Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Chiny Oczyszczacz powietrza » Stosowanie najlepszych china oczyszczacz powietrza do usuwania używanych dymu i dymu papierosów

Stosowanie najlepszych china oczyszczacz powietrza do usuwania używanych dymu i dymu papierosów

Liczba wyświetleń:4     Autor:Chiny Oczyszczacz powietrza Producent     Wysłany: 2021-12-09      Źródło:https://www.olansichina.com/

Stosowanie najlepszych china oczyszczacz powietrza do usuwania używanych dymu i dymu papierosów

Stosowanie najlepszych china oczyszczacz powietrza do usuwania używanych dymu i dymu papierosów

Palenie nie jest zdrowy, a to zostało uznane, że nawet bierne palenie wpływa na nas na wiele sposobów. Nawet z tej wiedzy, istnieje bardzo wielu palaczy w dzisiejszym świecie, a przemysł tytoniowy jest nadal wykonywania bardzo dobrze. Tytoń może powodować raka, ale jedno należy zauważyć, że bierne palenie jest również bardzo niebezpieczne.

Olansi fabrycznie porcelana oczyszczacz powietrza (2)

Co to jest

Dym wtórny odnosi się do głównego strumienia dymu, które jest wydychane przez palaczy cygar, papierosów lub rur. Istnieje również strumienia bocznego do palenia, który okazuje się być bardziej niebezpieczne niż pierwsze. Wynika to z obecności małych cząstek, które mogą przedostać się do komórek ludzkich bardzo łatwo. Bocznego strumienia dymu jest rakotwórcze, i należy unikać za wszelką cenę. To dlatego ludzie powinni unikać pobytu wewnątrz pomieszczeń, gdzie palacze wydech dym tytoniowy lub pomieszczenia, w których tytoń jest spalony.


bierne palenie jest bierne palenie. To jest, gdy osoba, która nie pali lub pali nie dostaje mimowolnie narażeni na dym. Ten rodzaj dymu jest bardzo niebezpieczne.


bierne palenie a zdrowie

bierne palenie jest niebezpieczne, podobnie jak dym z pierwszej ręki. Ten rodzaj dymu naraża jednostkę na wiele substancji chemicznych, z których niektóre mogą powodować raka. Oznacza to, że nie będąc palacz nie eliminuje zagrożenia związane z paleniem. Nadal istnieje niebezpieczeństwo zachorowania na raka płuc po ekspozycji na dym z drugiej ręki. Inne nowotwory wywołane przez palenie obejmują podstawne zatok, odbytnicy, pęcherzyka żółciowego, gardła, krtani, piersi, żołądka i raka mózgu. Niebezpieczeństwo występuje również u dzieci, a oni mogli dostać guzy mózgu, rak wątroby, chłoniaka i białaczki.


problemy sercowo-naczyniowe

Jest to poważny problem związany z wdychaniem dymu tytoniowego mimowolnie, który jest zły wpływ może to mieć na układ krążenia u człowieka. To może prowadzić do udaru mózgu, a także innych chorób serca.


Kiedy niepalący są narażeni na bierne palenie, mają 30 procent szans na uzyskanie chorób związanych z sercem. Z tego rodzaju dymu, istnieje również ryzyko wystąpienia udaru mózgu. Ponad 8000 stroke zgonów były związane z biernego palenia.


Do czynienia z biernym paleniem

Przy obecnym postępie technologicznym, do czynienia z zanieczyszczeń jest znacznie łatwiejsze. Ważne jest, aby przewietrzyć pokoje i rzucić palenie całkowicie. Ważne jest również, aby trzymać się z dala od palaczy. Jeśli taka sytuacja nie można uniknąć w domu, inwestowanie wnajlepszy oczyszczacz powietrza Olansito dobry pomysł. Niektóre rozwiązania mogą pomóc w radzeniu sobie z bezpośrednim dymem i utrzymywać powietrze czyste i bezpieczne.


Olansi jest na rynku od dawna i tworzą jedne z najlepszych oczyszczaczy powietrza, w tym oczyszczacze powietrza UVC i oczyszczacze powietrza HEPA. Wybierając najlepszy producent oczyszczania powietrza, jesteś gwarantowany funkcjonalność i jakość.

Oloansi Oczyszczacz powietrza Dostawcy (14)

Istnieje dziś wielu dostawców oczyszczania powietrza, ale zajmując się autoryzowanym gwarancją dealera, które otrzymujesz oryginalne urządzenia z Olansi. Nie wszystkie fabryki oczyszczania powietrza są w stanie tworzyć najlepsze. Praca z zaufanymi producentami jest jedynym sposobem na zwalczanie bezpośredniego dymu, gdy nie można uniknąć takiej sytuacji. Więcej o użyciuNajlepsze Chiny Oczyszczacz powietrzaAby usunąć drugi dym i dym papierosowy, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/China-air-purifier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności