Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Zmywalny wstępny filtr w oczyszczarkach powietrza w Tajlandii i ich znaczenie

Zmywalny wstępny filtr w oczyszczarkach powietrza w Tajlandii i ich znaczenie

Liczba wyświetleń:3     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-01      Źródło:https://www.olansichina.com/

Zmywalny wstępny filtr w oczyszczarkach powietrza w Tajlandii i ich znaczenie

Zmywalny wstępny filtr w oczyszczarkach powietrza w Tajlandii i ich znaczenie

Oczyszczacze powietrzasą ważne w dzisiejszym świecie, a na rynku dostępnych jest wiele opcji.


Znalezienie idealnego oczyszczacza powietrza nie zawsze jest łatwe, a wiele nieporozumień na temat tego samego. Wiele osób nie rozumie w pełni oczyszczacze powietrza. Jedna część, którą większość ludzi nie rozumie, jest znaczeniem filtrów wstępnych.


Wstępne filtry znajdują się w pierwszym etapie większości oczyszczaczy powietrza. Przychodzą w różnych formach i typach, a każdy producent ma własny filtr porów. Filtr wstępny zwykle nic nie filtruje. Głównym celem jest ochrona filtrów HEPA szybko zanieczyszczenia, a zatem rozszerzyć ich życie.

OLAANSI Oczyszczacz powietrza Dostawcy (13)

Zmywalne filtry wstępne w oczyszczarkach powietrza w Tajlandii

Filtry wstępne są ważną częścią oczyszczalników powietrza, a to rejestruje największe cząstki. W ten sposób chroniony jest filtr podstawowy. Filtr wstępny jest bardzo przydatny, ponieważ może zbierać duże cząstki, takie jak kurz, dywan, włosy i włosy. Rozszerza to życie filtrów HEPA.


Ważne jest, aby pamiętać, że filtry HEPA są również zdolne do zatrzymywania większych cząstek. Jednak po tym, jak to zrobić,Oczyszczacz powietrza HEPA.Dostaje się brudny raczej szybko, a może istnieć konieczność zmiany filtrów często niż w przypadku przedfalterów na miejscu. Filtr wstępny jest o wiele łatwiejszy do utrzymania i czystego. Oznacza to więcej oszczędności i nie ma potrzeby, aby często otrzymywać filtrów zastępczych.


Niektóre filtry wstępne są podłączone do filtra węglowego i filtrów HEPA. Takie filtry są zmywalne. Dotyczy to większości filtrów 3-w-1. Inne filtry przychodzą oddzielnie i wymagają skutecznych procedur.


Efektywność

Wydajność filtra wstępnego nie może być porównywana z tym filtrem HEPA. Wydajność filtrów wstępnych wynosi zwykle od 20 do 70%. Ocena MERV jest zazwyczaj między 1-8. Oznacza to, że filtry wstępne może zawierać cząstki, które są w zakresie od 2 do 10 mikronów.


Filtr wstępny jest doskonałym dodatkiem do oczyszczacze powietrza Tajlandii, a to może być wielki w pomieszczeniach, w których zwierzęta są Odesłano. Włosy zwierzę zostaje schwytany przez tych filtrów, które redukują zanieczyszczenia.

Czy są wady związane z pre-filtrów?

W niektórych urządzeniach, stosując filtr wstępny może być postrzegane jako niekorzystne. Jest to najbardziej szczególnie w przypadku słabego urządzenia, które nie mają odpowiedniej wentylacji. W tym przypadku, filtr powietrza zwykle jest połączony z filtrem węglowym.


Korzystanie z filtra wstępnego ma również potencjał zwiększenia hałasu silnika. Może to być spowodowane zatkanym wlotem powietrza w otworach wentylacyjnych. Gdy silnik zaczyna buzz i podejmować dźwięki, oznacza to, że powietrze nie wystarczy. Istnieje duża różnica w wydajności, gdy filtry wstępne są używane w mocniejszych modelach.


Istnieją różne typy filtrów wstępnych. Przychodzą w różnych strukturach i są wykonane przy użyciu różnych materiałów. Wybór materiału zwykle zależy od producenta oczyszczania powietrza.

OLANSI Oczyszczacz powietrza Dostawcy (3)

Oczyszczacze powietrza Olansi są tworzone z myślą o bardzo specyficznych rzeczy. Z tego powodu są tak skuteczne i niezawodne. Olanssi robi oczyszczacze powietrza HEPA i oczyszczacze powietrza UVC, między innymiOczyszczacze powietrza w TajlandiiI ich znaczenie, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansith.com/po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności