Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Fabryka oczyszczacza powietrza » Technologie systemów oczyszczania powietrza stosowane w tworzeniu indywidualnych prywatnych etykiety domowe oczyszczacze powietrza

Technologie systemów oczyszczania powietrza stosowane w tworzeniu indywidualnych prywatnych etykiety domowe oczyszczacze powietrza

Liczba wyświetleń:5     Autor:Producent oczyszczania powietrza w Chinach     Wysłany: 2021-08-06      Źródło:https://www.olansichina.com/

Technologie systemów oczyszczania powietrza stosowane w tworzeniu indywidualnych prywatnych etykiety domowe oczyszczacze powietrza

Technologie systemów oczyszczania powietrza stosowane w tworzeniu indywidualnych prywatnych etykiety domowe oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza są świetne w eliminowaniu różnych rzeczy z powietrza. Obejmuje to gaz, zapachy, formy, pyłek, wirusa, bakterie, roztocza, dym, zanieczyszczenia, alergeny, zanieczyszczenia i kurz. Nastąpił wzrost zanieczyszczenia w pomieszczeniach, które wymagało użyciaChiny oczyszczacze powietrza.


Istnieją różne marki na rynku, a każdy ma własne specyfikacje, co utrudnia kupującym do podjęcia decyzji. Przed wybraniem idealnej opcji pomaga zrozumieć technologię w użyciu.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (16)

W tym przypadku są dwie kategorie. Istnieje aktywna technologia i technologia pasywna.

Bierny

Ta technologia obejmuje oczyszczanie powietrza wykonywane przez rysowanie powietrza do oczyszczacza. Powietrze jest następnie przekazywane przez filtry w urządzeniu, co oczyszcza zanieczyszczenia, zapachy, gaz, alergeny, pyłek, pył itp. Niektóre popularne technologie pasywne, które są obecnie używane:

• Filtry HEPA lub ogólne. Najlepiej są do filtrowania cząstek stałych

• Węgiel aktywny służy do usuwania zapachów i związków chemicznych

• Elektrostatyczne osady: są idealne do filtrowania małych cząstek

• Filtry UV: Są idealne do radzenia sobie z mikroorganizmami znalezionymi w powietrzu

Oczyszczacze w tej kategorii wykorzystują pasywną technologię, aby mieć filtry jako wymóg, aby funkcjonować sposób, w jaki są przeznaczone.


Aktywna technologia

W tej kategorii powietrze jest oczyszczane poza urządzeniem. tenOczyszczacz powietrza domowegoW tym przypadku wytwarza wpływ na powietrze. Te oczyszczacze powietrza mają dwa typy, a mianowicie:

• Oczyszczacze jonizatora: są to opcje, które wytwarzają niektóre jony. Te jony następnie przyłączają się do cząstek znajdujących się w powietrzu i wyeliminować różne związki chemiczne, produkty pyłu, i tak od powietrza, które czyszczą.

• Generatory ozonowe: są one odpowiedzialne za zmianę cząsteczek tlenu w powietrzu i czyni je ozonem. To są te, które zniszczą różne mikroorganizmy i pozbawiają się gazów i zapachów w powietrzu.


Aktywne i pasywne

Jest to tam, gdzie są pasywne i aktywne technologie spotykają się i pracują w rękę, aby zapewnić skuteczne oczyszczanie. Te domowe oczyszczacze powietrza są najlepsze na rynku, ponieważ pracują lepiej niż indywidualne technologie.

Przed wybraniem idealnego oczyszczacza powietrza Olansi pomaga być pewnym jego celem. Pomaga zapewnić, że wybór spełnia cel, dla którego jest przeznaczony. Istnieją różne rzeczy, które muszą zrobić domowe oczyszczacze powietrza.


Alergie: W ustawieniach miejskich, zakurzone środowisko jest bardzo powszechne. Jest pyłek, malutkie kamienie, kurz i tak dalej. Większość ludzi jest na to uczulenie. AOczyszczacz powietrza HEPA.może obsługiwać takie zanieczyszczenia.


Astma: Jest to choroba oddechowa, która jest gorsza, gdy w powietrzu są zanieczyszczenia. Oczyszczacz powietrza w takim przypadku powinien również mieć zdolność utleniania powietrza.


Zapach: Domy mają dziś ograniczoną wentylację. Oznacza to, że cyrkulacja powietrza jest dość trudna. Stagnacja powietrza powoduje zapach. Zapach może być również spowodowany spalaniem, gotowaniem i malowaniem. Oczyszczacz powinien być w stanie obsłużyć takie problemy, jeśli istnieją.

Olanssi Air Oczyszczacz Dostawca (1)

W zależności od tego, czy masz do czynienia z pleśnią, dymem, dotkniętami zwierząt domowych, wirusami lub chemikaliami, powinieneś wybrać oczyszczacz powietrza Olansi w stanie czyszczenia powietrza. Wybór pomiędzy oczyszczonami powietrza HEPA, oczyszczacze powietrza UVC, oczyszczacze powietrza PM2.5 i ujemne oczyszczacze jonowe często zależy od rodzaju zanieczyszczenia w domu. Więcej informacji na temat technologii systemu oczyszczania powietrza stosowane w tworzeniu niestandardowej prywatnej etykiety domowejOczyszczacze powietrza, możesz złożyć wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansise.com/po więcej informacji.

Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności