Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Najlepszy przenośny oczyszczacz powietrza do klas szkolnych hepa dla wirusów COVID i raportów konsumenckich dotyczących pleśni w USA 2021 r.

Najlepszy przenośny oczyszczacz powietrza do klas szkolnych hepa dla wirusów COVID i raportów konsumenckich dotyczących pleśni w USA 2021 r.

Liczba wyświetleń:1     Autor:Chiny Producent oczyszczaczy powietrza     Wysłany: 2021-09-16      Źródło:https://www.olansichina.com/

Najlepszy przenośny oczyszczacz powietrza do klas szkolnych hepa dla wirusów COVID i raportów konsumenckich dotyczących pleśni w USA 2021 r.

Najlepszy przenośny oczyszczacz powietrza do klas szkolnych hepa dla wirusów COVID i raportów konsumenckich dotyczących pleśni w USA 2021 r.

Konsekwencje zdrowotne pleśni są dość przerażające.Mogą to być swędząca skóra lub oczy, świszczący oddech, zaczerwieniona skóra, czerwone oczy i zatkanie.Jeśli staniesz się ofiarą tego problemu, istnieje duża szansa, że ​​możesz wydać więcej niż jest to wymagane.Badania wykazały, że jeśli masz astmę, możesz łatwo reagować na pleśń.Najważniejsze jest to, że pleśń może siać spustoszenie w twoim ciele.W tym momencie ważne jest, aby zacząć szukać sprawdzonego rozwiązania, które umożliwi Ci jego wyeliminowanie.

Biurkowy oczyszczacz powietrza Olansi A4 Pro (13)

W czym może pomóc oczyszczacz powietrza

Jeśli chodzi o usuwanie pleśni, nie ma lepszego rozwiązania niż użycie oczyszczacza powietrza.Możesz zdecydować się na skorzystanie zChiny oczyszczacz powietrzalub nawet patronować innemu dostawcy oczyszczaczy powietrza.Dopóki masz do czynienia ze sprawdzonym producentem oczyszczaczy powietrza, pleśnią można łatwo zająć się w Twojej przestrzeni.


W tym poście przedstawimy jedne z najlepszych oczyszczaczy powietrza do eliminacji pleśni.Jeśli masz małą lub dużą przestrzeń, przeczytaj szczegóły od początku do końca.To dlatego, że zawsze jest coś dla ciebie.


Vornado PCO575DC

Jeśli jest coś, co Vornado udowodniło przez lata, to to, że rozumie, jak tworzyć oryginalne i niezawodne urządzenia.Ten producent oczyszczaczy powietrza to prawdziwa okazja i ma wiele dowodów do pokazania.Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to użyć oczyszczacza powietrza do ziemniaków w walce z pleśnią.To nigdy nie będzie działać zgodnie z oczekiwaniami.Vornado to firma, która posiada fabrykę oczyszczaczy powietrza w Stanach Zjednoczonych.


Vornado PCO575DC jest wyposażony w 3 ważne filtry – filtr z węglem aktywnym, filtr HEPA i filtr światła UV.Niezależnie od tego, czy chcesz zatrzymać pleśń lub inne cząsteczki, takie jak kurz, łupież, sierść lub dym, ten oczyszczacz powietrza jest bardzo skuteczny.Ponadto świetnie rozbija LZO (lotne związki organiczne) na nieszkodliwe cząsteczki, takie jak CO2 i H2O.Można śmiało powiedzieć, że jego warstwa filtracyjna została solidnie zbudowana.Oznacza to, że może trwać bardzo długo, zanim będzie wymagana wymiana.


Niektóre z jego zalet to

• Jest wyposażony w bardzo mocny wentylator, który dokładnie oczyszcza powietrze

• Jego ocena pod względem zmian na godzinę jest bardzo wysoka.Na przykład może wyczyścić twoją przestrzeń ponad 10 razy w ciągu 60 minut

• Jego CADR dla kurzu, dymu i pyłków wynosi odpowiednio 175 cfm, 166 cfm i 192 cfm

• Posiada wskaźnik wymiany filtra


Niemiecki Strażnik AC9200WCA

Jeśli chodzi o zabijanie pleśni w kosmosie, Germguardian AC9200WCA jest uważany za jeden z najstarszych i najskuteczniejszych oczyszczaczy powietrza.Podobnie jak wspomniane wyżej urządzenie, w USA znajduje się fabryka oczyszczaczy powietrza.Dlatego nie jest toChiny oczyszczacz powietrza.Jednym z powodów, dla których wyróżnia się na rynku, jest technologia filtracji.Opiera się to nie tylko na świetle UV-C, ale wielu użytkowników odkryło, że jest lepsze od innych urządzeń.Ten dostawca oczyszczaczy powietrza jest zdecydowanie wart wypróbowania.

Jeśli chodzi o eliminację chemikaliów i pleśni, z pewnością uzyskasz dobry stosunek jakości do ceny od tego zaufanego producenta oczyszczaczy powietrza.Etapy/fazy filtracji oparte są na 3 procesach.Są to światło UV-C, węgiel aktywny i filtr HEPA.Dzięki temu jest skuteczny w wychwytywaniu pleśni, wirusów i pleśni.


Niektóre z jego zalet to:

• Dla Twojej wygody jest wyposażony w 3 ustawienia prędkości

• Jego światło UV-C jest bardzo efektywne

• Dzięki uchwytowi można go łatwo przenosić z miejsca na miejsce

• Może być stosowany zarówno w średnich, jak i dużych pomieszczeniach

• Jego konstrukcja jest bardzo kompaktowa


Silveronyx

Większość ludzi wierzy, że Silveronyx to chiński oczyszczacz powietrza, co nie jest prawdą.To dlatego, że fabryka oczyszczaczy powietrza znajduje się w USA.Ten producent oczyszczaczy powietrza zdołał zbudować reputację dzięki dostarczaniu wysokiej jakości produktów w niskich cenach.To urządzenie jest typowym przykładem tego, jak najefektywniej zaspokaja potrzeby.Jeśli chodzi o przechwytywanie pleśni i wirusów, bardzo niewiele firm może dorównać temu, co ma do zaoferowania ta marka.


Warto wspomnieć, że jego cechy są bardzo imponujące.Ma około 5 etapów czyszczenia, aby zapewnić, że powietrze jest oczyszczone z niebezpiecznych i szkodliwych cząstek unoszących się w powietrzu.Są to filtr wstępny siatkowy, wkład filtra, filtr H13 HEPA, światło UV i filtr z węglem aktywnym.Przy wszystkich tych kombinacjach możesz mieć pewność, że około 99,97% szkodliwych cząsteczek zostanie usuniętych.Usuwa pleśń, dym, kurz, alergeny, pyłki, zapachy kuchenne i wiele innych.


Niektóre z jego zalet to

• Jest idealny do dużych pomieszczeń (500 stóp kwadratowych)

• W zestawie czujnik do regulacji przepływu powietrza

†Technologia oczyszczania premium

• Łatwe w użyciu funkcje i funkcje

• Wskaźnik wymiany filtra

Oczyszczacz powietrza Olansi (K15)

Oczyszczacz powietrza Olansijest produkowany w Chinach.Jest to prawdopodobnie jedno z najbardziej niezawodnych urządzeń do zabijania pleśni i wirusów.Obecnie większość oczyszczaczy powietrza specjalizuje się w tym czy innym obszarze.Niektóre mogą zabijać bakterie i wirusy.Nie będą jednak skuteczne w walce z dymem i kurzem.Chociaż nie ma nic złego w korzystaniu z takich oczyszczaczy powietrza, masz pewne ograniczenia.


Dlatego potrzebujesz bardzo elastycznego urządzenia, takiego jak oczyszczacz powietrza Olansi.Na przykład może pozbyć się pleśni, zapachu zwierząt domowych, lotnych związków organicznych, benzenu, kurzu, dymu, bakterii, wirusów, alergenów, pyłków i wielu innych.Widać, że jest to kompletny chiński oczyszczacz powietrza.


Niektóre z jego zalet to:

• Niski poziom hałasu podczas pracy

• Stylowy wygląd, aby Twoja przestrzeń wyglądała atrakcyjnie

• Łatwa operacja

• Efektywna technologia filtracji

• Inteligentne funkcje dla Twojej wygody

• I więcej

Dostawca oczyszczaczy powietrza Olansi (7)

Wniosek

W oparciu o różne oczyszczacze powietrza, które zostały ujawnione powyżej, istnieją wszelkie powody, by sądzić, że jesteś tylko kilka kroków od protekcjonalnego traktowania niezawodnego dostawcy oczyszczaczy powietrza.Jeśli potrzebujesz chińskiego oczyszczacza powietrza, oczyszczacz powietrza Olansi sprawdzi się świetnie. Więcej informacji o najlepszych przenośnych klasach szkolnychoczyszczacz powietrza hepaw przypadku przeglądu raportów konsumenckich dotyczących wirusów COVID i pleśni w USA 2021, możesz złożyć wizytę w Olansi China pod adresemhttps://www.olansichina.com/air-purifier.htmlpo więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności