Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Podstawowe rzeczy, które wiedzą o funkcji oczyszczania powietrza jonowego i negatywnych działań niepożądanych oczyszczających powietrza

Podstawowe rzeczy, które wiedzą o funkcji oczyszczania powietrza jonowego i negatywnych działań niepożądanych oczyszczających powietrza

Liczba wyświetleń:3     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-08-11      Źródło:https://www.olansichina.com/

Podstawowe rzeczy, które wiedzą o funkcji oczyszczania powietrza jonowego i negatywnych działań niepożądanych oczyszczających powietrza

Podstawowe rzeczy, które wiedzą o funkcji oczyszczania powietrza jonowego i negatywnych działań niepożądanych oczyszczających powietrza

Chiny oczyszczacze powietrzasą popularne dzisiaj z powodu wielkiej potrzeby oczyścić powietrze z powodu zanieczyszczenia powietrza. Zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach może mieć niekorzystne skutki dla zdrowia, zwłaszcza gdy nadal trwa dłuższy czas.

Producent oczyszczania powietrza Olansi (34)

Istnieje wiele zamówień pocztowych, przedsiębiorstw internetowych, sklepów sieciowych i sklepów towarowych, które oferują niedrogie środki czyszczące powietrza, ponieważ noszą zmywalne włókna, takie jak poliester. W wielu przypadkach są to oczyszczacze powietrza stacjonarnego, które mają niski poziom wymiany. Ten kurs nie jest wystarczający do czyszczenia powietrza, nawet w małych pokojach.

W większości przypadków zmywalne włókna są zatkane brudem i są trudne do czyszczenia, nawet w krótkich okresach. Większość ludzi znajduje problemy z takimi rodzajami czyszczenia powietrza ze względu na niską jakość.


Negatywne oczyszczacze powietrza jonowego

Domowe oczyszczacze powietrzaW tej kategorii są idealne do usuwania zapachów, papierosa i dymu z cygara. Jonizatory ozonów nie czują alergenów, a pył jak oczyszczacze powietrza HEPA. Oczyszczacze w tej kategorii wykorzystują dwa kroki w procesie czyszczenia,


Oczyszczacze ozonu używać utleniania, aby wykonać zadanie. Ozon jest gazem, który występuje naturalnie i wynika z natury, gdy cząsteczki tlenu są cięte przez błyskawicę. Oczyszczacze jonizatora pracują przechodząc powietrze na płycie ozonowej, która jest naładowana elektrycznie. Ten prąd przechodzi przez tlen i przerywa go do ozonu. Jonizator ozonu wytwarza czysty pachnik z piorunem, który jest ozonem.


Ten ozon przenika następnie w strukturze komórkowej zapachu. Przenika również do grzybów i bakterii, pękając na ścianach. Prowadzi to do utleniania zanieczyszczeń i są ograniczone do wielkich poziomów.


Igłowanie jonizacji jest najczęstszą formą jonizacji i obejmuje cząsteczki naliczane są jonami negatywnymi. Jony ujemne przymocuj do cząstek w powietrzu, takim jak dojrzenie zwierząt, alergenny pyłowo-roztocze, pyłek, pył i dym. Kiedy tak się stanie, cząstki są zmuszone do wyrzucenia z powietrza na ziemię i mogą być odkurzane później.


Jonizery łączności obejmują powierzchnię od 5 do 7 ft.

Jonizator radiowy jest drugim typem jonizatu. Jest to technologia, która wykorzystuje nowe technologie, ale wykorzystuje zasady podobne do jonizacji igłowej. Bezpieczna i wyspecjalizowana fala radiowa jonizatora radiowego. To jonizuje około 50 stóp przez ściany w różnych kierunkach. Jonizacja radiowa kapie cząstek z powietrza w okolicznych obszarach i pokojach. Jest to możliwe dla pojedynczej jednostki pokrycia domów.


Wybór najlepszych domowych oczyszczaczy powietrza jest zawsze świetnym pomysłem. Z najlepszym, staje się możliwe, aby poradzić sobie z zapachami i dymem. Mogą również pomóc w rozwiązaniu zapachów spożywczych, zapachów ciała i zapachów dla zwierząt domowych.


Podczas wybierania najlepszych oczyszczacze powietrza Olansi są różne rzeczy, które należy pobić. Na przykład opcja ozonu nie jest dobrym wyborem dla każdego, kto zajmuje się kwestiami oddechowymi, takimi jak astma. Ozon może podrażniać membrany śluzu i płuca, zwłaszcza gdy poziom ozonu nie jest dobrze dostosowywany i pozostaje wysoki. Zbieranie wysokiej jakości oczyszczacze powietrza jonowego mogą przynieść wielkie zalety domu.

Producent oczyszczacza powietrza o oczyszczarkach Olansi (11)

Oczyszczacz powietrza HEPA jest najlepszy podczas wyszukiwania najlepszego oczyszczacza powietrza do kurzu, astmy i alergii. Może to przejść długą drogę w kontrolowaniu różnych elementów w domu. Więcej informacji na temat funkcji oczyszczania powietrza jonowego i negatywnych skutków ubocznychOczyszczacze powietrza, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansimi.com/po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności