowego, który jest bezpieczny dla osób i jeden, który promuje zdrowie. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie oczyszczacze są najlepsze, a nie wszystkie mogą pomóc w poprawie snu. To jest coś, czego nie należy zakładać. Zdolność oczyszczania do poprawy snu musi zrobić z różnymi czynnikami. Gdy pogoda ma ciężką mgiełkę, a oczyszczacz pozostaje włączony, można obudzić się z swędzącym i suchym gardłem.


Możliwe jest również użycie oczyszczacza powietrza przez noc i nadal stwierdza, że ​​PM2.5 jest nadal wysoka. Zwykle jest to dlatego, że najniższa prędkość wiatru jest używana w nocy. Odbywa się to, aby kontrolować hałas. Z tego powodu wydajność oczyszczania i wartość CADR pozostają niskie. Również większość budynków cywilnych występuje z surowymi standardami liczby zmian powietrza. Nawet jeśli okna i drzwi pozostają zamknięte, nie ma sposobu, aby odizolować powietrze z zewnątrz całkowicie.


Przy użyciu oczyszczacza powietrza w nocy jest ograniczony różnymi scenariuszami, w tym wyciek powietrza do pomieszczenia, niskiej wartości CADR i fakt, żeodświeżacz powietrzazwykle nie występuje w optimum.


CADR i sen

Większość ludzi woli za pomocą oczyszczacze powietrza HEPA oraz inne rodzaje z automatyczną przekładnią. Oznacza to, że oczyszczacz powietrza dostaje się do regulacji położenia biegu i prędkości wiatru automatycznie. Jest to zawsze zgodnie ze zmianami w środowisku. To jest rzeczą łatwą. jest najdłużej używane ustawienie trybu uśpienia. Jest to spowodowane hałasem. Jednakże, nie jest to wadą, ponieważ wartość CADR w tym momencie dzieje się najmniejsze. Istnieje zestaw standardów co do rodzaju wartości CADR który jest do zaakceptowania. Gdy jest on niski, wówczas zastosowanie obszar powinien być mniejszy. Oczyszczacz powietrza może być bezużyteczne, gdy stosuje się w większej przestrzeni niż przyjętym obowiązującym obszarze.

Chiny Olansi Oczyszczacz powietrza Producent (78)

Olansi fabryka oczyszczacz powietrza wytwarza najlepszy oczyszczacz powietrza UVC i oczyszczacze powietrza HEPA, między innymi, w celu zapewnienia, że ​​otoczenie domu jest bezpieczne i czyste. Ich produkty są dostępne w różnych częściach świata i mają duże doświadczenie w tworzeniu najlepszego purifiers.For powietrza więcej o olansi przeglądu oczyszczacz powietrza i wpływu na jakość snu, można złożyć wizytęOlansi Chinywhttps://www.olansichina.com/oem-odm.htmlpo więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności