Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Chiny Oczyszczacz powietrza » Znane zalety i minusy oczyszczaczy powietrza w Chinach Hepa

Znane zalety i minusy oczyszczaczy powietrza w Chinach Hepa

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2022-01-11      Źródło:https://www.olansichina.com/

Znane zalety i minusy oczyszczaczy powietrza w Chinach Hepa

Znane zalety i minusy oczyszczaczy powietrza w Chinach Hepa

Oczyszczanie powietrza jest dzisiaj całkiem powszechne, zwłaszcza z rosnącym poziomem zanieczyszczenia powietrza. Zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach jest szaleją we wszystkich dziedzinach, w tym rozliczenia wiejskich. Zanieczyszczenie występuje z różnych źródeł. Podczas gdy niektóre obszary i domy mogą być bardziej zanieczyszczone niż inne, pomaga zrozumieć, jak się poprawić. Powietrze zewnętrzne nie może być bardzo kontrolowane, ale powietrze wewnętrzne jest łatwiejsze do oczyszczenia.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (7)

Z powodu potrzebyOczyszczanie powietrzaW rynku wprowadzono różne rodzaje oczyszczaczy powietrza. Obejmują one oczyszczacze powietrza UVC i oczyszczacze powietrza HEPA. Dwóch oczyszczaczy HEPA są najbardziej popularne i wykorzystują filtry HEPA.


Chociaż wielu producentów Producentów oczyszczania powietrza w Chinach twierdzi, że ich urządzenia mają prawdziwe filtry HEPA, a nie wszystkie z nich są uczciwe. Można łatwo zostać wyrzucony przy zakupie oczyszczacza powietrza, który robienie jednej rzeczy, w którym nie może.


Niektóre filtry etykietowane HEPA nie mogą być testowane lub niektóre sfałszowane testy wymagane do oznaczenia filtra jako filtr HEPA. Jednak firmy, takie jak Olanssi tworzą jedne z najlepszych oczyszczaczy powietrza na rynku, i mogą usunąć większość cząstek zawieszonych w powietrzu.


Zalety filtrów HEPA

Ich popularność opiera się na kilku głównych zawodach, które czynią je preferencją dla wielu. Z The.Najlepsi producenci oczyszczania powietrza, Filtry HEPA są jednymi z najbardziej niezawodnych opcji filtracji powietrza. Ich popularność sprawia, że ​​znajdują również zastosowania w szpitalach.


Drugą rzeczą jest to, że mogą być nami w tak wielu branżach, w tym oczyszczacz powietrza, odkurzacze, w miejscach publicznych, samochodach, domach i szpitalach. Wiele produktów konsumenckich może korzystać z filtrów HEPA.


Cons

Istnieją również wady związane z filtrami, z pierwszą istotą, że są dość drogie. Te typy filtrów należy wymienić. To sprawia, że ​​jest to bardzo kosztowna opcja w porównaniu z innymi filtrami na rynku. Są drogą wyższą w porównaniu z normalnymi filtrami. Jednak inwestycja jest tego warta i ma wielką wartość.


Nie mogą wyeliminować zapachów. To kolejna wada filtrów HEPA. Zanieczyszczenie wewnętrzne może czasami obejmować zapachy. Aby poprawić jakość powietrza, pomaga wyeliminować zapachy i usunąć powietrze. Niezależnie od tego, jak dobre są filtry, nie mogą poradzić sobie z zapachami. Oczyszczacze powietrza HEPA są świetne w usuwaniu zarodników pleśni, pyłku, pyłu i wszelkiego rodzaju cząstek w powietrzu zawieszone w powietrzu.


Mycie filtrów.

Istnieją kilka filtrów, które można myć po brudnym. Jednak filtry HEPA nie można myć. Projektowanie filtrów odbywa się w bardzo szczególnym sposobie. Oznacza to ingerencję z nimi może spowodować wielkie uszkodzenia struktury filtra. Może to spowodować filtrowy filtrowanie filtrującego tak jak normalna opcja.

Olansi Air Oczyszczacz Dostawca (5)

Dlatego nie zaleca się przemywania filtrów HEPA. Zamiast tego powinny zostać wymienione. Załóżmy, że producent oczyszczania powietrza twierdzi, że urządzenie ma filtry HEPA, ale nadal roszczenia do mycia. W takim przypadku ważne jest, aby walidację, czy filtr jest prawdziwie HEPA i jaką procedurę został ułożony do czyszczenia. Więcej o zawodach i minusach ChinOczyszczacze powietrza HEPA., możesz zapłacić wizytę w Olansi Chinyhttps://www.olansichina.com/hepa-air-purifier.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności