Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Jaka jest najlepsza oczyszczacz powietrza HEPA UVC w Indiach dla COVID-19 w 2021 i 2022?

Jaka jest najlepsza oczyszczacz powietrza HEPA UVC w Indiach dla COVID-19 w 2021 i 2022?

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-08-07      Źródło:https://www.olansichina.com/

Jaka jest najlepsza oczyszczacz powietrza HEPA UVC w Indiach dla COVID-19 w 2021 i 2022?

Jaka jest najlepsza oczyszczacz powietrza HEPA UVC w Indiach dla COVID-19 w 2021 i 2022?

Biorąc pod uwagę rosnące przypadki zakażenia Covid-19 w Indiach, wielu ludzi zaczyna myśleć o możliwości sprzątania powietrza w swoich domach i biurach. Jest to jeden z powodów, dla których popyt na oczyszczacze powietrza wzrosły bardzo wysoko w ostatnich miesiącach. Chociaż A.Chiny Oczyszczacz powietrzaNie jest odpowiedzią na Covid-19, pomoże zapewnić, że żyjesz zdrowym. Wyobraź sobie możliwość lub rzeczywistość nie trzeba poradzić sobie z pyłem lub dymem w przestrzeni. Właśnie to może zaoferować dzisiaj o oczyszczanie powietrza.


Widziałem korzyści z oczyszczacza powietrza, nie ma wątpliwości, że spieszysz się, aby kupić jeden dzisiaj. Prawda jest taka, że ​​wielu z nich nie może spełnić twoich potrzeb. Przed takim może się radziłeś sobie z niezawodnym i zaufanym producentem oczyszczania powietrza. Założenie, że wszystko może działać, doprowadzi tylko do strat pieniędzy i czasu.

Producent oczyszczania powietrza Olansi (48)

Oto najlepsza rzecz

Czy zastanawiasz się, jaki jest najlepszy producent oczyszczacza powietrza w Indiach? Nie ma potrzeby takich, jak ten artykuł będzie dążyć do pomocy dzisiaj. Jego celem jest wymienianie jednych z najlepszych urządzeń oczyszczających powietrze w Indiach w 2021 r. Upewnić się, że przeczytaj szczegóły od początku do końca, aby wybrać ten, który jest idealny dla Twojej przestrzeni.


Cowy AP-1009

Cowaj jest firmą zFabryka oczyszczacza powietrza w Korei. Zawsze był znany z wytwarzania jednych z najlepszych oczyszczaczy powietrza. Jego Cowy AP-1009 jest typowym przykładem takich. Czy myślisz o tym, jak pozbyć się niebezpiecznych i szkodliwych cząstek z twojej przestrzeni? W takim przypadku nie ma wątpliwości, że to urządzenie oczyszczające powietrze okaże się najlepsze.


Ten dostawca oczyszczania powietrza przeładowuje, jeśli chodzi o spełnienie oczekiwań. Na przykład jego oczyszczający powietrza ma 3stagesy oczyszczania - prefilter, aktywowany węgiel i filtr HEPA. Ma 4speed ustawienia, które umożliwiają określenie, w jaki sposób można oczyścić przestrzeń. Poniżej znajdują się niektóre ze swoich specyfikacji:


• 38watts to zdolność zużycia energii

• Jego generacja hałasu wynosi od 22 - 49 dB

• Jego filtr węglowy ma żywotność 8500 godzin

• jego filtr HEPA ma żywotność 8500 godzin

• Czysta szybkość dostawy powietrza 305 m2

• I inni

MI Oczyszczacz powietrza 2S

MI Oczyszczacz powietrza 2S jest niezawodnym oczyszczającym porcelanym powietrzem, który może zapewnić, że powietrze jest czyste. Dzięki temu urządzeniu nie musisz zgadywać o jakości powietrza w swojej przestrzeni. Wynika to z jego czujnika, który wykrywa, czy powietrze jest czyste czy nie. Pochodzi z pewnych inteligentnych funkcji, które sprawią, że życie wygodniejsze dla Ciebie. Na przykład można go używać obok smartfona. Posiada również technologię asystenta głosu. Jednym z najbardziej imponujących aspektów dotyczących tego urządzenia jest jego zdolność do cząstek PM (0,3) przesączono.


To urządzenie jest bardzo ekonomiczne i idealne, gdy masz bardzo niski budżet. Nie ma potrzeby martwi się, ponieważ może wykonać zadanie bez kompromisu. Niektóre z jego specyfikacji to:


• 29WATTS Pobór mocy

• Filtr HEPA może trwać 6 miesięcy

• Ma 3stages filtracji

• Ma CADR lub około 310 m2

• Może oczyścić przestrzeń 398SQFT

• I więcej

Honeywell Air Touch I8

Jest to kolejny niezawodny i zaufanydostawca oczyszczania powietrzaże możesz patronować w Indiach. Urządzenia do oczyszczania powietrza udało się zyskać wiele popularności w Indiach przez lata. Jest to bardzo skuteczne urządzenie w usuwaniu wirusów i bakterii. Należy pamiętać, że może również pozbyć się LZO, formaldehydu i zły zapach. Taki został udostępniony przez jego filtr Hisiv. Nie tylko monitoruje jakość powietrza w przestrzeni. Ponadto może pomóc w wyświetleniu. Umożliwi to wiedzieć, gdy wymagane jest czyszczenie. Dzięki projektowi 3D powietrze napłynie do wszystkich obszarów swojego pokoju.


Poniżej znajdują się niektóre ze swoich specyfikacji / funkcji

• Filtr HEPA może trwać do 3000 godzin

• Jego szybkość zużycia energii wynosi około 42watts

• Jego filtry to filtr Hisiv, filtr HEPA i wstępnie filtr wstępny

• Jego generacja hałasu wynosi 38dB i 63dB (minimum i maksimum)

• I więcej


Atlanta Healthcare 350.

To nie jest firma oczyszczacza powietrza w China. Zamiast tego jest to firma, która ma fabrykę oczyszczania powietrza w Indiach. Większość urządzeń do czyszczenia powietrza, który przyjdziesz zwykle mieć 3stagesy oczyszczania powietrza. Jednak ten dostawca oczyszczania powietrza zintegrował około 7 stron w swoim produkcie. Są to prefilter, filtr antybakteryjny, filtr HEPA, węgiel aktywny, filtr katalizatora fotograficznego, ultra fioletowy, jonizator.

Producent oczyszczania powietrza Olansi (15)

Biorąc pod uwagę wszystkie te, możesz to powiedziećProducent oczyszczania powietrzajest autentyczny i niezawodny. Z nimi gwarantujesz, że każda szkodliwa cząstka zostanie pozbyć się dzisiaj z przestrzeni. Niektóre z jego innych funkcji są wymienione poniżej:


• Jest produkowany w Indiach

• Stawka CADR 170 m2

• Jego generacja hałasu wynosi 35dB i 45dB

• Jego pojemność zużycia energii wynosi 43watts

• 7% procesów filtracyjnych

• I więcej


Oczyszczacz powietrza Olansi.

Naprawdę nie ma znaczenia modelu oczyszczacza powietrza Olansi, który zdecydowałeś się kupić. To dlatego, że wszystkie z nich są wyposażone w zaawansowane funkcje, aby idealnie wyczyścić przestrzeń. Z A.Oczyszczacz powietrza Olansi., doświadczysz korzyści, że inne regularne oczyszczacze powietrza nie będzie oferowane. Urządzenia te mogą dostarczyć daleko poza oczekiwania po umieszczeniu w dowolnej przestrzeni. Z nimi wokół nie musisz niepokoić dymu, pyłków, kurzu, alergenów i bakterii. To dlatego, że na pewno pozbyli się tych wszystkich. Na przykład K06 jest wyposażony w takie funkcje, takie jak:


• Funkcje zdalnego sterowania i ekranu dotykowego

• Może zwolnić do 50 milionów jonów negatywnych

• Czujnik światła i czujnik pyłu

• Pojemność hałasu 17dB-55dB

• Może usunąć do 99,97% szkodliwych cząstek

• 5 etapów procesów filtracyjnych - prefilter, katalizator zimny, filtr węglowy, filtr antybakteryjny i filtr HEPA

Olansi Air Oczyszczacz Dostawca (11)

Wniosek

Powyższe oczyszczacze są najlepsze w Indiach. Oczekuje się, że zdominują na rynku od lat, aby nadejść z powodu ich wyrafinowanych funkcji. Dlatego zaleca się przeglądanie swoich potrzeb przed wybraniem jednego. Umożliwi to uzyskać dobry stosunek jakości do ceny zużytej. Więcej o najlepszej Hepa UVCodświeżacz powietrzaW Indiach dla COVID-19 w 2021 i 2022 możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/oem-odm.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności