Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Rozważania, aby dokonać zakupu oczyszczacza powietrza z fabryki Chin

Rozważania, aby dokonać zakupu oczyszczacza powietrza z fabryki Chin

Liczba wyświetleń:0     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-05-24      Źródło:https://www.olansichina.com/

Rozważania, aby dokonać zakupu oczyszczacza powietrza z fabryki Chin

Rozważania, aby dokonać zakupu oczyszczacza powietrza z fabryki Chin

Oczyszczacze powietrzastały się koniecznością w większości gospodarstw domowych, zwłaszcza dla osób, które przestrzegają zdrowego życia. Wybieranie właściwego oczyszczacza powietrza umożliwia wolne od patogenów, które mogłyby potencjalnie uszkodzić zdrowie.


Istnieje wiele rodzajów oczyszczaczy powietrza, z których można wybrać. Istnieją premierowe oczyszczacze powietrza PM2.5, oczyszczacze powietrza pulpicznego, UVC i ujemne oczyszczacze jonowe. Niektóre oczyszczacze muszą mieć filtry wymienione po określonym czasie. Zmiana filtrów może być wykonana sześć miesięcy lub jednego roku, gdy są plisowane. Jeśli filtr powietrza wykorzystuje węgiel aktywny, należy go zmienić po co trzy miesiące.

Producent oczyszczacza powietrza Olansi (80)

Wiele jednostek zwykle występuje wskaźnik, który pokazuje dokładnie, kiedy zmienić rzeczy lub czyścić je, jeśli można je czyścić. Na rynku dostępnych jest wiele filtrów. Te z węglem stosowanym do usunięcia zapachu mają tendencję do kosztów więcej. Ważne jest, aby rozważyć również certyfikaty. Oczyszczacze powietrza zwykle pracują przez cały dzień i noc. Oznacza to, że powinny być skuteczne, a trzeba rozważyć, czy są energooszczędne, czy nie.


Niektóre z rzeczy do rozważenia podczas uzyskania oczyszczacza powietrza Olansi obejmuje:

• Rozmiar pokoju: Ważne jest, aby rozważyć, czy oczyszczacz powietrza domowego może obsługiwać rozmiar pokoju. Rozważ ocenęOczyszczacz powietrza ujemnego jonowego. Rozważ rozmiar modelu i zastanawiaj się, o której godzinie oczyszczacz ma być używany.

• Hałas: Oczyszczacz powietrza nie jest oceniany tylko według wydajności. Trzeba rozważyć, jak dobrze może z tym żyć. Ponieważ maszyny muszą być używane przez cały czas, jest idealny dla nich, aby były jak najbardziej ciche. Ocena hałasu powinna wynosić około 50. Jest to w pobliżu hałasu, który robi lodówkę. Większość producentów zawiera te dane na opakowaniu lub ich stronach internetowych. Ma sens, aby znaleźć jedne z najlepszych sposobów, w jakie hałas można zmniejszyć. Obracanie oczyszczacza do najwyższego ustawienia, gdy ktoś nie jest w pobliżu i włącza go, gdy jesteś blisko, to świetny sposób na zmniejszenie hałasu. Może być również wskazany, aby uzyskać oczyszczacz powietrza HEPA przeznaczony do większych pomieszczeń w znacznie mniejszym pokoju. W tym przypadku, nawet przy niskich prędkościach, filtr ma tendencję do filtrowania więcej powietrza.

• Cechy: Niektóre funkcje tworzą oczyszczacz powietrza jeden z dodatków do przestrzeni. Jedną z rzeczy do rozważenia jest typ filtra. Gdy filtr jest prany, oznacza to, że ktoś oszczędza więcej czasu. Gdy używane są filtry wielokrotnego użytku, filtrują duże cząsteczki przed dotarciem do filtra pierwotnego. Wydaje się, że rozszerza życie filtra głównego podczas oszczędzania pieniędzy wydanych na filtry na zakup.

Producent oczyszczacza powietrza w Chinach (79)

Oczyszczacze powietrza Olansi.są jednymi z najlepszych na rynku. Na rynku dostępne są różne kategorie filtrów powietrznych. Obejmują one oczyszczacze powietrza UVC i HEPA. Należy podjąć wielką ostrożność podczas uzyskania domowego oczyszczacza powietrza, aby zagwarantować, że działa zgodnie z oczekiwaniami.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności