Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Jakość powietrza i jego wpływ na sen z ujemnym oczyszczającym powietrzem jonowym

Jakość powietrza i jego wpływ na sen z ujemnym oczyszczającym powietrzem jonowym

Liczba wyświetleń:1     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-06-01      Źródło:Ta strona

Jakość powietrza i jego wpływ na sen z ujemnym oczyszczającym powietrzem jonowym

Jakość powietrza i jego wpływ na sen z ujemnym oczyszczającym powietrzem jonowym

Jeśli jest coś, że wartość człowieka jest sen. Jest tak wielu ludzi, którzy radzą sobie z zaburzeniami związanymi ze snem, a czasami ulepszanie otoczenia może niewiarygodnie zmniejszyć objawy.

Jedną rzeczą do zanotowania jest to, że ponad 60 procent dolegliwości ludzkich i chorób pochodzących z zanieczyszczenia powietrza. Kiedy ludzie spali, układ odpornościowy ma tendencję do najniższego. W tym czasie jest to, że szkodliwe substancje bakterie i wirusy mają szansę na inwazję. Mogą zaszkodzić ciału na wiele sposobów.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (8)

Według badań, gdy jeden jest w środowisku naturalnym, może znacznie wpływać na ludzi, co wyjaśnia, dlaczego ludzie czują się spokój podczas słuchania ptaków, płynących wody, naturalnego wiatru, a nawet deszczowego czasu. Daje to szczęście i relaks i pomoc w zasypianiu.

To jest miejsceChiny Oczyszczacz powietrzawchodzi. Oczyszczacz powietrza jest często zdolny do radzenia sobie z różnymi zanieczyszczeniami w powietrzu wewnętrznym. Obejmuje to formaldehyd lub pm2.5. To sprawia, że ​​pm2.5 oczyszczacz powietrza jest tak popularny wśród różnych ludzi. Oczyszczacze powietrza domowego mogą również radzić sobie z bakteriami i wirusami, tworząc bezpieczne środowisko. Gdy zanieczyszczenia są wyeliminowane, oznacza to, że środowisko naturalne jest tworzone do pewnego stopnia. Gdy powietrze jest oczyszczone w pomieszczeniach, uwolnione jony ujemne promują koordynację między pomieszczeniem a ludem. To ułatwia dobry sen w tym środowisku.

Środowisko snu

Negatywne oczyszczacze powietrza jonowegopomóc osiągnąć środowisko naturalne. Według badań przynosi to bardzo pozytywne skutki dla różnych ludzi.

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że oczyszczacze powietrza nie są równe. Tak bardzo jak niektórzy mogą pomóc w sen, niektórzy nie. Niektórzy ludzie narzekają na budzenie się z bólem gardła po spaniu w pomieszczeniu z oczyszczaczem powietrza.

Gdy pogoda jest poważnie mglista, a oczyszczacz jest włączony, możliwe jest obudzenie suchego lub swędzącego gardła. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że ludzie wolą posiadających domowe oczyszczacze powietrza w najniższym otoczeniu, aby kontrolować hałas, gdy śpią w większości przypadków. Dlatego można zauważyć poziomy PM2.5 może być wysoki rano. Oznacza to, że wydajność oczyszczania pozostaje niska.

Inną rzeczą do zanotowania jest to, że budynki cywilne mają zwykle ścisłe standardy zmian powietrza. Z zamkniętymi oknami i drzwiami większość wnętrz nie jest szczelista i nie jest możliwe izolowanie powietrza zewnętrznego. Korzystanie z trybu uśpienia oczyszczacza powietrza China Limituje jego zastosowanie. Zmniejsza to znacząco efekt oczyszczania.

CADR do snu

Ludzie są przyzwyczajeni do obracaniaOczyszczacze pulpituAutomatyczny, który umożliwia automatyczną regulację pozycji przekładni i prędkości wiatru po otaczającym jej jakości powietrza. Jest to niepokojący i łatwy sposób obsługi rzeczy. Należy zauważyć, że większość oczyszczaczy powietrza jest zwykle ustawiona na działanie w trybie uśpienia. Jest to wtedy, gdy hałas jest najniższy, ale wartość CADR jest niska na tym poziomie.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (3)

Zapewnienie, że oczyszczacz powietrza Olansi działa dobrze, zapewnia, że ​​znajduje się w określonej przestrzeni, nie większa. Można go mieć na najwyższe ustawienie i wyłączenie go, gdy jest snem poprawić jakość snu.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności