Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Generator wody dezynfekującej » Olanssi Mini Strona główna Strona główna Hyptochlorite Dezynfekujący Generator wody Generator wody Elektrolizowana woda Dezynfekta do czyszczenia Dezynfekcji

Olanssi Mini Strona główna Strona główna Hyptochlorite Dezynfekujący Generator wody Generator wody Elektrolizowana woda Dezynfekta do czyszczenia Dezynfekcji

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-02      Źródło:https://www.olansichina.com/

Olanssi Mini Strona główna Strona główna Hyptochlorite Dezynfekujący Generator wody Generator wody Elektrolizowana woda Dezynfekta do czyszczenia Dezynfekcji

Olanssi Mini Strona główna Strona główna Hyptochlorite Dezynfekujący Generator wody Generator wody Elektrolizowana woda Dezynfekta do czyszczenia Dezynfekcji

Wędę elektrolizowaną w ciągu ostatnich dziesięcioleci zyskała popularność i szerokie zastosowania w zakresie opieki zdrowotnej, przemysłu spożywczego i sektora ochrony środowiska. Z rosnącymi wyzwaniami bezpieczeństwa i higieny z powodu wybuchu COVID-19, który umieścił wiele obciążeń na światowych gospodarkach i systemach opieki zdrowotnej, elektrolizowana woda była w świetnym stosowaniu w dziedzinach klinicznych, przemysłu spożywczego, w naszych prywatnych domach i biurach do zapobiegania i kontrola zakażeń. Naukowcy zgłosili, że elektrolizowana woda jest skuteczna w dezaktywowaniu kilku wirusów dróg oddechowych i wirusów odpowiedzialnych za chorobę stóp i ust.


Biorąc pod uwagę znaczenie elektrolizowanej wody i postępu w technologii elektrolizy wody, kilka firm rozpoczęło produkcję przenośnych lub olansi elektrolizowanych maszyn wodnych, takich jak ECASOL, CORTECH, AVENOVA, MICROYN, EcoON i, Microsafe. Olanssi elektrolizowana maszyna do dezynfekcji wody jest przenośnym urządzeniem, które wytwarza wodę elektrolizowaną lokalnie i na żądanie, stosując energię elektryczną do mieszaniny soli tabel (jako jedynego dodatku chemicznego) i wody z kranu w urządzeniu. Proces ten dzieli elementy chemiczne w roztworze soli, aby utworzyć bardziej skuteczny środek dezynfekujący niż wybielacz.

HTB1MV3MBDFVK1RJSSPOQ6ZFNPXA1.

Wytwarzany elektrolizowany jest roztwór, który zawiera kwas podchlorologiczny (HOCL), który jest w stanie zabijać bakterie, wirusy i grzyby; i był używany znacząco w wojnie z infekcją koronavirus. Jest bardzo skuteczny w pH od 6,5 do 7.5. Elektrolizowana maszyna do środka dezynfekcji wody elektrolizowanej wody jest skalibrowana zgodnie z instrukcjami producenta urządzenia do wytwarzania lub wytwarzania elektrolizowanej wody (w tym chloru w określonym stężeniu) w określonym pH (od 6,5 do 7,5). Zestaw monitorowania pH kalibrowany na wykresie kolorów jest zawarty w urządzeniu.


Jak działa maszyna do środka dezynfekującego elektrolizowaną elektrolizę.

Olanssi elektrolizowana maszyna do środka dezynfekująca do środka dezynfekującego przez proces elektrochemiczny zwany elektrolizą. Elektroliza jest procesem, w którym substancja chemiczna jest rozkładana chemicznie, przechodząc prąd elektryczny przez roztwór substancji zawierających jony. Proces ten występuje w komorze elektrolitycznej składającej się z ujemnej (katody) i elektrody dodatnich (anody) oddzielone i zanurzone w roztworze substancji chemicznej zawierającej negatywnie i dodatnio naładowane jony. Wymagane jest to sól tabeli!

• Wlać wodę dotkniętą lub destylowaną do maszyny do środka dezynfekujące wody Olanssi, aż do znaku wskazanego na maszynie

• Dodaj wymaganą ilość soli tabel określonej przez producenta w instrukcji obsługi

• Wymień pokrywę i podłącz do zasilania

• zasilanie maszyny i poczekaj na określony czas określony w instrukcji obsługi

• Potwierdź, że pasek testowy pH obraca się na fioletowy. Wskazuje to, że elektrolizowana woda (kwas podchlorawy) jest gotowy do użycia.


Olanssi elektrolizowana maszyna do środka dezynfekująca do środka dezynfekcji wody jest przeznaczona do wytwarzania kwasowej elektrolizowanej wody (poprzez elektrolizę ciągłą) na żądanie i lokalnie przy użyciu soli soli stołowej (stosowanej w gotowaniu) i water znikną.


Proces chemiczny: podczas procesu elektrolizy roztworu soli, cząsteczki zarówno soli tabeli (NaCl) i wody z kranu (H2O) przechodzą zmiany chemiczne i są podzielone na kwas podchlorawy (HOCL) i wodorotlenek sodu (NaOH). Proces elektrolizy składa się z dwóch pół-reakcji, a mianowicie reakcji utleniających i redukcyjnych. Reakcja utleniania odbywa się w anodzie komory elektrolitycznej urządzenia, podczas gdy reakcja redukcji występuje w katodzie komory elektrolitycznej. Te dwie reakcje pół-reakcje występujące w komorze elektrolitycznej są oddzielone przez membranę.


Podstawowa schematyczna reprezentacja procesu elektrolizy, która występuje w komorze elektrolitycznej elektrolitycznej maszyny do środka dezynfekującego, jest pokazana poniżej:


Najważniejsze cechy maszyny do dezynfekcji wody elektrolizy olansi

Niektóre z kluczowych cech maszyny do dezynfekcji wody elektrolizowanej wody Olansi są:

• Ciągła elektroliza

• używa zasilania jednofazowego

• wytwarza elektrolizowaną wodę o pH od 5,0 do 7,5

• Generuje skuteczną zawartość chloru poniżej 120 ppm (części na milion)

• Opłacalny w porównaniu z regularnym zakupem chemikaliów, takich jak wybielacz do czyszczenia i dezynfekcji

• Wytworzony środek dezynfekujący jest HOCL) kwas podchlorologiczny. Jest całkowicie bezpieczny (jeśli przypadkowo spożywał) i nie drażniący.

• Jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i bezpieczny

• Jest bardzo skuteczny względem wybielacza chloru, ponieważ zabija zarodniki bakterii, wirusów i grzybów i zapobiega ich rosnąć.


Zastosowania elektrolizowanej wody

Elektrolizowana woda wytwarzana przez maszynę ma silny potencjał dezynfekcji i sterylizacji, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań poniżej:

• Dezynfekcja domu i sanitarność: elektrolizowana woda jest stosowana w dezynfekcji wołowiny, Chevron (kozie mięsa), desek do krojenia, podłóg łazienkowych i tak dalej. Jest również używany jako sanitiznik ręczny. Może być używany do dezynfekcji powietrza w naszym salonie, aby poprawić jakość powietrza wewnętrznego, używając pomyłce. Dawki elektrolizowanej wody można dodawać do zbiorników do przechowywania wody do dezynfekcji i sterylizacji wody pitnej.

• Dezynfekowanie restauracji: na żądanie, generuj elektrolizowaną wodę za pomocą kranu lub wody destylowanej, soli stołu i energii elektrycznej. Użyj gomy, dezynfekcji i dezynfekcji warzyw, owoców, ryb, drobiu, mięsa i owoców morza. Upewnij się, że odkażysz wszystkie powierzchnie, które sprawiają, że kontakt z jedzeniem.

• Hodowla: Utrzymanie środowiska zanigowane dla zwierząt domowych tworzy bezpieczne środowisko dla zwierząt do życia. Można to osiągnąć za pomocą kwasowej elektrolizowanej wody do dezynfekcji i kontrolowania działań mikrobiologicznych bakterii, grzybów i wirusów w środowisku hodowlanym.

• Supermarkety: Zdezynfekuj wszystkie powierzchnie, które są w kontakcie z żywnością w piekarni, blatów, dostawach i rzeźwierzy

• Kliniki dentystyczne: elektrolizowana woda jest wykorzystywana w klinikach dentystycznych do narzędzi dezynfekujących i do czyszczenia doustnego.

• Pielęgnacja ran: używana do dezynfekcji ran i pomaga przyspieszyć uzdrowienie ran.

H1FD6AB 15541647508 9D3FB65B25994BBK

Wniosek

Elektrolizowana woda są skutecznymi środkami dezynfekującymi o różnych znaczących zastosowaniach. Dlatego potrzeba niedrogich, bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska elektrolizowane urządzenia do wytwarzania wody, takich jak maszyna do środka dezynfekujące wody elektrolizowanej wody Olansi. Jego elastyczność i przystępność zapewnia przydatne w naszych prywatnych domach, biurach, supermarketach, piekarnieach, rzeźwieniu itp. Do produkcji elektrolizowanej wody lokalnie i na żądaniePodchloryn podchlorynowy Dezynfekujący Generator wody Elektrolized Maszyna do dezynfekcji wodyDo czyszczenia dezynfekcji można zapłacić odwiedzićOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/disinfeckectant-water-generator.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności