Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Chiny Oczyszczacz powietrza » Zmywalne Filtry przede wszystkim stosowane w Chinach Dostosowane oczyszczacze pulpitu pulpitu

Zmywalne Filtry przede wszystkim stosowane w Chinach Dostosowane oczyszczacze pulpitu pulpitu

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-12-21      Źródło:https://www.olansichina.com/

Zmywalne Filtry przede wszystkim stosowane w Chinach Dostosowane oczyszczacze pulpitu pulpitu

Zmywalne Filtry przede wszystkim stosowane w Chinach Dostosowane oczyszczacze pulpitu pulpitu

Filtry przedobsługowe przychodzą we wszystkich kształtach i rozmiarach. Są z różnych typów pod względem materiału i struktury. Niektóre są zmywalne, podczas gdy inne nie są. Filtr wstępny kończy się z zależy od producenta, który wybierają. RóżnyProducenci oczyszczania powietrzaUżywaj różnych materiałów do tworzenia filtrów wstępnych.

Olansi China Factory oczyszczacza powietrza (5)

Zmywalne filtry wstępne

Wszystkie rozważane rzeczy, zmywalne filtry wstępne są zdecydowanie najbardziej praktyczne i wygodne. Dzieje się tak, ponieważ mogą być łatwo konserwowane i są skuteczne w porównaniu z innymi typami filtrów wstępnych. Muszą tylko tak często zmienić i być może na miejscu przez wiele lat.


Zmywalne filtry wstępne można myć przez odkurzanie w zlewie lub pralce. Wszystkie te zależą od rodzaju używanego filtra. Istnieją pewne przypadki, w których używany jest metalowy grill. Grill ma otwory, które można myć w zlewie.


Filtry do montażu węglowego lub węgla

Jest to kolejny popularny filtr wstępny dostępny na rynku. Jest to zwykły filtr, który jest pokryty węglowym. Aby pracować jako filtr wstępny, należy ustawić jako pierwszy etap filtracji i może być używany przed filtrem HEPA.


Ten filtr wstępny może być również używany przed filtrem węgla, aby zapewnić, że filtr węglowy trwa długo. Ten filtr wstępny nie jest bardzo dobrą opcją, ponieważ można go łatwo uszkodzić podczas odkurzania. Filtr wstępny ma być okresowo zmieniany, co dodaje kosztowi. Filtr wstępny nie może być używany, ponieważ mycie sprawia, że ​​węgiel utrudnia efekt, który ma mieć.


Filtr przedfalowy Nylon Fiber

Jest to kolejna dostępna opcja, podobnie jak węgiel. Główną różnicą jest to, że filtr przykleje się do kolejnego filtra. Najczęściej używany filtr z tym przedfalowaniem jest HEPA. Hepa Nylon ma małe otwory, które zatrzymują wiele cząstek na swoich utworach. Oznacza to, że filtr HEPA jest chroniony i trwa dłużej.


Opcja nylonowa jest łatwa w utrzymaniu i może być odkurzona. Jednak mycie tej opcji nie jest odpowiednie. Dzieje się tak, ponieważ w większości przypadków jest przyklejony i łączony z innym filtrem. Opcja nylonowa jest często występują na produktach z kołowym 3 w jednym filtry.


Czyszczenie filtrów przed

Jak zaobserwowano powyżej, sposób, w jaki jest czyszczony, często zależy od materiału używanego do tego. Ważne jest, aby zrozumieć, co robić i co nie robić. Chiny Producenci oczyszczania powietrza mogą podać wskazówki na temat najlepszego sposobu, aby zapewnić, że ich filtr trwa tak długo, jak to możliwe, bez konieczności jej wymiany.


Filtry przedobsługowe są ważne, ponieważ zachowują filtr główny. Przez zaspokojenie większych cząstek, małe dostają się tylko do głównego filtra. Oznacza to lepszą wydajność i mniej zatykania.

Oloansi Oczyszczacz powietrza Dostawcy (14)

Oczyszczacze powietrza Olansi są tworzone z najnowszą technologią dostępną na rynku. Oznacza to, że pod koniec dnia można wybrać szeroką gamę produktów z Olansi. Oczyszczacze powietrza HEPA z firmy są jednymi z najlepszych. Wybór certyfikowanego dostawcy oczyszczania powietrza może zagwarantować, że jeden kończy się wysokiej jakości i funkcjonalnym oczyszczającym powietrzem Olansi.For więcej o zmywalnych przedprzodowaniowych filtrów powszechnie stosowanych w Chinach dostosowanychOczyszczacze pulpitu, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/desktop-air-purifier.html.po więcej informacji.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności