Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Wybór pomiędzy oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu i oczyszczacz powietrza w całym domu z światłem UV

Wybór pomiędzy oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu i oczyszczacz powietrza w całym domu z światłem UV

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-07-09      Źródło:Ta strona

Wybór pomiędzy oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu i oczyszczacz powietrza w całym domu z światłem UV

Wybór pomiędzy oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu i oczyszczacz powietrza w całym domu z światłem UV

OwocobranieChiny oczyszczacze powietrzaMoże być nieco mylącym ze względu na szeroką gamę, która obecnie zalewa rynek. Jednak Olansi może mieć wielkie korzyści, ponieważ firma zajmuje się teraz przez prawie dziesięć lat, oferując rozwiązania dla domów na całym świecie. Są oczyszczacze pokojowe i oczyszczacze całego domu.

Producent oczyszczania powietrza w Chinach (68)

Oczyszczacze pokojowe.

Są to najczęstsze oczyszczacze powietrza dostępne na rynku i są powszechnie występujące w różnych sklepach elektronicznych na całym świecie. Zwykle są wolnostojącymi gadżetami, które nie mogą potrzebować profesjonalnej instalacji. Mają różne procesy, które można wykorzystać do radzenia sobie z zanieczyszczeniem powietrza w danym promieniu w pokoju.


Istnieją instancje, w których jakość powietrza może wpływać na sen. Jeśli ktoś ma taki problem, powinni rozważyć umieszczenie oczyszczacza powietrza w pomieszczeniu w obszarze sypialni. W wielu przypadkach oczyszczacze powietrza w pomieszczeniu są łatwo przenośne i mogą być przenoszone z jednego pokoju do następnego, co jest dość wygodne.


Plusy

• Są przenośne

• Nie potrzebują systemu Havc, aby dobrze pracować

• W większości przypadków nie wymaga instalacji zawodowej

• Zwykle tańsze w porównaniu do opcji pełnozbiorowych


Cons

• Może produkować zapachy

• Może nie działać dobrze w dolnych ustawieniach prędkości

• Są głośno, zwłaszcza przy wyższych ustawieniach prędkości

• może zajmować miejsce w pokoju


Całe domowe oczyszczacze powietrza

W większości przypadków systemy są uzależnione do systemów HAVC z kanałami i fanami rysującymi powietrzem do urządzenia. W wielu przypadkach systemy są instalowane do kanałów HAVC. Złożoność i cena tych oczyszczaczy różnią się. Mogą obejmować tanie filtry, które mogą być obsługiwane bez profesjonalistów; Istnieją również standardowe filtry lub drogie systemy, które wymagają profesjonalistów do obsługi instalacji. Ten ostatni może kosztować sporo gotówki. Wolnostojące same zasilane są dość drogie i działają bez potrzeby systemu HAVC.


Plusy

• Usytuowane są idealnie, ponieważ kanał jest głównym źródłem różnych zanieczyszczeń powietrza

• Nie biorą dużo miejsca w salonie

• Są cichsze w porównaniu do opcji jednoosobowych


Cons

• Może nie działać, gdy HVAC jest wyłączony, chyba że są niezależne

• zwykle wymagają systemów wymuszonych powietrza

• Nie kierują się specjalnymi pokojami, ale raczej oferują to samo oczyszczanie wszystkich pokoi

• Najważniejsze są dość drogie


Zrozumienie rodzajów potrzeb, jeśli chodzi o zanieczyszczenie, łatwiej jest wybrać odpowiedni rodzaj systemu do zainstalowania. Jedną z rzeczy do dowiedzenia jest, czy są pokoje, które mają więcej zanieczyszczeń niż inne. W takim przypadku; Oczyszczanie pojedynczego pokoju może być najlepszą opcją, ponieważ można je pozostawić w tym konkretnym pomieszczeniu do bardziej spersonalizowanego oczyszczania powietrza. Jeśli jest to ogólna rzecz, a jeden ma już system HVAC na miejscu, opcja pełnozbiorowa może być najlepszym sposobem na wyjazd.

Producent oczyszczania powietrza w Chinach (38)

Wybierz różne rodzaje oczyszczalników powietrza, takich jak Oczyszczacz powietrza HEPA lubPM2.5 Oczyszczacze powietrzaZ szerokiej gamy oczyszczających oczyszczanych powietrza Olansi dostępne na rynku. Więcej o

Oczyszczacz powietrza w pomieszczeniu i oczyszczacz powietrza w całym domu z światłem UV, można zapłacić wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansichina.com/air-purier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności