Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczanie powietrza » Zrozumienie H14 oczyszczacze powietrza HEPA prawda i dlatego są idealne do oczyszczania powietrza w domu

Zrozumienie H14 oczyszczacze powietrza HEPA prawda i dlatego są idealne do oczyszczania powietrza w domu

Liczba wyświetleń:0     Autor:Chiny Oczyszczacz powietrza Producent     Wysłany: 2022-01-24      Źródło:https://www.olansichina.com/

Zrozumienie H14 oczyszczacze powietrza HEPA prawda i dlatego są idealne do oczyszczania powietrza w domu

Zrozumienie H14 oczyszczacze powietrza HEPA prawda i dlatego są idealne do oczyszczania powietrza w domu

Filtry HEPA H14 prawdziwe są najlepsze dla filtrowania powietrza, i jest to najbardziej zaawansowana technologia dostępna obecnie. Prawdziwe filtry HEPA może zrobić wielką różnicę w domu, i można je oczyścić powietrze w doskonały sposób.


filtry HEPA są bardzo popularne w urządzeniach takich jak:Oczyszczacze powietrza. Są one używane w celu zapewnienia najwyższej poziom oczyszczania został osiągnięty. Mogą być również stosowane w różnych narzędzi, które trzeba być filtrowane powietrze lub te, które filtr powietrza.

Olansi Dostawca oczyszczania powietrza (3)

Znaczenie HEPA

HEPA skrótem dla powietrza w postaci cząstek o dużej sprawności. Ten rodzaj filtra powietrza utrzymuje najwyższe standardy efektywności miarę filtracja jest zaniepokojony. Pomaga być świadomi, że istnieje tak wielu producentów, że produkty oczyszczacz powietrza HEPA jak etykieta. Jednakże, istnieje duża różnica w stosunku do produktów oznakowanych jako styl HEPA, typu HEPA, HEPA podobne, albo po prostu HEPA. Inną powszechną rzeczą jest 99percent etykieta HEPA. Niektórzy producenci termin ich filtry HEPA jak, ale nie zostały przetestowane.


Wybierając firmę oczyszczacz powietrza dobry Chiny są jedynym sposobem można skończyć z najlepszych urządzeń na koniec dnia. Marki takie jak filtry HEPA Olansi użycie prawda, i to, co czyni je tak przełożonego. Nie wszystkie zakłady oczyszczania powietrza jak najlepsze jakości urządzeń.


Pochodzenie

filtry HEPA zostały po raz pierwszy użyte przez Niemców podczas II wojny światowej. Filtry stosowane w niemieckich maskach gazowych, a masowa produkcja taka sama zaczęła później. Prawdziwe filtry HEPA zostały wykorzystane do obsługi materiałów radioaktywnych przed rejestracją i komercjalizacji samo.


Jak oni pracują

Filtry HEPA pracy poprzez przechwytywanie wszystkie rodzaje cząstek, które popadły w urządzeniach filtracyjnych. Wiele z tych urządzeń korzysta fanów do bani w powietrzu, a następnie filtrować je, zanim zostanie wydana. Gdy cząstki dostać się do systemu, filtr łapie je i zapobiega ich powrocie do powietrza. Najlepsze filtry mogą uchwycić większość cząstek zawieszonych w powietrzu do wielkości 0,3 mikronów.


Cząstki są ujęte w różny sposób po ich dostać się doOczyszczacz powietrza HEPA. Należą do nich bezpośredni wpływ. To jest, gdy cząstki po prostu hit filtr i trzymać tam.

Chiny Olansi Oczyszczacz powietrza Producent (76)

Innym sposobem jest przesiewanie. Dzieje się tak, gdy cząstka zdarza się być nieco większe niż otwory w filtrze, a one utknąć. Przechwycenie jest inna droga, gdzie małe cząstki mogą przejść przez filtr, ale potem utknąć na boku.


Dyfuzja jest odwrotnie, że małe cząstki utknęły. Niektóre cząstki są ultrafiny i światło. Poruszają się bardzo szybko, ale gdy dotrą do oczyszczacza, utknęli.


Chiny oczyszczacze powietrza mają wszystkie kształty i rozmiary. Olansi tworzy jedne z najlepszych oczyszczalni przez ponad dekadę. Oczyszczacze powietrza Olansi zostały przetestowane i wypróbowane w różnych ustawieniach, a oni działają całkiem dobrze. Fabryka oczyszczania powietrza wykorzystuje najnowszą technologię, aby stworzyć niektóre z najbardziej funkcjonalnych i niezawodnych oczyszczalni dostępnych na rynku. Więcej oH14 Prawdziwe oczyszczacze powietrza HEPAI dlaczego są świetne do sprzątania powietrza w domu, możesz zapłacić wizytęOlansi Chiny.whttps://www.olansichina.com/po więcej informacji.


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności