Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Niewidoczne Powody przeprowadzania badań jakości powietrza i stosując oczyszczacze powietrza Olansi celu wyeliminowania zanieczyszczeń

Niewidoczne Powody przeprowadzania badań jakości powietrza i stosując oczyszczacze powietrza Olansi celu wyeliminowania zanieczyszczeń

Liczba wyświetleń:0     Autor:Chiny Oczyszczacz powietrza Producent     Wysłany: 2021-12-07      Źródło:https://www.olansichina.com/

Niewidoczne Powody przeprowadzania badań jakości powietrza i stosując oczyszczacze powietrza Olansi celu wyeliminowania zanieczyszczeń

Niewidoczne Powody przeprowadzania badań jakości powietrza i stosując oczyszczacze powietrza Olansi celu wyeliminowania zanieczyszczeń

Badania jakości powietrza są jedynym sposobem poznania prawdziwej jakości powietrza wewnątrz domu. TrochęOczyszczacze powietrzapochodzą z monitorami jakości. Są bezpieczne i pomagają zrozumieć domów powietrze są wdychanie zamiast dokonywania założenia oparte na rodzaju zapach w domu ma.

Olansi fabrycznie porcelana oczyszczacz powietrza (5)

Jest tak wiele dobrych powodów, monitoring jakości powietrza powinno być zrobione. Powietrze nie może być postrzegane, a więc jego jakość nie można łatwo określić. Są niebezpieczne zanieczyszczenia, które nie pachną, ale ich wpływ na zdrowie są bardzo poważne.


Powody do testowania

1. VOC lub lotnych związków organicznych

Są to niebezpieczne związki, które można znaleźć w domach. Związki te są powszechne po ściana została pomalowana, zainstalowano nowe dywany, lub dodaje nowe rzeczy do domu, a tam są dziwne zapachy.

Nowe meble może mieć złe skutki dla płuc. VOC zwykle ustępują z czasem, ale nie ma określenia, jak długo to może trwać i gdy jest to bezpieczne. Test jakości powietrza może pomóc. Rakotwórcze formaldehydu okazuje się być najbardziej niebezpieczne, to są obecne w wielu składników, takich jak żywność, spalonych gazów, tkaniny, dym papierosowy, i drewna. Narażenie na ten sam przez dłuższy czas prowadzi do problemów zdrowotnych.

2. Tlenek węgla

Gaz ten jest niewidoczny i bezwonny, a to zabija tylu ludzi na całym świecie każdego roku. To jest prawdziwy fakt, nawet w krajach rozwiniętych. Tlenek węgla jest wynikiem otwartego ognia, który może być w zamkniętym pomieszczeniu. Wyniki tlenku węgla ze spalania z tlenem i jest uwalniana do atmosfery, gdy otwartego ognia występuje. Gdy poziom tego gazu wzrośnie, może to być bardzo zabójczy. Gaz ten jest cichym zabójcą, ponieważ indukuje sen, powodując śmierć, jeśli ofiara nie dostaje szybki tlenu. Monitor tlenek węgla może zaoferować odroczenie w takiej sytuacji.

3. Azbest

Ten materiał nie jest bezpieczny. Jednakże, istnieje kilka starych domów, które wciąż mają materiałów i mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Włókna azbestowe mogą powodować problemy zdrowotne, takie jak rak. To jest powód, dlaczego azbest nie są stosowane w nowoczesnych domach. Airborne azbest jest poważnym problemem zdrowotnym, a detektor powietrza może zidentyfikować swoją obecność.


Inne powody dlaczego niewidzialne badania powietrza musi być przeprowadzone obejmują:

• gaz Radon

• zarodniki pleśni

• Pestycydy

najlepszyOlansi oczyszczacz powietrzamoże pomóc w rozwiązaniu większości problemów. Ważne jest, aby zidentyfikować problem pod ręką przed uzyskaniem odpowiedniego oczyszczacza powietrza w Chinach. Olansi dokonuje oczyszczalni, takich jak oczyszczacze powietrza UVC i oczyszczacze powietrza HEPA, między innymi. Jest to producent oczyszczania powietrza, który był obecnie na rynku od ponad dekady.

OLAANSI Oczyszczacz powietrza Dostawcy (17)

Fabryka oczyszczania powietrza powinna tworzyć urządzenia, które mogą obsługiwać rodzaj zanieczyszczenia obecnego w powietrzu. Testując powietrze, identyfikacja ta staje się znacznie łatwiejsza, pozwala to indywidualnie wybrać urządzenie, które pasuje do ich potrzeby i podtrzymywać jakość powietrza przez cały czas. Zanieczyszczenia, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/air-purifier-Factory.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności