Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Myjka do czyszczenia sterylizatorów warzywnych » Osiem najlepszych najlepszych mini domowych Mini ultradźwiękowy Oworek Oworek i warzywa Maszyny do czyszczenia dezynfekcji, które są przyjazne dla środowiska

Osiem najlepszych najlepszych mini domowych Mini ultradźwiękowy Oworek Oworek i warzywa Maszyny do czyszczenia dezynfekcji, które są przyjazne dla środowiska

Liczba wyświetleń:97     Autor:Producent oczyszczania powietrza China     Wysłany: 2021-11-12      Źródło:https://www.olansichina.com/

Osiem najlepszych najlepszych mini domowych Mini ultradźwiękowy Oworek Oworek i warzywa Maszyny do czyszczenia dezynfekcji, które są przyjazne dla środowiska

Osiem najlepszych najlepszych mini domowych Mini ultradźwiękowy Oworek Oworek i warzywa Maszyny do czyszczenia dezynfekcji, które są przyjazne dla środowiska

Świeże warzywa i owoce są dobrym i zdrowym sposobem integracji minerałów, witamin, przeciwutleniaczy i błonnika w diecie. Przed spożywaniem świeżych warzyw i owoców, zawsze polecono dokładnie mycia warzyw i owoców wodą. Pomaga to usunąć bakterie i niektóre pozostałości chemiczne, takie jak pestycydy na powierzchniach tych żywności ekologicznej.


Pozostałe chemikalia i pestycydy mogą być szkodliwe dla ludzkiego mózgu, a także zwiększyć szanse na bycie dotkniętym rakiem i innymi poważnymi wyzwaniami zdrowotnymi.


Jednak biorąc pod uwagę pandemię (COVID-19), nastąpiły kilka nagłówków krążących i zachęcały bardziej ulepszone i zdrowsze metody mycia świeżej żywności ekologicznej przed ich jedzenia. To sprawiło, że niektórzy ludzie pytają, czy woda nie wystarcza do oczyszczenia i co może być najlepszaMaszyna do czyszczenia owoców i warzywDo dezynfekcji świeżych warzyw i owoców.

H5D3769AA03564D5C9B6F1964E3738F2.

W tym artykule bada każdą z najlepszych maszyny do czyszczenia owoców i warzyw, które są przyjazne dla środowiska i mogą być używane do mycia i sanitizowania różnych świeżych warzyw i owoców, zanim będzie można je zjeść.


1. Maszyna do czyszczenia Sonic Soak

Sonic Soak Cleaner Machine, wykonana ze stali nierdzewnej, jest najlepszą maszyną do czyszczenia owoców i warzyw dla Twojego domu. Utrzymuje bezpieczną rodzinę dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej, aby usunąć pozostałości i zarazki z owoców i warzyw w częstotliwości 50 000 wibracji ultradźwiękowych na sekundę.


Generuje modulowane fale ultradźwiękowe, które oczyszczają owoce i warzywa, gdy podróżują po wodzie zawierającej owoce i warzywa; Usuwanie każdego szkodliwego mikroskopijnego organizmu lub pozostałości chemikaliów na powierzchni tych żywności ekologicznej. Sonic Soak Cleaner Maszyna jest wielofunkcyjnym środkiem ultradźwiękowym \". Pomyśl tylko o czymkolwiek, co pasuje do zlewu lub miski. Jedzenie, biżuteria, przybory kuchenne, pralnia itp.


Korzyści:

• Przyjazny dla środowiska: wykorzystuje 40 razy mniej wody i 15 razy mniej energii (50 W) w porównaniu z regularnymi pralkami.

• Wysoka wydajność: usuwa zarazki, bakterie i pozostałości chemikaliów, takich jak pestycydy na 99,9% - najbardziej efektywne urządzenie do czyszczenia.

• Light-ważony i przenośny: najbardziej przenośna maszyna do mycia i czyszczenia na całym świecie. Podróżuj z nim gdziekolwiek chcesz.

• Absolutnie cicho: czyści skutecznie niemal bez hałasu.

• uniwersalny: To może być również używany do prania rzeczy osobistych higieny, wyroby kuchenne, biżuteria, zabawki, itp


Wada:

• Trzeba pojemnik jak misce lub wiadrze, aby była ona używana.

Zastosowana technologia: technologia ultradźwiękowa

Wymiary: 4,13 x 1,38 cali

Pobór mocy: 50W


2. O3 Czysta Elite 50 kt Fruit and Vegetable Cleaner

O3 Czysta \"Elite \" 50 ktMaszyna do czyszczenia owoców i warzywjest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzenia (do mycia owoców i warzyw) na rynku. To sprawia, że ​​korzystanie z ozonem (O3) pęcherzyki do dezynfekcji i dezynfekcji owoców i warzyw. To daje Ci satysfakcję, że przychodzi wraz z jedzenia zdrowych i świeży smak warzyw i owoców, mięs, owoców morza i drobiu.


Urządzenie to ma wbudowany licznik ozon pęcherzyków dyfuzora płytę, która pobudza ozon pęcherzyków wewnątrz miski, ruszt (zawieszony) prowadzi owoce i warzywa poniżej powierzchni wody i pęcherzyków ozon neutralizator-usuwa ozon z atmosfery po bulgotanie za pomocą wody.


Korzyści:

• smak żywności: Przywraca smak i aromat do żywności

• świeżość: Zachowuje świeżość środków spożywczych organicznych

• Przyjazne dla środowiska: zużywa niewielką ilość energii, przyjazne dla użytkownika i pozwala zaoszczędzić czas.

• Wygląd: jego konstrukcja jest praktycznie odwołując

• Wydajność: usuwa szkodliwe pozostałości chemicznych środków ochrony roślin na powierzchni owoców i warzyw

• Gwarancja: 1 rok gwarancji producenta


Wada:

To może być głośno, gdy używany

Zastosowana technologia: Technologia Ozone

Wymiary: 14,5 x 12,5 x 13 cali

Pobór mocy: 10W


3. Prestige owoców i warzyw powierzchniowa (Ozonizer) -POZ 1,0

Jest to również jeden z najlepszych maszynie czystszego owoców i warzyw, które pracuje z wykorzystaniem technologii dezynfekcji ozonowej. Czyści i również deodorizes owoce i warzywa, utrzymując te produkty organiczne smaczne i świeże.


Jest łatwy w obsłudze i posiada funkcję timera (10-30 minut), które pozwala obsługiwać urządzenie z wygody. Może być stosowany również do mięs zdezynfekować i innych owoców morza.


Korzyści:

• Wydajność: Z technologii dezynfekcji ozonu usuwa pozostałości chemikaliów i środków ochrony roślin na powierzchniach zdrowa żywność-owoców i warzyw, bez utraty wartości odżywczych. wytwarza również wysokie napięcie elektryczne, które niszczą szkodliwych bakterii, wirusów, grzybów i innych szkodliwych mikroorganizmów.

• Przyjazne dla środowiska: Zużywa mniej energii, łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnej konserwacji.

Funkcje • Timer: to pozwala (10-30 minut), aby wstępnie ustawić czas pracy urządzenia dla Twojej wygody.

• Świeżość: Utrzymuje żywności ekologicznej czyste i świeże przez przywrócenie smak i zapach żywności ekologicznej i wyeliminowania zapachu z nich.

• Konserwacja: To urządzenie ma być naprawiane lub wymiennych części.

• Gwarancja: 1 rok gwarancji producenta

Zastosowana technologia: technologia dezynfekcji ozonem

Wymiary: 11 x 7 x 4,7 cala

Pobór mocy: 10W


Wada:

To może generować hałas podczas użytkowania.


4. Cirsum Ultrasonic Fruit and Vegetable Cleaner Maszyna

CirsumUltradźwiękowy owoców i warzyw maszyna czystszewykorzystuje proces czyszczenia ultradźwiękowego formowania pęcherzyków w przepływającej cieczy (wody) o nazwie \ „efekt kawitacji \”, aby skutecznie usunąć pozostałości i chemicznych pestycydów z powierzchni warzyw i owoców. Ma piękny design i dotykowy panel sterowania z czterema przyciskami dla różnych funkcji: warzywa i owoce, naczynia, ubrania i biżuterię.


Korzyści:

• Wydajność: Czyści skutecznie usuwając niemal każdy szkodliwych mikroorganizmów i diety na maleńkim poziomie za pomocą fal ultradźwiękowych

• Ultra-Portable: Bardzo wygodne dla zwykłych turystów

• Elegancki design: Piękna konstrukcja z panelem sterowania z ekranem dotykowym

• Przyjazne dla środowiska: To zużywa mniej energii w porównaniu do innych urządzeń myjących

• Cicha: To jest absolutnie cichy podczas użytkowania.


Wada:

• Panel dotykowy ekran może się zepsuć

• zużywa więcej energii w porównaniu do Sonic Soak Czystszej Maszynie


Zastosowana technologia: technologia ultradźwiękowa

Wymiary: 7,4 x 4,1 x 3,5 cala

Pobór mocy: 60W


5. KENT Ozone Fruit and Vegetable Maszyna do czyszczenia

To urządzenie wykorzystuje technologię ozonu do dezynfekcji owoców i warzyw. Produkuje 200 miligramów ozonu na godzinę, stąd można skutecznie wyleczyć swoje żywności ekologicznej między 15-30 minut. Altair jest kosztowna, jej wydajność i zwarta konstrukcja uzupełnia swój koszt.


Korzyści:

• Wydajność: Czyści skutecznie swoją żywność ekologiczną

• Projekt: Kompaktowa konstrukcja, która pozwala zaoszczędzić miejsce wszędzie tam, gdzie jest zamontowany

• Poziom hałasu: To generuje niewielki lub żaden hałas

• Przyjazne dla środowiska: To zużywa mniej energii w porównaniu do Cirsum ultradźwiękowe urządzenia czystszego


Wada:

• W stosunku do Prestige i Sonic Zanurzyć maszyny czystsze, zużywa więcej energii


Zastosowana technologia: Technologia Ozone

Wymiary: 10,2 x 5,7 x 5,9 cala

Pobór mocy: 13W


6. TIENS owoców i warzyw Cleaner

Produkty, które powszechnie jedzą, takie jak warzywa i owoce, ryż, mięso, owoce morza i sił silnie zanieczyszczone pesticdes, nawozów i innych substancji szkodliwych podobne. Choć w krótkim okresie nie przyniesie żadnych sensownych objawów, w dłuższej perspektywie te substancje mogą osłabiać nasz układ odpornościowy, niszczą nasze zdrowie, a nawet, że z pokolenia na pokolenie. Nowo urządzony dom może być wypełniona formaldehydu i innych szkodliwych gazów. Kuchnia i obiadowy, dzieci i zabawki podajniki mogą być wszystkie bakterie hodowli.

W obliczu tych szkód, o zdrowe i bezpieczne życie ma bcome więcej troski o nas.


Korzyści:

• zabija bakterie i eliminuje pestycydów, które są na owoce i warzywa, mięso; poprawia ich jakość i smak, wydłuża świeżość żywności.

• oczyszcza i utlenianie wody, dzięki czemu jest lepszy absorbowany dla organizmu; Kąpiel w ozonowanej wodzie pomaga złagodzić warunki skóry, takie jak zakażenia grzybów

• Oczyszcza i dezynfekuje powietrze z bakterii, grzybów i roztoczy; sterylizuje dania, butelki, ręczniki i ubrania.

• Eliminuje (nie tylko maski!) Organiczne i nieorganiczne zapachy, w tym zapachy papierosów, pożaru i zapachów zwierząt.


7. Pralka owocowa Daewoo i warzywa

Posco Daewoo Corporation, dawniej znany jako Daewoo International Corporation, jest właścicielem znaku towarowego Daewoo \"w ponad 160 krajach na całym świecie. Ponieważ Daewoo założona w 1974 roku, zarejestrowaliśmy ponad 3500 patentów na całym świecie i aktywnie obsługuje naszych klientów nie tylko znaną marką, ale także z najwyższej jakości i produktami innowacyjnymi.

Korea Daewoo Owoce i warzywa Studra Pralka naścienna Maszyna do pralki Warzywa domowa Maszyna do oczyszczania owoców i żywności


Cechy produktu:

Głęboko usunąć pozostałości pestycydów, szybko rozkłada hormony i wydajną sterylizację

Cechy:

1. Nieograniczony doświadczenie zabijania kontenerów

2. Globalna technologia oczyszczania hydroksylowa

3. Wielofunkcyjna obsługa dotykowa

4. Brak limitu składników, pełny zasięg do zabicia

5. Przenośna, odpinana, mobilna struktura

6. Intymna funkcja rozrządu sześciu


8. Donlim Wireless Capsule Capsule Cleaning Maszyna do czyszczenia owoców

Donlim jest główną marką Xinbao trzymającą się w kraju i za granicą. Na rynek krajowy China Donlim korzystaj z kanału e-commerce, takiego jak Taobao, Jingdong i Suning, aby opracować firmę marki. Na rynku off-line, TV -Shopping, Promocja na prezent, Handel do herbaty i Terminal-Rynek to główne kanały dystrybucyjne do rozszerzenia \"Donlim \".

Donlim Capsule Owoce i warzywa Pralka jest bardzo gorąca sprzedaż na rynku międzynarodowym. KapsułaPralka owocowa i warzywnaUżyj oczyszczacza składników sterylizacji.


Korzyści

• 360 ° projekt natrysku turbiny. Rotacje do przodu i odwrotne generują prądy wirowe, a następnie wykonać pełną gamę czyszczenia.

• Opatentowany inteligentny dwurdzeniowy wibrator wydajny technologia jazdy, 5 minut na oczyszczenie wody, bardziej energooszczędne i szybkie.

• Wbudowany generator tlenu. Ultradźwiękowy przepływ mikro-rozpylający wysokociśnieniowy, wydajny, zdrowy degradacja pestycydów, usunięcie bakterii.

• Multi-funkcyjny oczyszczacz ozonu. Nie tylko usuwa pozostałości pestycydów, ale także oczyszcza wodę, czyści mięso i owoce morza i dezynfekuje zastawę stołową.

• Łatwy w obsłudze. Łatwo obsłużyć wszystkie rozmiary owoców, warzyw i mięsa, żywności i różnych sztućców.

H0D3938D9C4274E58AP0D1C46E850D23CA.

Wniosek

Biorąc pod uwagę, jak ważne jest zachowanie zdrowia przez spożywanie produktów spożywczych, które są czyste i za darmo, przy użyciu najlepszej maszyny do czyszczenia owoców i warzyw, które są ekologiczne, aby dezynfekować owoce i warzywa, które jemy, jest krytyczne. Podobnie jak Maszyny do czyszczenia wymienione w tym artykule, urządzenie musi być w stanie przeprowadzić wymaganą ilość wody i spożywać mniej energii w porównaniu z innymi urządzeniami oczyszczającymi .For więcej o najlepszej wierzchołkuMini Mini Mini Maszyny Ultradźwiękowe Ozonowe Maszyny do czyszczenia owoców owocowych i warzywnychto są przyjazne dla środowiska, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/vegetable-fruit-sterilizer-Cleaner-washer.html.po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności