Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Ważne rzeczy, które należy poznać przed otrzymaniem oczyszczacza powietrza HEPA od dostawców lub dystrybutorów

Ważne rzeczy, które należy poznać przed otrzymaniem oczyszczacza powietrza HEPA od dostawców lub dystrybutorów

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-07-10      Źródło:https://www.olansichina.com/

Ważne rzeczy, które należy poznać przed otrzymaniem oczyszczacza powietrza HEPA od dostawców lub dystrybutorów

Ważne rzeczy, które należy poznać przed otrzymaniem oczyszczacza powietrza HEPA od dostawców lub dystrybutorów

Oczyszczacze powietrza HEPA.są dziś jednymi z najczęstszych opcji dostępnych na rynku. Te środki do czyszczenia powietrza są zwykle najlepsze na rynku, i są one w różnych typach i formach, są świetne w kontrolowaniu pyłu, alergii i ataków astmy z powodu jak skutecznie czyści powietrze. Jedną rzeczą do zanotowania jest to, że poziom jakości jest zupełnie inny i zwykle zależy od modeli lub marek, które są dostępne na rynku.


Podczas wybierania najlepszego oczyszczacza powietrza w tej kategorii są pewne rzeczy, które należy rozumieć.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (12)

Obszar czyszczenia i kurs powietrza

Podczas zbierania czyszczących powietrza HEPA ważne jest, aby wybrać jeden z wysokim kursem wymiany powietrza na każdą godzinę w dowolnym pomieszczeniu lub obszarze, niezależnie od wielkości. Ważne jest, aby pamiętać, że środki czyszczące powietrza nie są i nie mogą oczyścić ścian. Ponadto nie mogą wyczyścić wąskie korytarze ani czyste do następnego przez drzwi. Oczyszczacz powietrza HEPA musi być umieszczony wewnątrz pokoju, a nie sąsiednich. Jeśli pomieszczenia należy oczyścić, oczyszczacz powietrza HEPA może oczyścić średnią sypialnię 15 razy. Większość ludzi preferuje dwie oczyszczacze powietrza HEPA: jeden w sypialni, a drugi w salonie.


Istnieje nieporozumienie, w którym ludzie zakładają, że gdy pokój jest mały, powinni dostać mały środek czyszczący powietrze. Wysokiej jakości oczyszczacz powietrza HEPA wynosi zwykle 15 o 24 cale. Może to mieć niewielką zmienną w zależności od utworzonego modelu. Z tego rodzaju oczyszczający powietrza lepiej jest mieć wysoki kurs wymiany powietrza niezależnie od wielkości pomieszczenia. Gdy odkurzacz powietrza jest mały, oznacza to, że kurs powietrza będzie również mały. Oznacza to, że może być niewystarczający, aby oczyścić powietrze zadowalająco.


Oczyszczacze powietrza Olansi.są najlepsze na rynku i mają świetne wybory na rynku. Ważne jest, aby znaleźć oryginalny oczyszczacz powietrza HEPA, aby sprostać możliwościom czyszczenia powietrza. Ważne jest również, aby mieć świadomość, że na rynku jest wiele gorszych marek oczyszczacza powietrza. Dlatego kupowanie z znanych marek jest dziś wielką koniecznością i nie należy go lekceważyć.


Zeolit ​​i węgiel aktywny w oczyszczarkach powietrza HEPA

Czyszczenia powietrza HEPA zwykle mają poziom węgla aktywnego w systemie. Ten węgiel aktywny ma wyjąć zapachy i pozbyć się chemikaliów na obszarach wewnętrznych. Niektóre filtry węglowe mają również zeolit, kolejny minerał. Zeolit ​​jest świetny w absorbowaniu zapachów moczu i amoniaku. Jak dobrze Oczyszczacz powietrza HEPA z chemikaliami gazowymi i zapachami zależy od włączenia dwóch minerałów i w jakim stopniu.

Zeolit ​​i węgiel aktywny może dbać o wiele chemikaliów z różnych rzeczy, takich jak materiały budowlane, środki czystości, farby, pestycydy, meble i wykładziny.


Aby zapewnić, że czyszczenie powietrza HEPA działa dobrze, w tym przypadku, wymień filtr węglowy zgodnie ze specyfikacjami określonymi. Tego rodzaju filtry nie są trudne do zastąpienia.

Producent oczyszczarka powietrza o oczyszczaniu Olansi (49)

Istnieją inne oczyszczacze powietrza na rynku obejmują oczyszczacze powietrza PM2.5, ujemne oczyszczacze powietrza jonowego i oczyszczacze powietrza UVC do wyboru. Więcej informacji na temat oczyszczacza powietrza HEPA od dostawców lub dystrybutorów można zapłacić wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansiru.com/po więcej informacji.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności